Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - chlopaki z Gdańska szaleja także chować passaty pod kołdry, szczegolnie szczeciniacy i oolice Świdwina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - chlopaki z Gdańska szaleja także chować passaty pod kołdry, szczegolnie szczeciniacy i oolice Świdwina.
A skąd masz takie info ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowie mi ktoś czy pasuje tylny zamek od drzwi do przednich??

Mam akurat zamek wyciągnięty z tylnych drzwi a w przednich padł mi mikrostyk i chciałem je wymienić tylko nie wiem czy pasują. Ewentualnie gdzieś jakiś warsztat byście polecali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy koledzy potrzebuję polakierować felgi. Czy znacie jakiś zakład gdzie robią to profesjonalnie??

RS OPONY na Witkiewicza, tylko nie wiem jak teraz czasowo będzie z renowacją bo skupieni są bardziej na wymianach, a mają spore urwanie głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat jaki aku kupić. Na oku mam BOSCH S4 74AH/680A, BOSCH S5 74AH/750A, SZNAJDER57258 72AH -640A-PLUS, SZNAJDER57414 74AH -680A-PLUS. I nie wiem na co się zdecydować. Miał ktoś któryś z nich i może coś polecić? ten ostatni chyba nie podejdzie bo ma lewy plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat jaki aku kupić. Na oku mam BOSCH S4 74AH/680A, BOSCH S5 74AH/750A, SZNAJDER57258 72AH -640A-PLUS, SZNAJDER57414 74AH -680A-PLUS. I nie wiem na co się zdecydować. Miał ktoś któryś z nich i może coś polecić? ten ostatni chyba nie podejdzie bo ma lewy plus

Bierz Sznajdera 57412 74Ah lub u Wesa, kupisz Sznajdera 57525 75Ah Silver, podałeś nr Sznajdera 57414 a to jest lewy plus, więc do ciebie nie podejdzie. Sznajder 57258 72Ah będzie droższy od 74 więc niema sensu kupować.

Na Sznajdera masz u mnie dożywotni serwis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłem setki akumulatorów i nigdy nic nie pękło i nic nie nagrzewałem suszarką
To chyba w moim bylym AVB aku byl jakis nietypowy (Varta Silver 74Ah), bo z kumplem nie dalismy rady go wyciagnac, a na chama nie chcialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat jaki aku kupić
zapytaj Ariela ... on sznajderow troche przetestowal :bezzebow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapytaj Ariela ... on sznajderow troche przetestowal

już zamówił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba w moim bylym AVB aku byl jakis nietypowy (Varta Silver 74Ah), bo z kumplem nie dalismy rady go wyciagnac, a na chama nie chcialem.

No ja kurde nie wiem. Ludzie piszą o takich problemach z tymi Passatami, ale ja naprawdę nigdy nie miałem problemów z wyciągnięciem aku, a naprawdę sporo już wymieniałem i to w benzynach i dizlach. Fakt, że tam trzeba je sposobem wyciągać, ale nigdy nie miałem przypadku żeby go nie wyciągać.

U Jacka Leo w Audi C5 jest ciaśniej niż w Passacie i 100Ah Molla poszła szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja kurde nie wiem. Ludzie piszą o takich problemach z tymi Passatami, ale ja naprawdę nigdy nie miałem problemów z wyciągnięciem aku, a naprawdę sporo już wymieniałem i to w benzynach i dizlach. Fakt, że tam trzeba je sposobem wyciągać, ale nigdy nie miałem przypadku żeby go nie wyciągać.

U Jacka Leo w Audi C5 jest ciaśniej niż w Passacie i 100Ah Molla poszła szybko :)

Moze faktycznie sposobu nie znalismy, mimo szarpania w rozne strony i odginania podszybia.

Zreszta zagadnienie w dieslu juz mnie nie interesuje, bo w 1.8T problemow z wyciaganiem nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
padł mi mikrostyk
Witaj Robert a nie łatwiej jest przełozyć tylko ten mikrostyk a co sie stało z nim wytarł sie jest i na to rada

 

---------- Dodano o 18:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:33 ----------

 

Na Sznajdera masz u mnie dożywotni serwis
Ariel czemu Ja nie wiedziałem predzej o kuna

 

---------- Dodano o 18:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:35 ----------

 

Konrad biez u Ariela masz gwarant dozywotni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś jakieś graty do passata sprzedać :) ??

 

potrzebuje :

 

Zderzak przód oraz tył ( może być do malowania ) byle by nie miał pęknięć i były całe uchwyty do B5 kombi

 

Fotele przód + kanapa + boczki najchętniej w alkantarze + skóra

 

wykończenia w carbonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad biez u Ariela masz gwarant dozywotni

 

Już Stasiu zamówiłem u Wesa ten co Ariel polecił. Jutro jadę po niego. Chcesz coś przy okazji od Krzyśka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie konrad dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Robert a nie łatwiej jest przełozyć tylko ten mikrostyk a co sie stało z nim wytarł sie jest i na to rada

Stasio pisz o mikrostykach bo muszę u żony porobić z nimi porządek,drzwi i klapa,raczej zregenerować się nie da.

 

Zderzak przód oraz tył ( może być do malowania ) byle by nie miał pęknięć i były całe uchwyty do B5 kombi

Zderzak mam ale do poklejenia i malowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zderzak przód oraz tył ( może być do malowania )

 

mam tylny ale od FLa jak byś chciał :)

 

 

Fotele przód + kanapa + boczki najchętniej w alkantarze + skóra

 

co prawda nie w skórze i alcantarze ale mam od trendline (nie drogo) materiałowe (bez boczków niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na krajowej 6 miedzy Koszalinem a Slupskiem radar słup jak blysnie na czerwono to jest fota?Koles jechal z Gdanska i przekroczyl 10km/h i teraz mysli.Kojarzycie moze to miejsca chyba za Sławnem jadac od Slupska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sycewice - jak najbardziej działający fotoradar. Niech kolega czeka na polecony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sycewice - jak najbardziej działający fotoradar. Niech kolega czeka na polecony...

 

To Twój ulubiony? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności