Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek ??

tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slyszalem o metodzie z pasta tempo, albo z filcem na wiertarce Niestety efekt krotkotrwaly.

 

Ja jechalem papierkiem a na koniec jakas pasta firmy auto max czy cos takiego. Taka srednioscierna. Bo ta tempo jest lekko scierna i mozna ja dac jako wykonczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Takie jakie manewry robią Polacy i co gorsze i Niemcy, tak powtórzę NIEMCY! to się w pale nie mieści. Baa nawet ASO

 

 

 

Zgadzam się Dominik, ostatnio na Turbo pokazywali co potrafią handlarze, normalnie głowa boli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Dominik, ostatnio na Turbo pokazywali co potrafią handlarze, normalnie głowa boli
Masz moze ten odcinek?

Chetnie zobacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Dominik, ostatnio na Turbo pokazywali co potrafią handlarze, normalnie głowa boli
Też to widziałem. Korekty liczników w każdym aucie sprowadzanym z niemiec. Poprawa wyglądu wymiana zużytych części. Polacy pracujący w niemieckich serwisach tworzący historie auta itp. Teraz już wiem dlaczego kombi jest tańszy od sedana, mimo iż ładniejszy i bardziej wszechstronny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to nie to czasami?

 

Bartek to właśnie to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek to właśnie to

 

najgorsze jest to, że można kupić auto z cofniętym legalnie zatwierdzonym przez ASO przebiegiem

przede wszystkim powinni za dupy wziąść wszystkie firmy oficjalnie cofające przepraszam korygujące liczniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie powinna być baza ogolnopolska i przy przeglądzie auta klepać przebiegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skręcaliby przebiegi przed badaniem i jeden grzyb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to też nie widzę rozwiązania... ale z drugiej strony jak będzie popyt to będzie i podaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nice

Łysy - dawaj z miernikiem do szczecina ... potrzebny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy już nie będę miał pewności
Dominik a czy ja pisałem ze wszystkie sa idealne, ale mozna samemu tez sprawdzić przed kupnem ,na kanał i skrupulatnie sobie ogladasz , masz czas , kupic nie musisz ,ale oglądnąc masz prawo , widoczne są kazde przeróbki ,lub grzebanie w podłuznicach , choćby nawet odcien konserwacji , inaczej jest stara orginalna fabryczna ,a inaczej jak juz ktoś cos tam majstrował, takze mamy tą świadomość co kupujemy albo sie kupuje auto albo nie ,twój wybór , Ja bynajmniej przed zakupem , całą geometrią auta kazałem sprawdzić , i na 100% wiem ze nie było bite ,a wolałem na zimne dmuchac , troszke wydałem na to , ale wiem ze mam sprawne i sprawdzone autko ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysy - dawaj z miernikiem do szczecina ... potrzebny jest

 

O fuck dopiero w czwartek bede :( chyba że z pracy będzie wyjazd. Aż takie pilne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O fuck dopiero w czwartek bede :( chyba że z pracy będzie wyjazd. Aż takie pilne ??

 

A oferowałem swój... bliżej byś miał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i na 100% wiem ze nie było bite

I to mnie właśnie troszkę śmieszy... przykro mi ja w 100% już w żadne auto nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to mnie właśnie troszkę śmieszy... przykro mi ja w 100% już w żadne auto nie wierzę.

 

Nie bądz jak Elpolako typowy. Wszystkich bite moje malina. Zalezy od interpretacji danego zdarzenia. Dla niektorych wymiana błotnika to juz wielka afera i za takiego passata 3BG by chcieli juz dac 5tys mniej bo ma przeszlosc... A dla innego auto ktore ma w miare rowne szpary miedzy elementami i nie przestawioną geo nadwozia jest autem bezwypadkowym.

 

O Twoim tez juz mozna powiedziec, ze ma przeszlosc bo co cokolwiek robiles ze zderzakiem? Dzwon, stluczka czy typowy "jeden z dziesieciu" ?Ile głów tyle opinii na dany temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż takie pilne
nie dobrze ... OK - w czwartek bedziesz na 100% w szczecinie ??

 

---------- Dodano o 00:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:10 ----------

 

Nie bądz jak Elpolako typowy

ale ma chlopina racje ...

chipowalem pewnego pieknego passata - po VIN'ie byl to 1.6 w sedanie - a przed moimi oczami stal AVF w kombi ... bylo to tak dobrze zrobione ze nawet udalo sie geometrie ustawic - a najlepsze w tym to ze szukalem wiekszych/mnieszych szpar - w koncu wlasciciel powiedzial zebym sobie odpuscil bo spawany jest wzdluz podszybia i wszystkie szpary sa idealne (sam je spawal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK - w czwartek bedziesz na 100% w szczecinie ??

 

Na 100% uczelnie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności