Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ten wypadek kiedy miałem jazdy kat. A.

Niezle sie nawinal na ten slupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, pytanie do osób, które przekładały fotele z 3bg do 3b, jak rozwiązaliście wtyczkę od poduchy? cięcie kabli plus lutowanie wtyczki ze starych foteli czy da się jakoś przełożyć te kabelki do starej wtyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziś miałem małoprzyjemną "wycieczkę" do Berlina :( W ogóle nie działał mi climatronic, tzn wentylator się kręcił bo jak zmniejszyłem/zwiększyłem prędkość to było słychać zmianę, ale niestety nic nie leciało z kratek nawiewów. Tak jakby nie otworzyły się klapy puszczające nawiew w daną sekcje szyba/góra/nogi. Miałem przy sobie lapa i kabel, ale VAG nie wykrył żadnego błędu. Co mogło być przyczyną? Samochód po powrocie postał z 1 h i wszystko powróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przycięĺy ci się klapy sterujące ale dziwne że błędu nie wywaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez mnie to dziwi że błąd nie wyskoczył, wtedy było by łatwiej znaleźć przyczynę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema' date=' pytanie do osób, które przekładały fotele z 3bg do 3b, jak rozwiązaliście wtyczkę od poduchy? cięcie kabli plus lutowanie wtyczki ze starych foteli czy da się jakoś przełożyć te kabelki do starej wtyczki?

[/quote']

Bartek poczytaj tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem, tylko nie jest tam w sumie dokładnie opisane jak z ta wtyczką było zrobione, z tego co wyczytałem na stałe :| Nic powalczę z przełożeniem wtyczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy dziś miałem małoprzyjemną "wycieczkę" do Berlina W ogóle nie działał mi climatronic, tzn wentylator się kręcił bo jak zmniejszyłem/zwiększyłem prędkość to było słychać zmianę, ale niestety nic nie leciało z kratek nawiewów. Tak jakby nie otworzyły się klapy puszczające nawiew w daną sekcje szyba/góra/nogi. Miałem przy sobie lapa i kabel, ale VAG nie wykrył żadnego błędu. Co mogło być przyczyną? Samochód po powrocie postał z 1 h i wszystko powróciło do normy.
TEz tak mam czasami. Taki jego urok ;) U mnie pomaga wylaczenie silnika i wlaczenie. Na razie mam zrobione dwa silniczka od klap, a do dwoch kolejnych kombinuje jak sie dostac, bo podobno dostep nie jest w cale taki trudny - ja to widze inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek,pisali tam zeby odciac wtyczke ze starego fotela i podłaczyc do nowego fotela (brązowy z brązowym,czarny z czarnym i niebieski z niebieskim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy ruszam z takim oto transportem do Obornik Śląskich:

klz1285510525d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nocy ruszam z takim oto transportem do Obornik Śląskich:
No to masz niezłe skrzydło aby cię przyciskało do ziemi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ta laweta jest większa od passata.Prawie jak Polmosa Iveco wyglądasz. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polmos dzięki ;) wtyczki już wiem jak zrobię. Teraz walczę z tylnią kanapą bo wziąłem od sedana, gdzieś wyczytałem że pasuje i zonk. Dół na pewno do tapicera, górę przerzucam na stare podstawy, zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mam szybkie pytanko ciężko zamykają i otwieraja mi sie dzwi z przodu od pasażera gdzie jest jakaś śruba do regulacji?? albo z klamka cos nie halo bo jak by sie przycinala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makss - fajna przyczepka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makss niezły żagiel tylko uważaj na boczne podmuchy wiatru żebyś nie odleciał :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilna potrzeba.

Jak rozgrywa sie naciąg linki hamucla awaryjnego? czy linki z obu zaciskow sa polaczone i tam jest jakas sruba do naciagu czy gdzies indziej?

A tak na prawde to chcialem pierwszy raz pojechac autem w pelni legalnie, bez zostawiania dowodu i bez widzenia auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makss przeszedł na ekologię i napęd wietrzny z takim żagielkiem :)

no i trochę zaoszczędzi na zupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makss przeszedł na ekologię i napęd wietrzny z takim żagielkiem :)

no i trochę zaoszczędzi na zupie ;)

 

No napewno chyba ogórkowej, zbydłuje mu z 8 albo i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności