Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do użytkownika przekladnie... - jeśli nadal się tym zajmuje to polecam. Robiłem ze 2? lata temu i do tej pory nie mam żadnego problemu.

 

Dzięki wielki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomoze ktos z klima ?

 

a co sie dizeje:) ja pomoge:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema tak jak pisaliście sprawę z autem zgłosiłem do Turbo i w środę już u mnie byli.

 

Był problem z pozwoleniem z prokuratury a było potrzebne żeby wejść na parking na którym stoi auto ( w sumie kawałek podwórka nie zabezpieczone w żaden sposób , które wynajmuje laweciarz )

 

Auto stoi nic nie było robione w tej sprawie jedyne co się zmieniło to brak naklejki na przedniej szybie z datą wymiany a była jak zabierali auto ale twierdzą że nikt nic nie ruszał :D

 

Miałem więcej czasu znalazłem więcej szczegółów po których poznaję auto , chrom z tylnych lamp został odklejony ale klej został :sciana , 2 górne śruby zawieszenia przedniego miałem odwrotnie włożone , kawałek klapy malowałem bo rdzewiała nad szybą , osłona dolna którą kleił znajomy została i mogę tak wymieniać jeszcze wiele innych rzeczy :D

 

Jestem pewny że auto jest moje w 100% , po sprawdzeniu VIN'u który teraz ma okazało się że miało szkodę całkowitą w De na kwotę 16600euro i 10.04.2012 zostało wymeldowane w niemczech , mojego skradziono 7.7.2012 i został przerejestrowany 28.08.2012 więc wszystko się zgadza.

 

Foty jeszcze jak go miałem :

 

Nalepka Wild Wild East na przedniej lampie :

f43b9da85ca30f84m.jpg

Zaślepka wycieraczki tył i chrom na lampie :

7f8fb29921801e92m.jpg

 

 

Auto teraz wygląda tak :

94508e7f221a293fm.jpg

 

Klej po chromie :

3598f894c36f6000m.jpg

 

Pomalowana klapa:

fc783415914d68f8m.jpg

 

Zaślepka wycieraczki :

fa462771d1139c4dm.jpg

 

Nalepka na lampie:

3e7bed75e5f1ccfcm.jpg

 

Jeśli zaśmiecam wątek proszę o przeniesienie do tematu o aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :), powodzenia w dalszym ciągu sprawy życzę :). Reakcja mediów bardzo szybka jak zawsze także aby poskutkowała w dalszym ciągu sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i takie właśnie bzdeciki sa najważniejsze, tak samo miałem , i pamiętałem co robiłem w swoim Golfiku, ale procedura nie trwała długo, i auto oddali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, trzymam kciuki za powodzenie Twojej walki o odzyskanie auta i oczywiście oczekuję na dalsze informacje co się dzieje w tej sprawie i kiedy bedzie to w TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyje srebrne B5 w sedanie, zaparkowane przy domu, widziałem wczoraj w Nowogardzie na wylotówce w kierunku Stargardu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyje srebrne B5 w sedanie, zaparkowane przy domu, widziałem wczoraj w Nowogardzie na wylotówce w kierunku Stargardu?
Odkupione od jakiegoś forumowicza z Pomorskiego - Sebastiana znajomy jakiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przekładnia załatwiona ;)) teraz inny temat gdzie dobrze mi zrobią gaz (wyregulują,naprawią) bo przecież to nie możliwe żeby paszczakiem robił w trasie 260km a w mieście 130km na całej butli. Bo u mnie na wyspie to masakr... Ale z tego co tak 2gazowników (tylu mamy tylko) stwierdziło że reduktor jest trafiony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra przekładnia załatwiona ) teraz inny temat gdzie dobrze mi zrobią gaz (wyregulują,naprawią) bo przecież to nie możliwe żeby paszczakiem robił w trasie 260km a w mieście 130km na całej butli. Bo u mnie na wyspie to masakr... Ale z tego co tak 2gazowników (tylu mamy tylko) stwierdziło że reduktor jest trafiony..

 

najpierw zregenruj parownik jak już dwóch tak mówilo. Kup zestaw na allegro a wymiana prosta jest tego, pózniej podjedz do kogoś na wgranie mapy bo rozumiem, ze masz sekwencje.

Ja u siebie do mazdy gaz zakładalem sam na lewo i tez sie najezdzilem po gazownikach żeby ktokolwiek mi ta instalacje wystartował i z własnego doswiadczenia moge ci jeszcze napisać, ze jak zobaczysz jak któryś ci podlacza kompa pod instalke i przyciska "AUTO-KOREKCJA" to wal w tube i nie dawaj pieniędzy. Musicie pojechac tym autem gdzies w trase, po miescie żeby były wszystkie warunki uzupełnione. Mnie tak robili w konia dwa razy tym auto-śmieciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"AUTO-KOREKCJA" to wal w tube i nie dawaj pieniędzy.

 

Ooo .. nie wiedziałem że tak robią . dzięki z radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro 1 czerwiec - Dzień Dziecka :D a zatem wyjazd do Lipska na targi AMI pooglądać zabawki dla dużych chłopców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklej foty tych zabawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki. także poszukiwanie będzie trudniejsze bo większość jest do kombi
To zmień auto na kombi ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

pomoze ktos z klima ?
Tak Weso nabija tylko czy ci się opłaca z Krosna poginać do Szczecina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zmień auto na kombi ;)

 

chwilowo nie wchodzi to w grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad albo takie jak Ja mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad albo takie jak Ja mam
na traktor ???!!!! :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ale jaki komfort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było się z Jericho skontaktować - ona ma doświadczenie w wojowaniu ze Starżnikami Texasu, chociaż o sukcesach nie informuje.
Dobra pamięć, a i sukces jest ;)

 

 

Polecam: http://3obieg.pl/mandaty/

 

szkodę całkowitą w De na kwotę 16600euro
To z którego roku byl ten passek w takiej cenie? ;)

 

 

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności