Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

CB teraz nie biorę, jak Oliwka mi zaśnie, to nie chcę, zeby tam te gadki ją budziły.

 

Wiedziałem, że za mną jadą i co sobie wyprzedziłem jakiegoś marudera, to dzida. Jak w lusterku widziałem, że wyprzedzili, to hamulec i do stówki. I raz im się oddaliłem na jakieś pół km i było przed zakrętem, to nie odpuściłem za bardzo, bo się szybciej za zakręt chciałem schować, a myślałem, że z takiej odległości mnie nie capną. A jak dolatywałem do zakrętu, to oni akurat kończyli wyprzedzać, także przez chwilę mnie mieli na widelcu. Jak ich tylko zobaczyłem w lusterku na łuku, to znowu 100-wka, ale dogonili, zaje.bali kogutem. Poszedłem film obejrzeć i miałem 123/90. Poprosiłem o najniższy wymiar kary i spytałem jaki to ma zasięg... Baba powiedziała, że ponad 1 km.

Kuuuurza noga, ale zły jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAWEŁ-ja czekam na kolejne zdjecie od SG manowo,tym razem sie nie wywine,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie na Karlino, bo podobno juz fotek nie przysylaja, ktore mozna obejrzec dopiero w sadzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty trąbiłem dzisiaj na Ciebie między 13-14 koło ronda w mieście a Ty chyba nie słyszałeś albo na Opla uwagi nie zwracasz :P a wlepka już jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB teraz nie biorę, jak Oliwka mi zaśnie, to nie chcę, zeby tam te gadki ją budziły

zastanow sie nad CB z opcja sluchawki do ucha ... gdzies juz widzialem takie rozwiazanie w polaczeniu z malymi dziecmi w aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży przekroczyłeś "dzida 120" :eek: więc kara musi być.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB teraz nie biorę, jak Oliwka mi zaśnie, to nie chcę, zeby tam te gadki ją budziły.
Teraz u Ciebie to już za późno ale ja czy to z Nikolą czy Oliwią od urodzenia słuchają CB i jak w aucie spią to im już nie przeszkadza. Bardziej bym się obawiał ze nauczy się polskich zwrotów jakich używają często w eterze. :D

 

 

Mnie rok temu tak załatwił w Koszalinie , ja całe miasto wężykiem między autami i on za mną a na wylocie 83/50 km/h to on koguty. (200 i 6 pk) . Załowałem ze przyjąłem mandat , bo mogłem się tłumaczyć ze powinien zatrzymać jak przkroczyłem o 10-15km/h a nie czekać na ponad 30km/h . Ale zawsze człowiek mądry po szkodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa...
Dawaj nr. rej. i jakie auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj nr. rej. i jakie auto
I nr tel. do policjantki z auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PAWEŁ-ja czekam na kolejne zdjecie od SG manowo,tym razem sie nie wywine,,
Uwazajcie na Karlino, bo podobno juz fotek nie przysylaja, ktore mozna obejrzec dopiero w sadzie
Ja dostałem zawiadomienie z Gościna. Wysłali ze 3 listy najpierw do banku który jest właścicielem auta. Potem do firmy która miała wskazać kierowcę. Teraz ja dostałem pismo w którym miałem się przyznać albo wskazać kierowcę (młody mówi napisz mnie a ja odeślę i napiszę mamę a mama odeśle i napisze ciebie :D ). Ale stwierdziłem że za 2 pkt i 100 zł nie warto potem po sądach jeździć po Gościnach. W moim zawiadomieniu pytali czy przysłać fotkę ? Napisałem że pragnę jej bardzo bo muszę kolegom pokazać. Podejrzewam że będzie od tyłu na tle kilku ciężarówek, które wyprzedzałem. ;)
I nr tel. do policjantki z auta
Jak warta grzechu to też. :D

 

---------- Dodano o 08:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:09 ----------

 

Poszedłem film obejrzeć
Że tak spytam w którym kinie będzie premiera ? :lol
miałem 123/90
Trzeba było powiedzieć że spieszyłeś się na protest przeciwko fotoradarom i wideo-rejestratorom montowanych w nieoznakowanych autach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mogłem się tłumaczyć ze powinien zatrzymać jak przkroczyłem o 10-15km/h a nie czekać na ponad 30km/h

Próbuj dalej... koleś z komisariatu podpowiedział: "nie kłóć się, bo Ci dojebią jeszcze więcej, skrucha i oczka ze shreka!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanow sie nad CB z opcja sluchawki do ucha ..
Kurde, nigdy nie lubiłem żadnych zestawów słuchawkowych wkładanych do ucha.
Bardziej bym się obawiał ze nauczy się polskich zwrotów jakich używają często w eterze.
K

Ooo to, to ;)

Dawaj nr. rej. i jakie auto
Kijanka ZSL, numerów nie zapamiętywałem, ale często ich pod Sławnem widzę, to zwrócę uwagę.
I nr tel. do policjantki z auta

A nie chciało mi się z nią gadać ;)

Załowałem ze przyjąłem mandat , bo mogłem się tłumaczyć ze powinien zatrzymać jak przkroczyłem o 10-15km/h a nie czekać na ponad 30km/h
To by chyba nic nie dało. Mnie też capnęli jak już sobie leciałem 100-wką, widzieli, że na więcej nie mają co liczyć, to zhaltowali za te 123.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio przysłali fotke za 50zł 0pkt.-przekroczenie 68/60-zadzwoniłem i anulowali zdjecie z przeprosinami,ale ostatnio sie zagadałem przez tel i strzelił od tyłu miałem chyba 72/60..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuna twa , cos za duzo jest tych sciganych aut na zachodniopomorskim województwie , jechałem na południe polski , i zadnego nie widziałem ,miałem cb właczone i zero aut tego typu , a leciałem na Zieloną Góre ,dalej na Wrocek i dalej na Katowice, i pózniej na Wadowice , i do Czarnego Dunajca ,i zero policmajstrów ,natomiast wracając , a wracałem bo zajechałem jeszcze do Czestochowy, i wracąłem na Poznań ,tu było we wioskach pare radiowozów, ale cb radio juz ostrzegało ,,,gdzie ,,, ale zeby zaraz jechac za klientem tego nie widziałem ,spodziewałem sie ,w Poznaniu przed albo za ,ze bedą z sszusarkami stac a tu nic zero ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuna twa , cos za duzo jest tych sciganych aut na zachodniopomorskim województwie , jechałem na południe polski , i zadnego nie widziałem ,miałem cb właczone i zero aut tego typu , a leciałem na Zieloną Góre ,dalej na Wrocek i dalej na Katowice, i pózniej na Wadowice , i do Czarnego Dunajca ,i zero policmajstrów ,natomiast wracając , a wracałem bo zajechałem jeszcze do Czestochowy, i wracąłem na Poznań ,tu było we wioskach pare radiowozów, ale cb radio juz ostrzegało ,,,gdzie ,,, ale zeby zaraz jechac za klientem tego nie widziałem ,spodziewałem sie ,w Poznaniu przed albo za ,ze bedą z sszusarkami stac a tu nic zero ,

 

zalezy jak trafisz. My jak do poznania jezdzilismy po silniki na gielde to czasem i po 5-6 patroli sie naliczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, bo mam problem z elektryka.

 

Wczoraj padl mi wlacznik swiatel drogowych, z racji ze mialem zamienik z firmy TOPTRAN, dzisiaj rozkrecilem swoj stary wlacznik, i bylo widac ze blaszka ktora jest odpowiedzialna za swiatla mijania, byla okopcona a plastik stopiony, wyczyscilem wlacznik do golej blaszki i **** dalej nie dziala, wziolem wlacznik od tescia z Paszczaka i dalej ****, a wlacznik jest na 100% sprawny i taki sam.

 

Sprawdzilem wszytskie bezpieczniki, zarowki, i dalej nic, dodam ze swiatla dlugie sa przez pociagniecie / odepchanie lewej manetki :/

 

Ide jutro odam wlacznik bo mam paragon (cale 5 miesiecy dzialal) ale co moze byc ze na 100% sprawnym nie dziala :/

 

Jakiegos pecha mam od 3 dni :/ caly czas cos mi sie pierd...... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okruszek może manetka Ci się również wypaliła?

mam zwykłą bez tempomatu więc do sprawdzenia się nada jakby coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm okazalo sie ze prawdopodobnie zarowki szt 2 ;/

Napiecie dochodzi do wtyczek od zarowek, a zarowki sprawdzilem w drugim paszczaku i nie swieca.

Przejade sie do sklepu, jak nie beda dalej swiecic to sie zglosze do pana MR.X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś speca od centralnego zamka. Znacie może namiar do jakiegoś speca. Mam problem z prawymi drzwiami, jak zamknę auto te sie otwierają jak otworze to się zamykają. Drzwi prawe - kierowcy. Nie mogę sobie sam z tym poradzić.

 

Macie może kogoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam jakiegoś speca od centralnego zamka. Znacie może namiar do jakiegoś speca. Mam problem z prawymi drzwiami, jak zamknę auto te sie otwierają jak otworze to się zamykają. Drzwi prawe - kierowcy. Nie mogę sobie sam z tym poradzić.

 

Macie może kogoś takiego?

 

Jesli masz orginalna centralke, a nie dokladana to polecam pana Mr.X, podlaczy kompa i sprawdzi czy jest wszystko OK, i nie duzo bierze 0.5 L odrdzewiacza ;] no chyba ze problem mechaniczny ;] ale to ci on juz powie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności