Skocz do zawartości
Gość luki88

Ile palą wasze passaty?

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz.. na paliwie tez mu ciezko czasem jakis wielkich predkosci osiagac.. a jak jest juz te 150 na benzynie to sa duze obroty i głosny sie robi ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasa przy pełnym załadowaniu (w bagażniku drewno do kominka) + 3 osoby 5,5 l (prędkość 100-130km/h).

Miasto (praktycznie na zimnym silniku) 7,2 l.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat ojca 1.8 ABS w gazie spala max 6-7 literów LPG. Auto ma takiego muła że mała bania. Np. start. Gaz w podłoge a on sie zaczyna toczyc. Auto niema prawie wcale siły jechać. Predkości jakie osiąga 80-100km/h. No 120 jak się długo buja. Ale gaz jest skrecony prawie na max. Teraz paśś stoi ponad rok. Po 6 miesiącach stania i niedpalania. Tata zakręcił 3 razy i odpalił na gazie. Benzyny w zbiorniku od 1,5 roku niet.

 

...jazda na ubogiej mieszance,mina po zdjeciu glowicy-bezcenne

aktualne pomiary-jazda na niedogrzanym silniku ,ok 20 km dziennie,miasto i korki...ok 14 l gazu(w tym odpalanie na gazie bo pompa padla pol roku temu i brak czasu aby sie z tym bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój pali 14litrów bite i mało ważne jak jadę gazu rzecz jasna co zrobić jak zmniejszyć spalanie a mam 1,8l 90 KM parownik dopiero robiłem. Świece nowe, dużo w trasie jeżdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mój pali 14litrów bite i mało ważne jak jadę gazu rzecz jasna co zrobić jak zmniejszyć spalanie a mam 1,8l 90 KM parownik dopiero robiłem. Świece nowe, dużo w trasie jeżdze
a jaki masz zbiornik lpg i ile na nim zrobisz.. ? mi gazownik powiedział ze parownik starczy na 10 a moze na 15 tys km, a koszt parownika nowego z wymiana to 360 zł ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właścicielu B5, B6 zanim się wpiszesz w tym temacie zastanów się dwa razy, 5 razy przeczytaj temat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz zbiornik lpg i ile na nim zrobisz.. ? mi gazownik powiedział ze parownik starczy na 10 a moze na 15 tys km, a koszt parownika nowego z wymiana to 360 zł ..

 

emenek,skad Ty wziales tego "fachowca"??Przy takiej ekonomii wymian reduktora montaz gazu mija sie z celem...ja na jednym reduktorze natluklem 113 tys i nadal na nim jezdze,a wymienialem w nim tylko krociec od wody ktory sam urwalem;)....i nigdy nie bylem na zadnej regulacji,choc nie mowie ze po prostu mialem farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój B3 Variant, z silnikiem 2E, na automacie pali w trasie 10,5 gazu, po mieście koło 13. Instalacja sekwencyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,skad Ty wziales tego "fachowca"??Przy takiej ekonomii wymian reduktora montaz gazu mija sie z celem...ja na jednym reduktorze natluklem 113 tys i nadal na nim jezdze,a wymienialem w nim tylko krociec od wody ktory sam urwalem
stwierdził ze nie wiadomo ile jest przejechane na tym parowniku .. i to moze byc przyczyna spalania i mulenia .. i cos wspomniał o łaczniku metalowo-gumowym pod monowtryskiem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem że moja padaka B4 2.8 na trasie ostatnio zaczęła palić 8-8.2l zalałem dwa razy STP i spalanie spadło troszkę jazda raczej spokojna 90-110

 

dzisiaj go przegoniłem przez 200km, prędkości od 100 do 200km/h :) najczęściej 130-140 i spalanie 9.5l Jazda dynamiczna!

 

średnie spalanie po 500km komp pokazuje mi 11.4l tylko że sporo po mieście jeździłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zatankowałem i niby wyszło mi spalanie 11,5l/100km w cyklu mieszanym wiec nie tak zle ale dlaczego tak muli ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pf 107km z katem jak się wywali to może by mniej palił?

6,5-7 w trasie średnio 100km/h

miasto w 9 się zmieści jeżdżąc spokojnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. u mnie pali w granicach 8-9 l/100km, przy jeździe dynamicznej bez zamulania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pf 107km z katem jak się wywali to może by mniej palił?

6,5-7 w trasie średnio 100km/h

miasto w 9 się zmieści jeżdżąc spokojnie

W PB nie mam kata i pali 13 w mieście (eLPeGu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze moj tak wzglednie pali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 1Y spala w zależności od ciężaru nogi i typu trasy od 5.25-6.8 ON :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj jedzie 900km na 60l co daje ~6,5l i w tym samo miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój pali tyle ile mu wleję i ani grama mniej, lub więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mój pali tyle ile mu wleję i ani grama mniej, lub więcej
ejjj moj tez tak ma .. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności