Skocz do zawartości
piwo

czy TO czyta mp3, CDR ...

Rekomendowane odpowiedzi

to czyta tylko AUDIO-CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ful wypas ;)

 

a czy z oryginalnych CD do paska jest coś, co czyta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej kupić jakiś adapterek i pod to podpiąć jakiś odtwarzacz mp3 albo ipoda?

 

lub jeśli masz navi MFD to polecam dvd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams - mam niestety GAMA (chyba5) więc nie mam za szerokiego wyboru, choć ipod by załatwił trochę sprawę. Musze poszukać w wyszukiwarce jak to zrobić, zeby podpiąć ipoda czy mp3 albo USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz radyjko na kasete to kupujesz sobie kasete przejsciwke z wyjsciem na mp3 cos takiego http://www.allegro.pl/item303686053_kaseta_adapter_cd_mp3_auto_revers_nowy_model_tx4.html

kupujesz ipoda czy to mp3 i gra.Mam u siebie i nawet dobrze to gra,trzeba tylko glowice wyczyscic w radiu i zerwc folie ochronna z glowicy kasety wtedy lepiej gra.Jak masz radyjko cd to mussz wyjaci sprawdzic czy masz mozliwosc podlaczenia wejscia aux kupujesz kabel cinch-jack i tez powinno grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kasetę - lepszy będzie transmiter

Kupowałem dla kuzyna ten model i sprawdzaliśmy u mnie w samochodzie i u niego i wszystko ok - dobrze gra - nic nie trzeszczy

http://www.allegro.pl/item305587940_nadajnik_transmiter_f_fm_usb_karta_sd_mp3_mp4_3d.html

 

Tylko jeden problem - nie będziesz mógł używać zapalniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio radyjka ALANA mp3 - sam mam takie u siebie po przerobce na niebieskie ledy. jakos dzwieku o niebo lepsza niz z Gammy, niestety jzu sie skonczyly, ale mozna kupic na allegro - poszukaj bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeden problem - nie będziesz mógł używać zapalniczki

 

z tym nie ma problemu - mam 2 zapalniczki (jedna z tyłu) Już kupiłem ten dynks - zobaczymy jak chodzi. Bardzo Wam dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba to zamówię - bo u kuzyna ładnie to chodziło - a drażni mnie to, że czasami słabo mi działa radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko podjedz niedaleko stacji nadawczych od radia.Zacznie ci trzeszczec jak bys gubil radio.Pozatym wystarczy ze za daleko odsuniesz od radia i przestanie dzialac.Tez testowalem i wedlug mnie kaseta lepsza.Moje skromne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko podjedz niedaleko stacji nadawczych od radia.Zacznie ci trzeszczec jak bys gubil radio.Pozatym wystarczy ze za daleko odsuniesz od radia i przestanie dzialac.

 

Przecież jest w tym samym miejscu i się nie odsuwa - w zapalniczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Musze poszukać w wyszukiwarce jak to zrobić, zeby podpiąć ipoda czy mp3 albo USB

 

W podpisie, narazie tylko opis uniwersalny jak podlaczyc zamiast odtwarzania kaset. Obecnie uzywam wejscia liniowego na falach AM (mam radio produkcji SONY). Opis dla AM postaram sie zrobic wkrotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności