Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

dziś wzięłem się ostro za auto i wymieniłem przednie wzmocnienie, intercooler, zbiorniczek spryskiwaczy, zdemontowałem błotnik i przymierzyłem nowy

oto efekty:

 

001.jpg

 

002.jpg

 

003.jpg

 

teraz czekam na przedni zderzak (przyjedzie po weekendzie z Grójca) oraz na grill, który muszę sobie zamówić na alledrogo

reasumując jestem zrąbany jak koń po westernie więc muszę napić się zimnego piwka i odpocząć po dniu ciężkiej pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko, to mowisz ze do spotu sie wyrbisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bartek -termin spotu niebawem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że się wyrobię

w tygodniu bym chciał auto oddać do blacharza by je poskładał i polakierował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę Bartosz :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wczoraj byłem w Czarnocinie i rozmawiałem z Magdą właścicielką potwierdziłem naszą obecność. Wrzucę foty jak będę miał dostęp do prądu , wody i swojego kompa. Nadal nie mam takich wygód. Jestem beż prądu od poniedziałku i być może do jutra albo środy. Poza tym nie mieszkam na swoim mieszkaniu (zacząłem remont). Jestem odcięty od forum i świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezentuje się fajnie. Co to za rozmiar??? Nie miałeś przyapdkiem większych wsadzić?? czy to tylko złudzenie, że one małe są?? Ocenimy na żywo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się nieźle, na żywo pewnie jeszcze lepiej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seryjne 16" chyba tylko że pochromowane.

...nawet fajnie wyszło.

Nieładnie bawić sie stoboskopami:acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seryjne 17 tylko, że pochromowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jakoś profil opony wydawał mi sie wysoki, ale pewnie dlatego, że skupiłem sie na samej feldze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mc09 - czytałem, że zmieniałeś termostat.

Czy zauważyłeś różnicę w szybkości nagrzewania się auta po wymianie?

Mi nagrzewa się dopiero po ok. 7-8 km. Na wskaźniku temp. 90 st., ale na VAGu 81.

I chyba czeka mnie wymiana... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jakoś profil opony wydawał mi sie wysoki, ale pewnie dlatego, że skupiłem sie na samej feldze :)

 

Profil opony 235/45- na polskie drogi to optymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak byście potrzebowali jakieś części, to służę pomocą:) Mam Zniżki w Pali i Inter-Team, zawsze to o 30% mniejszy koszt niż normalny zakup:) W ofercie tez maja dobre części "TRW, Lemforder i inne" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki jak byście potrzebowali jakieś części, to służę pomocą:) Mam Zniżki w Pali i Inter-Team, zawsze to o 30% mniejszy koszt niż normalny zakup:) W ofercie tez maja dobre części "TRW, Lemforder i inne" ;)

 

Dobrze wiedzieć . Dzięki za info.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Duży - miałem dokładnie ten sam problem co ty. Na wyswietlaczu wskazówka stała w pionie na 90 stopni, ale na VAGu pomimo przejechania 20 km maksymalna temperatura 81 stopni. Wyszło na to że termostat musiał lekko przepuszczać, nie domykał na maxa. Po wymianie termostatu temperatura na VAGu wzrasta bez problemu do 90 stopni. Myslę więc, że u Ciebie wymiana termostatu pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Szczecinie można kupić (oczywiście poza ASO) akku Banner jaki montowany był fabrycznie w 3BG?

konkretnie interesował by mnie taki jak oryginał czyli: 380A, 80Ah DIN, 640 EN/SAE

dziś po powrocie znad morza podjechałem na odkurzacz i myjnie i już auto nie odpaliło, musiałem podjechać autem służbowym i odpalić na kable

po podjechaniu pod garaż sprawdziłem napięcie ładowania (14,4~14,5V), spróbowałem ponownie odpalić auto i o dziwo odpaliło

wymontowałem jednak akumulator i przyniosłem do domu do ładowania

dolałem wody destylowanej i teraz się ładuje lecz nie wiem jaki będzie efekt gdyż patrząc na wlepkę z książki serwisowej jest to oryginalny akumulator mający ponad 7 lat

kupował ktoś z Was akumulator innej firmy ale mający takie same parametry i co najważniejsze wymiary by bez problemu dał się zamontować w aucie? jeśli tak to jaki polecacie bo ja ewentualnie skłaniał bym się ku mollowi lub hoppecke

poczytałem ten wątek: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3787 ale nikt w nim nie pisze jaki kupić zamiennik do AVF/AWX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz ja kupiłem Bannera w Szczecinie.

Centrum Akumulatorów ,ul. Bat. Chłopskich 32 , Tel. 091 4600 119 ,kom 502 181 577, www.e-moto.pl , :)

Ja u nich kupowałem Bannera do swojego Passka , za 62Ah płaciłem 199,99zł;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak cos to moge podejsc, bo sam mieszkam na Bat. Chłopskich, ewentualnie zapytaj Ariela, on tam ma z akumulatorami doczyeninia na codzień:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności