Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

U Bartka się spotykamy piątek koło 21

Łysy ja też sie umwiłem z Bartkiem na piątek to może sie gdzieś zgadamy i się razem wybieżemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma tej gumy bo ją wywaliłem, a jednak i tak się zatkało także jak myślicie że wywaliliście tą gumę i jesteście tacy mądrzy to się mylicie. Jutro zobaczę co tam siedzi.
U mnie tez nie ma, a szyby zaczely mi cholernie parowac i szmatka latwo nie schodzi. Plynu mi nie ubywa, wykladzina na dotyk raczej sucha, wiec nie wiem co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie ma, a szyby zaczely mi cholernie parowac i szmatka latwo nie schodzi. Plynu mi nie ubywa, wykladzina na dotyk raczej sucha, wiec nie wiem co jest grane?

 

wymień filtr przeciwpyłkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtr mozecie miec nowy, taki urok welurów i tapicerek, dywanikow z materiału...

 

Następny mądrala, lepiej się za odśnieżanie weź bo sporo już napadało u Ciebie, właśnie przejeżdżałem przez Łożnicę. :P

 

Przepraszam bardzo, byłem dzisiaj i nie narzekam, temperatura w dzien byla na tyle wysoka, ze snieg zamienial sie szybko w wode ;)

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wieczorem i jest biało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-10.14min widac,ze Straz Miejska uzywa pirackiego oprogramowania - Total Commander - normalna firma nie kupuje takiego narzedzia do zarzadzania plikami, skoro windows ma w sobie wbudowane ;) Chyba, ze to wersja shareware, ale w MON ie nawet takich nie mozna uzywac.

 

wymień filtr przeciwpyłkowy
Filtr z pol roku moze ma, wiec to raczej nie on. Po lecie tez go przeczyscilem z wiekszego syfu. Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy ja też sie umwiłem z Bartkiem na piątek to może sie gdzieś zgadamy i się razem wybieżemy?

ja sie umowilem ok 20 z lysym na uczelni (mickiewicza) i potem razem lecimy... wiec mozemy sie tam u niego spotkac o 20

 

---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

 

mam do sprzedania uzywany piecyk gazowy, w pelni sprawny, cena na forum 200pln

http://www.skroc.net/aq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobrażacie sobie Endrju za tą fajerą :fajny

 

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo miało tak byc ale wyszło bileciki do kontroli. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mnie naszla mysl zeby zrobic spota w Warsie kiedys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mnie naszla mysl zeby zrobic spota w Warsie kiedys :D

 

Hehe :D ale to nie moja firma, a pozatym raczej za mały bar jak na naszą grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale to nie moja firma, a pozatym raczej za mały bar jak na naszą grupę.

Najwyżej połączymy dwa wagony :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na trasie Szczecin-Bialystok :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o o o o to dobry pomysł tylko kto za sterami by stanął w takiej mocnej lokomotywie to ten spot to chyba ze tydzien by trwał zanim bysmy tam do białegostoku dojechali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 14h,w jedną stronę.Spot miedzyregionalny trzydniowy,weźcie pod uwage bezposrednie połączenie i bezplatny nocleg :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mnie naszla mysl zeby zrobic spota w Warsie kiedys
No całkiem niezła myśl, tylko co z passatami?
Hehe ale to nie moja firma,
Skoro tak to nikt nam nie sprawdzi biletów jak tam wsiądziemy. :D
Najwyżej połączymy dwa wagony
Czasami masz niezłe pomysły ;)
Najlepiej na trasie Szczecin-Bialystok
Za blisko, niektórzy z naszych po 12 godzinach idą po następną łychę.
o o o o to dobry pomysł tylko kto za sterami by stanął w takiej mocnej lokomotywie to ten spot to chyba ze tydzien by trwał zanim bysmy tam do białegostoku dojechali
A może wynająć cały Wars :D Endrju ma kolegów to taniej by nas policzyli. Spot i od razu zwiedzilibyśmy kawał kraju. Przyjemne z pożytecznym.

 

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

 

A tak z innej beczki kto w Szczecinie ma passiaka B5 fl kombi i w jedynym piękny kolorze (czarnym) oprócz Bartka? Bo dzisiaj spotkałem ale ulicy nie pamiętam taka za Radisonem schodząca w dół (przypomniałem sobie Matejki).

 

---------- Post added at 12:51 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

 

Tylko 14h,w jedną stronę.Spot miedzyregionalny trzydniowy,weźcie pod uwage bezposrednie połączenie i bezplatny nocleg
A co chcesz nas przenocować? Bo jak wynajmiemy cały wagon to w Białym na bocznicę i z kolędą lecim po kolei Gajdus, niemniem itd. Tak że spot mógłby się przedłużyć do kilku dni. :D Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie umowilem ok 20 z lysym na uczelni (mickiewicza) i potem razem lecimy... wiec mozemy sie tam u niego spotkac o 20

Nie ma kłopotu możemy się tam umówić koło 20 tylko powiedz gdzie dokładnie wiesz z Polic jestem jaka to uczelnia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po zabiegu czyszczenia odpływów, także sprawa ma się tak miałem w jednym liścia a w drugim było trochę nosków z klona a na dodatek to przymarzło jeszcze bo jak ruszyliśmy to śrubokrętem to było twarde i słychać było jakby ktoś kamyk puścił przez tą dziurę. Także teraz tylko suszenie auta zostało.

 

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:01 ----------

 

Bo jak wynajmiemy cały wagon to w Białym na bocznicę i z kolędą lecim po kolei Gajdus, niemniem itd. Tak że spot mógłby się przedłużyć do kilku dni.
Jaca tydzień jak nic potrzeba.:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka to uczelnia .

 

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności