Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Moge Ci pozyczyc cale stalowki z oponami zimowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge Ci pozyczyc cale stalowki z oponami zimowymi

 

felgi jaki rozstaw szpilek maja?

Potrzebuje 5x114,3 lub same opony w obojetnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SM Karlino
2 lata temu miale pincset od nich. Poprosilem o doslanie jeszcze raz dokumentow bo zapodzialem. Przyslali mi na maila, a ja zagadnienie odpuscilem i cisza ;)
Chyba 30 dni mają na to?
W tamtym roku straznik mowil mi ze 180 dni na ustalenie sprawcy. Po tym czasie musza przekazac sprawe dalej, a ewentualnie sciagnieta kasa po tym terminie nie trafia juz do budzetu miasta/gminy, tylko do skarbu panstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
felgi jaki rozstaw szpilek maja?

Potrzebuje 5x114,3 lub same opony w obojetnym stanie.

 

5x112 opon samych nie mam, bo na kolach mam zimowki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 60zl za regulacje przekladni kierowniczej (likwidacja luzu) i 160zl za regeneracje prowadnic tylnich hamulcow (dzwonia w czasie jazdy po kostce - a myslalem, ze to przednia zawiecha ;) ) to dobre ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
160zl za regeneracje prowadnic tylnich hamulcow

to z zestawem naprawczym w postaci gumek?? czy sama robocizna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to z zestawem naprawczym w postaci gumek?? czy sama robocizna?
Chyba z zestawem ;)

 

A ile sam taki zestaw?

 

Bede robil u Gagarina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w okolicach 25 zł za jedna rpwoadnice, czyli 2 gumki i 2 srubki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja mam chyba to samo ;)

Może jakoś się ustawimy na jakimś bruku i sprawdzimy bo u mnie też dzwoni w czasie jazdy po bruku i też zacząłem obwiniać zawieche.

Ale ja poczekam aż Daniel wróci. Jak dojdzie en zestaw naprawczy to tylnią zawieche będę już miał w całości zrobioną nówkę sztukę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz ja mam chyba to samo
Pokop w tylne kolo to moze uslyszysz dzwonienie. A swiecie bylem przekonany od maja, ze to zawiecha z przodu niedomaga. Szarpaki nic nie wykazaly. Jazda po dziurawej drodze i zaciagniecie recznego z wystawionym uchem na zewnatrz pozbawilo mnie zludzen ;)
w okolicach 25 zł za jedna prowadnice, czyli 2 gumki i 2 srubki
czyli ok 50zl same czesci. Kumpel mechanik z roboty mowi, ze jeszcze jakies tulejki sie wymienia, a cena za usuluge normalna.

 

 

Wlasnie dzwonilem do Auto ABC, i powiedzieli ze w passku nie kasuje sie luzu przekladni, tylko wymienia sie ja.

WTF?

 

Objaw mam taki, ze przy najezdzaniu na kraweznik przy skreconych kolach slyszalne i delikatnie wyczuwalne jest stukniecie na kierownicy jest stukniecie. Podjezdzam wolno.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokop w tylne kolo to moze uslyszysz dzwonienie.

no nie wiem ... jeszcze sie rozpadnie :lol

ale jak bujam autem za relingi to tez skrzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak bujam autem za relingi to tez skrzeczy
Mi skrzeczy, ale na zaciagnietym recznym jak bujam.

 

A w czasie jazdy metalicznie cos postukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może ori grill do FL'a do oddania za czteropak albo parę groszy? Może mieć połamane zaczepy, być zniszczony etc, bez znaczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiada ktoś może ori grill do FL'a do oddania za czteropak albo parę groszy? Może mieć połamane zaczepy, być zniszczony etc, bez znaczenia
mi chyba zostaly listewki z grilla ale musze spojrzec czy mam bo grill poszedl do kosza, jak potrzebne to daj znaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Objaw mam taki, ze przy najezdzaniu na kraweznik przy skreconych kolach slyszalne i delikatnie wyczuwalne jest stukniecie na kierownicy jest stukniecie. Podjezdzam wolno.

 

ja tam nic takiego nie slyszalem. Nie ma zadnych srub do regulacji, ani drazkami czy czyms takim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz zerknij dokładnie na maglownice zauważysz łeb śruby ona jest właśnie do regulacji tzw. kamienia by dociskał do listwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz zerknij dokładnie na maglownice zauważysz łeb śruby ona jest właśnie do regulacji tzw. kamienia by dociskał do listwy
W kolejnym ABC powiedzieli, ze nawet minimalna likwidacja tego luzu moze spowodowac, ze kola nie beda chcialy sie prostowac po zakrecie. Badz tu madry. Co mechanik to inna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kolejnym ABC powiedzieli, ze nawet minimalna likwidacja tego luzu moze spowodowac, ze kola nie beda chcialy sie prostowac po zakrecie

dlatego zaproponowali wymiane ... i to jest słuszna linia postepowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak bujam autem za relingi to tez skrzeczy

 

mi skrzeczy z przodu przy lewym kole :P podejrzewam, że to ciągle ten sam problem jak chciałem wcześniej wstrzykiwać olej pod gumy strzykawką.. ustało na 3 miesiące i znów daje o sobie znać ;) trzeba znów iść po szczykafke bo tego oleju to mi cała bańka się została !

 

dziś będę wiedział co stoi za wyciekiem oleju w moim pasiorku, w poniedziałek myłem silnik i dziś wstawiłem rano na warsztat, chłopaki ogarną temat i mam nadzieję, że to tylko jakaś uszczelka złośliwa..

 

aha no i wcześniej mówiłem, że dolewam litr oleju od wymiany do wymiany (10-12tkm), mówiliście że to dużo - pewnie spowodowane to było tym wyciekiem też, zobaczymy jak będzie po uszczelnieniu bo jak zdiagnozuja gdzie to leci i naprawią to od razu wymienię olej i filterek, bo i tak już przejechałem prawie 11tkm.

Edytowane przez dybecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
likwidacja tego luzu moze spowodowac, ze kola nie beda chcialy sie prostowac po zakrecie.
i dlatego to jest robione na przyrządach i taki tzw. kamień wkłada się nowy i wtedy na czujnikach dociska się go do listwy, i sprawdza się czy wraca do swojego tzw martwego położenia czyli koła na wprost tak widziałem i miałem osobiście to widzieć jak się taką maglownice robi się ( Polmo szczecin ) tu właśnie widziałem cały proces produkcji i montażu i regulacji maglownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności