Skocz do zawartości
poldeczek1

Domykanie szyb kluczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie u mnie domykanie szyb dziala tylko kluczykiem tj musze przekrecic zamek i przytrzymac w prawo zamykam wszystkie a w lewo otwieram wszystkie a dlaczego to nie dziala z pilota ??? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dla tego ze trzeba przeprogramowc modół komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobic mam interfejs VAG na usb a wszelkie instrukcje ktore znalazlem dotycza interfejsow na port rs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz instrukcje to zapewne doczytałeś że to jak operacja na "żywym sercu". Niestety USB nie zapewnia pełnej niezawodności przepływu danych, jest też spory problem żeby go obsłużyć w DOS'ie.

 

Polecam szczerze na ten jeden raz załatwić sobie interfejs na port RS nawet jeżeli uda się jakoś kwestię USB obejść.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to juz o tym napisano tu powieść. Kliknij no w szukajkę i zobaczysz (dowiesz się) jak to można sobie uaktywnić, o ile moduł komfortu posiada taka funkcję :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy moduł tak zaprogramujesz.:zly:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam,KNie każdy moduł tak zaprogramujesz.:zly:

 

no ale moj chyba ma ta funkcje bo skoro domykaja sie kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim roczniku chyba jest Taka funkcja, ale nie sugeruj się tym że szyby domykają się z kluczyka, bo u mnie też szyby się domykają ale nie moge zaprogramowac modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie przytrzymując kluczyk mogę otworzyć wszystkie szybki, ale w drugą stronę nie działa (nie zamykają się).

Wie ktoś co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość santa_daro

Michał44 mam ten sam problem, stawiam na zimny lut w obudowie siłownika. Jest masa o tym na forum, szukajka i :mikrostyk, zimny, lut, mikrowłącznik. Wczoraj przerobiłem to w drzwiach kierowcy, teraz czekam na chwile wolnego by zrobic prawy zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim module tej funkcji nie miałem a, sprawdzalem pod VAS.Możesz mieć taki sam moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno zamek. Ostatnio zamykałem kluczykiem od strony kierowcy to drzwi wszystkie się zamknęły,a jak otwierać kluczykiem to tylko kierowcy. W jedną stronę działa w drugą nie. Bierz się za zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

a macie jakiś pomysł po czym można poznać w których ten moduł pozwala a w których nie??

jakaś zasada??

no bo mam z tym niezły kwas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w instrukcji . Osobiście przetestowałem na kilkunastu różnych modułach i jak dotychczas nie udało mi sie to w żadnym audi ale to chyba z racji kłopotu z komfortem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności