Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

zadales dziwne pytanie ... jakiej odpowiedzi oczekujesz - ze niby zabkami do gory albo zielonym od lewej ??

rozrzad na znakach + dynamiczna korekta jesli jest wymagana - tu nie masz ruchu ... no w zasadzie masz ale tylko raz ;)

Może trochę dziwnie to zabrzmiało, ale tak jak dopisałem chodzi mi o wartość na vagu, bodajże 4 kolumna w grupie 004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 kolumna w grupie 004.

ustaw jak najblizej 0.0 ... jesli bedzie +/- 1.1 to tez nie ma tragedii ... problemy zaczynaja sie w okolicach +/- 6 ... silnik ma problemy z paleniem na zimnym - na cieplym odpala normalnie - tu decydujacy wplyw ma G40 (czujnik halla walka rozrzadu) - synchronizacja tego czujnika potrzebna tez jest do prawidlowego pokazywania spalania na FIS'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ustaw jak najblizej 0.0 ... jesli bedzie +/- 1.1 to tez nie ma tragedii ...

No właśnie miałem wcześniej ~2.8, a teraz przestawiłem na 0.5 i wydaje mi się, że spalanie wzrosło. Słyszałem też, że dobrze ustawić koło 1.5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre ale babcia sobie pozwoliła na słówka
Dziwni ludzie są w naszym kraju....tylko czemu zatrudniają ich w Policji :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako mieszkaniec naszego pięknego miasta Szczecin, mam pytanie do was.

Szukam w Szczecinie sklepu (poleconego, sprawdzonego) z sprzętem Car-Audio, z racji że powróciłem po dluższej przerwie do marki VW, z czego jestem bardzo zadowolony, skłaniam się do zakupu, montażu Subwoofera w swoim kombi.

Z racji że przód i tylnie drzwi napędza dość ładny, odseperowany system, dźwięk jest dla mnie piękny, lecz brakuje pomruku z tyłu auta.

 

Może ktoś polecić jakiś sklep, gdzie można podjechać, odsłuchać, porozmawiać.

Z racji że bym nie chciał zagracać tyłu auta, myśle nad zabudową koła zapasowego, lub jakaś mała skrzyneczka.

Nie zależy mi na chałasie, lecz na dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ustaw jak najblizej 0.0 ... jesli bedzie +/- 1.1 to tez nie ma tragedii ... problemy zaczynaja sie w okolicach +/- 6 ... silnik ma problemy z paleniem na zimnym - na cieplym odpala normalnie - tu decydujacy wplyw ma G40 (czujnik halla walka rozrzadu) - synchronizacja tego czujnika potrzebna tez jest do prawidlowego pokazywania spalania na FIS'ie
No właśnie miałem wcześniej ~2.8, a teraz przestawiłem na 0.5 i wydaje mi się, że spalanie wzrosło. Słyszałem też, że dobrze ustawić koło 1.5...

Nie no chłopaki, czytam to jak rozmowę profesorków w Sience ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

myślę, że oferta warta zastanowienia.. w Goleniowie takie usługi kosztują około 120zł i nie wiem czy wszystkie z wymienionych w tym kuponie czynności są w tej cenie zawarte ;) także myśle, że się opłaca i chyba sam skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja mam wrażenie że to jednak nic szczególnego, choć może mi się tylko wydaje. Np. "nakładanie hydro wosku" - u nas mycie z tą usługą kosztuje 20zł, do tego "Wycieranie i nabłyszczanie plastików wewnętrznych" - jak dla mnie psiknięcie "Plakiem", "Dezynfekcja i usuwanie nieprzyjemnych zapachów metodą ozonowania" - tu się nie wypowiem bo nie znam cen takiej usługi, "Nabłyszczanie opon i plastików zewnętrznych" - tu też raczej wielkiej filozofii nie ma...

Dominik pewnie będzie mógł coś dopowiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mister Sebastian ma racje. Lepiej samemu kupic puszke plaka i leciec z tematem bo tak nie zrobia wszystkiego... Dalej woskowanie, niby hydro a w rzecziwistosci to nic innego jak popularne woskowanie...

Najbardziej by mnie skusilo to usuwanie zapachów, ale zamiast tego wolałbym podjechac gdzies z flaszka do znajomego na odkurzacz piorący... Lub do zwyklego warsztatu blacharsko-mechanicznego bo tam zazwyczaj robia auta powypadkowe lub sprowadzane gdzie jakis turek w niemczech wozil mięso na kebaba luzem i trzeba te zapachy usunac.

 

 

Pytanie z innej beczki - ubezpieczenia. Gdzie jest najlepiej z egzekfowaniem tego ubezpieczenia i ceny takie straszne nie są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a czy możecie mi powiedzieć, ktoś z Was wie czy ta felga ma rozkręcany front?

To BBS 4X7X17 ET37 NUMER FELGI 3B0601025P

 

[ATTACH=CONFIG]67152[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sadzicie o tym wynalazku?

http://www.mydeal.pl/caly_kraj/deal/3678/

 

Jak dla mnie to ściema. ciężko dobrać do koloru auta a jeżeli już maskują to tylko drobne zarysowania w samym klarze. Ja bym nie inwestował tylko pojechał na dobre ręczne woskowanie :). Kiedyś na nissanie próbowałem tego. od razu było widać że to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej lipa i już kiedyś ktoś tutaj pisał albo na forum w innym wątku czytałem, że to nic nie warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam opon zimowych do b6 i mam dylemat, zastanwiam się nad tymi Nokianami co keidyś grupowo kupowaliśmy WR g2, lub ich następcą tegorocznycm Nokian WR a3, slyszal ktos o tych drugich? bieżnik zblizony do tej WR G2 niby, tylko czy kupować nowość czy te WR G2 które mam w srebrnym b5 i jestem z nich bardzo zadowolony, czy zainwestowąć w ich następcę. Przy drugiej opcji nie mogę znależć żadnych opinii, bo to nowość tegoroczna, a lipa kupić coś co może się nie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso kupuj sprawdzone.

 

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moje P7 też chwalę, na mokrym trzymają się jak przyklejone no i cena/jakośc dobra a dodatkowo adac też wypadły super bo na I szym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam moje P7 też chwalę, na mokrym trzymają się jak przyklejone no i cena/jakośc dobra a dodatkowo adac też wypadły super bo na I szym miejscu.

ale ja mowie o zimówkach, mówilem nie pij w enei:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha a mówią ze u mnie piją.

 

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności