Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

nie idzie rozebrac całej geometrii

idzie idzie ... tylko raz :)

na tym dziadostwie dedykowane klucze sie wyginaja ... swoja droga - nie wiem dlaczego jest taki ped owczy na BRD - moim skromnym zdaniem turbulum z AVF/ARL daje optimum do miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeh no wlasnie raz :) ... A ped jest pewnie przez to ze koszt niewielki i jest p&p w montazu :) i kazdy jest lasy na KM i Nm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie

 

Potrzebuje firme lub kogos chetnego do przepolerowania mojego paska :) musi lepiej wygladac na ogolnopolski bo takim syfem z polic to wiocha leciec. Jak wiadomo tanio i dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AUtoFanatic na Krakowskiej jeśli chcesz mieć dobrze zrobioną polerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczór.... Czy tu biją? :wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w co, nie tu nie biją, tu są bardzo dobrzy ludzie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam Pinio porabiasz? B2 doprowadziłeś do stanu pokazowego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie panie B2-ka czeka dalej na lepsze czasy....teraz nawet cordoba się zastała z racji sezonu na motóry :) Jedynie Czesia się poskładała a to i nie tak jak chciałem bo po kosztachposzła (miało się zamknąć w 1500 zł a już prawie 3 wydane a końca nie widać ) ciągły brak PLN-ów na to co by się chciało itp.... ale jakoś składam wszystko powoli do kupy :)

Edytowane przez PINIO VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym powitać oddział zach-pom.

 

Mam pytanie ponieważ nie mogę zakładać tematów w CA.

Moje radio VW GAMMA uległo zalaniu, radio fm gra ok, ale CD przerywa charczy i zalana jest kostka łącząca gamme z odtwarzaczem. Jestem na etapie poszukiwania tego radia i teraz mam pytanie gdzie zakupię tą kostkę łączącą radio z odtwarzaczem CD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz wrzuć fote może cos znajde u siebie bo jest tych kostek trochę i trzeba konkretne dopasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje tylko takim zdjęciem z netu. Swojego radia nie wyciągałem czekam na klucze by je wytargać.

dfn7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł chodzi tobie o te kolorowe to takie same sa w dużej navi MFD nie wiem czy mam jeśli chodzi tobie o te kolorowe ale poszukam

 

---------- Dodano o 11:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:19 ----------

 

a próbowałeś je wysuszyć wyjmij je z auta weź suszarkę do włosów i wysusz tam w kostce nie mogło się nic stać te styki są osobno w gniazdach mocowane myślę ze wysuszenie pomoże tak samo cd zdejm górna osłonę cd i tez delikatnie suszarka wysusz a laser najlepiej jest delikatnie przedmuchać używam gruszki lekarskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc Stasio.

PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam paska B5FL 2003> silnik tylko i wyłącznie 1.8T. Najlepiej jakas lepsza wersja wyposazenia z 4x4/jasnym srodkiem.

Moze ktos z Waszych znajomych ma cos takiego na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakas lepsza wersja wyposazenia z 4x4/jasnym srodkiem.
Bedzie ciezko, zeby nie powiedziec baaaardzo ciezko.

Dwa lata temu widzialem w niemczech z solarem wersje highline, ale bez 4x4. No i rocznik byl 02. Ogolnie ten silnik z 4x4 wystepowal bardzo rzadko, predzej TDi ustrzelisz z tym napedem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ;)

 

Potrzebuję jakąś ciekawą miejscówkę na nocleg nad morzem dla rodzinki trzyosobowej ;)

Mamy zamiar pojawić się na miejscu 11 sierpnia,tj niedziela,więc już z niedzieli na poniedziałek potrzebujemy nocleg-do soboty do rana.Będę Wam wdzięczny za wszelką pomoc.Jak macie jakieś ciekawe i w normalnej cenie miejsca to proszę dajcie mi namiar.

Z góry Wam dziękuję :padam:

Proszę piszcie info na PW...

 

Pozdrówka!!

 

Łysolku jak możesz to roześlij po rejonie ;)

 

 

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedzie ciezko, zeby nie powiedziec baaaardzo ciezko.

Dwa lata temu widzialem w niemczech z solarem wersje highline, ale bez 4x4. No i rocznik byl 02. Ogolnie ten silnik z 4x4 wystepowal bardzo rzadko, predzej TDi ustrzelisz z tym napedem

 

to 4x4 moge odpuscic ale jasny srodek musi byc a z tym chyba cięzko nie jest. Zeby chociaz jeszcze to byla jakas lepsza wersja z chromami ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję jakąś ciekawą miejscówkę na nocleg nad morzem dla rodzinki trzyosobowej
Ktoś od nas w podpisie ma chyba nawet ofertę, w Pobierowie zdaje się. Trzeba by przejrzeć użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności