Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie podejrzewam, że tak jest bo podczas ruszania akumulatorem licznik ożywa i zaczyna wyswietlać stan licznika i godz, do momentu jak przekręcę kluczyk wszystko gaśnie. Stasiu nie mam kanalu żeby wejśc pod spód i podłączyć kabel rozruchowy pod rozrusznik

 

jezeli isc tym tropem to slaba masa. A masy na rozrusznik nie musisz dawac, wystarczy kabel rozruchowy dac gdziekolwiek byle by bylo uziemienie poza ukladem eletryki. np. silnik.

Wystrczy zwykly kabel np. od wzmacniacza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie podejrzewam, że tak jest bo podczas ruszania akumulatorem licznik ożywa i zaczyna wyswietlać stan licznika i godz, do momentu jak przekręcę kluczyk wszystko gaśnie. Stasiu nie mam kanalu żeby wejśc pod spód i podłączyć kabel rozruchowy pod rozrusznik

jezeli isc tym tropem to slaba masa. A masy na rozrusznik nie musisz dawac, wystarczy kabel rozruchowy dac gdziekolwiek byle by bylo uziemienie poza ukladem eletryki. np. silnik.

Wystrczy zwykly kabel np. od wzmacniacza

Dokładnie tak miałem tak samo okazało się że masy dobrej nie było i nie szło jeździć. Po zamontowaniu dodatkowego kabla masowego na silnik pasek ożył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łozysko wyciskowe ci sie rozsypało lub ma sie rozsypać. Zalezy jak glosny jest dzwięk wtedy mozna zweryfikowac czy dojedziesz czy nie :P

Jutro jadę żeby ktos mi w Koszalinie sprawdził ten dziwny dźwięk.....dziękuje wszystkim za pomoc w znaleziniu mechanika i rozwiazania problemu.

Może P. Urbaniak wróci z urlopu, co sprawdzę rano jesli nie to pojadę do Pana Rogozińskiego ....... Dzieki i trzymajcie kciuki żebym nie musiał tego robić na urlopie, bo chyba bym musiał dzwonić żeby mi kasę przysłali.....

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek spróbuj tak jak opisałem byle jaki kabel ale dość gruby i podłącz go do byle czego na silniku i minus do aku ale jak piszesz ze ruszasz aku zaczyna się cos dziać wyjmij go z auta i sprawdź czy na pewno masz aku ok tam koło niego jest właśnie ta masa czarna to weź ją odkręć i podłącz tak na próbę inną masę jeśli zaskoczy to już masz problem z głowy wiesz czego szukać co do innej masy to można dokręcić drugą i gdzie indziej to w niczym nie będzie przeszkadzało i nie zakłuci funkcjonowania innych podzespołów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może zielone kostki do podgrzewanych foteli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godz.11:30 przed Dębno jechał biały passat B5 combi,wlepa na tylnej szybie SZT.... czyja maszyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek spróbuj tak jak opisałem byle jaki kabel ale dość gruby i podłącz go do byle czego na silniku i minus do aku ale jak piszesz ze ruszasz aku zaczyna się cos dziać wyjmij go z auta i sprawdź czy na pewno masz aku ok tam koło niego jest właśnie ta masa czarna to weź ją odkręć i podłącz tak na próbę inną masę jeśli zaskoczy to już masz problem z głowy wiesz czego szukać co do innej masy to można dokręcić drugą i gdzie indziej to w niczym nie będzie przeszkadzało i nie zakłuci funkcjonowania innych podzespołów
Stasiu problem jest z masą, dałem masę tak jak mówiłeś na silnik i zaczął kręcić rozrusznikiem ale okazało się, że akumulator się rozładował przez noc pomimo iż ma rok czasu ;/. Chyba będę musiał reklamować u Ariela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spota jakiego nie mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co szwendasz się znowu po wybrzeżu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dałem masę tak jak mówiłeś
a jednak wiesz może cos miałeś włączone nawet lampka w suficie może go wyładować aku ale możesz go zareklamować choć rzadko się zdarza by po roku padł ale zdążają się takie sytuacje podejrzewam ze urwała się jedna z klem ale to już stwierdzi Ariel podjedz i niech go sprawdzi dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju,a no szlajam sie.Obecnie ZSW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju,a no szlajam sie.Obecnie ZSW.

Ooo byłem dzisiaj rano i pojutrze też będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak wiesz może cos miałeś włączone nawet lampka w suficie może go wyładować aku ale możesz go zareklamować choć rzadko się zdarza by po roku padł ale zdążają się takie sytuacje podejrzewam ze urwała się jedna z klem ale to już stwierdzi Ariel podjedz i niech go sprawdzi dokładnie
Stasiu dziś będę sprawdzał kable bo na bank masa nie dochodzi bo dałem pod silnik i zaczął kręcić ale akumulator już padnięty był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okazało się, że akumulator się rozładował przez noc pomimo iż ma rok czasu ;/

Aku może się rozładować przez noc, nawet jeśli ma dzień od produkcji, więc to niema żadnego znaczenia jeśli coś z niego ciągnie prąd :)

Jeśli po naładowaniu będą problemy to wtedy daj znać, zobaczymy po swojemu co mu dolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Ariel to jest mozliwe by sam sie ot tak rozładował aku jak to jest mozliwe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj Ariel to jest mozliwe by sam sie ot tak rozładował aku jak to jest mozliwe .

 

Nie sam tylko:

 

jeśli coś z niego ciągnie prąd

;)

 

Też miałem sytuację kiedy jedna głupia lampka rozładowała mi aku przez noc zimą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany.

Potrzebuje kupić radio z USB czytające MP3 dla znajomego.

 

Ma ktoś coś na sell ;]

 

Proszę o PW, wraz z modelem i ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel czy ta listwa dalej cie interesuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel czy ta listwa dalej cie interesuje

Naturalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności