Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,

 

pełnych nadziei oraz miłości,

 

pogodnego nastroju,

 

oraz najwspanialszych spotkań

 

wśród rodziny i najbliższych przyjaciół

 

życzy administracja forum :kumple

 

 

dafota.2.7zg1397931067l.jpg.sm2.jpg&th=1648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Blop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

file.html

 

Staropolskim obyczajem

dużo szynki życzę z jajem.

Niech zające i barany pospełniają wasze plany,

niech to będzie czas uroczy

życzę miłej Wielkanocy!!!

życzy wasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie poszukuje może ktoś z zachodniopomorskiego Chicago 18'' z dekielkami VW (numery VW na felgach nabite więc raczej oryginał) ? Kupiłem na nich auto ale 18'' to nie dla mnie. Niestety nie potwierdzę ani nie zaprzeczę, czy były malowane są w stanie dobrym, w jednym miejscu na rancie przytarte delikatnie. Opony szajs do wymiany od razu (bieżnik ok) jednak huczą, buczą - jakieś chinole :). Myślę, że się dogadamy jak coś to PW :).

. Felgi znajdują się w Świnoujściu. Felg nie wyślę jedynie przyjechać i odbiór osobisty. Taka luźna informacja.

 

Przy okazji jeśli ktoś chce podłączyć pod VCDS-a w Świnoujściu to piszcie na PW.

 

Pozdrawiam i wesołych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz jezdzil na Tom Tomie to potem bedzie Ci ciezko sie przestawic na inna ;)

Ja od 7 lat jezdze z TT, 5 lat wytrzymala pierwsza GO710 a teraz mam VIA 125 i zastanawiam sie czy nie wymienic na TT z dozywotnia aktualizacja bo akurat mi sie skonczyla darmowa dwu letnia ;) ale zawsze mozesz potestowac wgrywanie map z vitaminka do TT ;)

 

Artur, jak działa IQ Routes? Pomocna sprawa? Jak rozumiem, to ma związek z live traffic..

 

chciałbym, żeby navi informowała mnie o istniejącym korku na mojej trasie w danym momencie, a nie że ona weźmie sobie statystyczny ruch z danej godziny np w berlinie na jakiejs ulicy z ostatnich x miesiecy i poinformuje mnie, że być może tam jest korek..

 

możesz zrecenzować? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam pytanko dotyczące skrzyni biegów DSG w passku B6, warto brać takie auto czy skrzynia jest awaryjna? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mam pytanko dotyczące skrzyni biegów DSG w passku B6, warto brać takie auto czy skrzynia jest awaryjna? proszę o pomoc

 

skrzynia przez pierwsze 400tys jest bezobsługowa. Oczywiscie zalezy od stylu jazdy, chociaz cięzko jej cokolwiek zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz dsg. Ja w zyciu nie wezme manuala:) tak jak pisze zielony. Niby do ok 400 tys nic sie nie dzieje. Chociaz znam auta z wiekszymi przebiegami i jezdza:) ja 270 tys i poki co poza olejem w skrzyni nic nie robilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę kupić spray do styków - "kontakt S" - w castormach są jakieś innej firmy a potrzebuje Kontakta - na allegro mozna ale wolalbym podjechac i kupic w sklepie. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a polecicie jakiegos dobrego i taniego lakiernika?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skrzynia przez pierwsze 400tys jest bezobsługowa
Skad te info? Ja slyszlem o wymianach dwumasy w DSG przy przebiegu ok 70kkm.

 

Poza tym obowiazkowa wymiana oliwy co 60kkm. Kumpel w ASO placil chyba 700zl, albo 1tyszl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skad te info? Ja slyszlem o wymianach dwumasy w DSG przy przebiegu ok 70kkm.

 

Poza tym obowiazkowa wymiana oliwy co 60kkm. Kumpel w ASO placil chyba 700zl, albo 1tyszl.

zgadza się co 60 tys wymiana oleju:) olej z wymiana ok 650 zł

dwumasy padają:) u mnie też już hałasuje od 70 tys:d ale dalej jeżdżę:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś gdzie mogę kupić spray do styków - "kontakt S"

Elektronika na Puławskiego, Celiko na 5 Lipca, Ledmar na Śląskiej, Mysana w pasażu A-Z na Kopernika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie też już hałasuje od 70 tys:d ale dalej jeżdżę
EE no to ladnie. Objaw taki jak w manualu? MOze sie rozleciec, albo cos innego negatywnego moze wyniknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EE no to ladnie. Objaw taki jak w manualu? MOze sie rozleciec, albo cos innego negatywnego moze wyniknac?

hmm, u mnie tylko hałasuje na zimnym silniku, jak się rozgrzeje cisza:) nie słyszałem jeszcze żeby komuś się rozleciała, póki biegi płynnie zmienia, nie ruszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur, jak działa IQ Routes? Pomocna sprawa? Jak rozumiem, to ma związek z live traffic..

 

chciałbym, żeby navi informowała mnie o istniejącym korku na mojej trasie w danym momencie, a nie że ona weźmie sobie statystyczny ruch z danej godziny np w berlinie na jakiejs ulicy z ostatnich x miesiecy i poinformuje mnie, że być może tam jest korek..

 

możesz zrecenzować?

Nie mam z Live Traffic. Jedynie IQ Routes. Jeżdżę autobahnami i drogami lokalnymi bez jakiegoś dużego natężenia więc raczej nie było potrzebne. Raz w okolicy Stuttgartu pokazała opóźnienia po południu (norma) ale nie bardzo mi się chciało lecieć bokami i zostałem na głównej. Może zyskałbym z 5 min a może nie...

 

Jak bedziesz jeździł tymi samymi trasami to po kilku miesiącach sam już będziesz wiedział kiedy się korkuje i czy warto jakimś skrótem polecieć. Mi jest navi potrzebna do dojechania do pkt B, i pomaga mi w przypadku niespodziewanego objazdu, nawet jakimiś polnymi drogami co nie raz bywało. Więcej mozliwości konfiguracji trasy (jakość dróg) ma automapa.

 

Jeśli chcesz Live Traffic to z tego co słyszałem dobrze się sprawdza w Anglii oraz poprawnie w Niemczech. Jak trafisz na korek który utworzył się 5 min wcześniej to LT nie zdąży tego wychwycić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
póki biegi płynnie zmienia, nie ruszam
i tego sie trzymaj ... owszem - wymiana sprzegla w DSG to masakra (przede wszystkim dla wlasciciela jesli chodzi o cene i dla mechanika jesli chodzi o sposob wymiany i regulacje) - kolo zamachowe - w cenie zakupu zaczyna robic sie porownywalnie do tradycyjnych kol 2masowych z 1.9/2.0TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam z Live Traffic. Jedynie IQ Routes. Jeżdżę autobahnami i drogami lokalnymi bez jakiegoś dużego natężenia więc raczej nie było potrzebne. Raz w okolicy Stuttgartu pokazała opóźnienia po południu (norma) ale nie bardzo mi się chciało lecieć bokami i zostałem na głównej. Może zyskałbym z 5 min a może nie...

 

Jak bedziesz jeździł tymi samymi trasami to po kilku miesiącach sam już będziesz wiedział kiedy się korkuje i czy warto jakimś skrótem polecieć. Mi jest navi potrzebna do dojechania do pkt B, i pomaga mi w przypadku niespodziewanego objazdu, nawet jakimiś polnymi drogami co nie raz bywało. Więcej mozliwości konfiguracji trasy (jakość dróg) ma automapa.

 

Jeśli chcesz Live Traffic to z tego co słyszałem dobrze się sprawdza w Anglii oraz poprawnie w Niemczech. Jak trafisz na korek który utworzył się 5 min wcześniej to LT nie zdąży tego wychwycić.

 

OK, dzięki :)

 

bardzo dużo będę dojeżdżał na indywidualne adresy, więc zrobię zakup na długie lata i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chciałbym wypolerować mojego paszczaka, czarne kombi, do tego zatuszować kilka niedoskonałości. Szukam w szczecinie lub okolicach kogoś kto zrobi to naprawdę profesjonalnie bez pier..nia po fakcie Panie no inaczej się nie dało albo inne bla bla.Najlepiej jeżeli możecie polecić kogoś sprawdzonego kogo efekty pracy widzieliście. Z góry dzięki za wszystkie namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności