Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek jak chcesz to podjedź domnie do firmy "SZNAJDER AKUMULATORY" na Heyki 27. Moja firma jest bezpośrednim dystrybutorem bateryjek MOLL na nasz kraj;) (siedziba w Piastowie) Ale jak tak bardzo chcesz juz MOLL-a to szykuj sie na dość wysoką cenę za 80Ah. Nie orientuje się dokładnie (cennika niemam w głowie) ale 700zł to jest minimum za tą markę.

Osobiście z całą odpowiedzialnością mogę ci polecić akumulator ZAP lub SZNAJDER z serii SILVER. W tej chwili seria SILVER jest to najnowsza technologia w jakiej sa produkowane nowoczesne baterie, jest on całkowicie bez obsługowy no i na niego możemy ci dać ładny rabacik:)

 

Jeśli jesteś zdecydowany na 100% na MOLL-a to na Mickiewicza jest sklep "Auto Baterie" któremu dostarczamy baterie MOLL i ZAP:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś po naładowaniu akumulatora i zamontowaniu w aucie okazało się, że jest on padnięty bo nawet nie zakręcił rozrusznik :(

Ariel byłem dziś w Auto-Baterie i mają molla 80Ah za 550pln a 88Ah za 650pln więc nie jest tak źle

jutro zadzwonię do firmy, której namiary dał mi Jurek (tam Bannera 80Ah mają za niecałe 460pln więc cena jest bardzo dobra o ile będą mieli go na miejscu)

jakby coś zadzwonię do Ciebie (podaj mi swój nr bo ostatnio dzwoniłeś z zastrzeżonego :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja widziałem, że na spocie ktoś Ci elektrolit podpijał, więc to pewnie dlatego:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek ja widziałem, że na spocie ktoś Ci elektrolit podpijał, więc to pewnie dlatego:))

Wydało się a myślałem że nikt nie zauważy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq to Ty po tym elektrolicie nie śpisz po nocach i siedzisz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa i świeci nocami... teraz jak prądu zabraknie to będzie przyświecał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny Bartek, teraz ma wydatek:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że łysy zapomniałm to przypominam, miałeś założyc temat o nowym spocie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jeszcze chyba nie ma neta w chacie więc pewnie jutro coś pomyśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pracy ma:585:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje się podłączyć pod VAG-a, czy ktoś w Szczecinie albo z okolic miał by dziś lub w najbliższych dniach chwilkę czasu, żebym podjechał i podłączył autko?

 

Na spocie miałem błąd zaworu N75, trochę z nim powalczyłem wymieniłem wczoraj ten wężyk od podciśnienia i kiedy zabrałem się za N75 to okazało się, że po prostu kabelek we wtyczce się urwał:D Przylutowałem go i chyba teraz jest dobrze:) (A już byłem kupić ten zaworek jak usłyszałem 350zł:eek: to pomyślałem, że sam go naprawię:D )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uśmiechnij się do Gładkiego albo Mc09 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj naprawiłem turbolulum :D

pościągałem osłonę filtra powietrza oraz rurę dolotu powietrza do filtra i...

...moim oczom ukazała się odłączona sztanga od gruszki podciśnienia

musiała się kontra odkręcić i sztanga pod wpływem drgań silnika odkręciła się od gruszki w drodze do Czarnocina

wkońcu wróciła radość z jazdy autem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe gratuluje, moja radość wróci po sobocie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe gratuluje, moja radość wróci po sobocie:))

 

i tak trzymać :)

na którą jedziesz do Leo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie na 10, w czwartek jeszcze mam zadzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim,

 

Pochwalę się i może jakieś info będzie. Mój pasio po wymianie klocków i tarcz. Tarcze ATE Power disc nacinane i wentylowane klocki zwykłe. U mnie zaciski Lucasa więc tarcze 280mm na 22mm. Koszt z netu od lukaszautocześci 450zł z dostawą. Koszt u nas w Pali - brak w Interteam- 270 za tarczę sztuka i klocki 260 lub 970zł bo do takich arcz producent takie klocki przewiduje. Ale lepiej zużyć dwa normalne komplety niż jeden za 970zł. Wymiana 70zł znajomy mechanik w Trzeszczynie. Podczas wymiany okazało się że z lewej strony zapieczona prowadniczka "szczęki/korpusu" (chyba taka nazwa). Śruba z gumką i trzpieniem nacinanym z dwóch stron. Koszt 15 zł sklep "Skody" na miejscu w Policach komplecik na jedną stronę. Jedyna uwaga to taka że w komplecie klocków były tylko dwie nowe śrubki a przy wymianie całych tarcz i klocków przydałyby się cztery. Ogólnie sam nie dał bym rady. Łączny koszt 450 + 70 + 15 = 535zł .

Jak narazie nie mogę się wypowiedzieć o skuteczności hamowania muszą się ułożyć.

 

Teraz czeka mnie wymiana tylnych amorów. Wacham się bilstein lub sachs. Muszę poczytać forum. Chyba że macie juz jakieś sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wacham się bilstein lub sachs

 

ja mam bilsteina i to Arku kup polecma pełna gęba albo B4 a jak masz więcej kasy to B6 amorki rewelka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sachsa gazowe na tyle i też sobie chwalę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za podpowiedzi chłopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności