Skocz do zawartości
Gość kolo91

Audio w B5..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolo91

Witam. W ktorych wersjach wyposarzenia w passacie b5 jest 8 glosnikow ? I jak to wogole gra ?

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Paska w wersji albo Basic albo Comforline i mam 8 głośników ( 4 basy w drzwiach i 2 syczki przy klamkach z tylu i 2 w narożnikach szyby z przodu ). Powiem tak gra naprawdę nieźle jak na seryjne. Ładny basik ( nie to co z subwoofera ), czyste wysokie tony. Jeśli nie jesteś jakimś maniakiem audio to seryjne w B5 spokojnie wystarcza, chociaż wooferek w bagażniku zawsze się przydaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vivi, nie bluznij, nie trza byc maniakiem audio zeby stwierdzic ze fabryczne naglosnienie jest do niczego, natomist trza byc gluchoniemym zeby tego sluchac :)

Ladny basik? czyste wysokie tony? to wlasnie bluznierstwo, nie dosc ze graja totalnymi strzepami dwiekow, bas sie przeciaga jak makaron do sphagetti (zero dynamizmu) to twetery graja porownywalnie ze beperem w kompuerze, nie wydobywa sie z nich niz procz syczenia. BLEEEEEH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

8 glosnikow jest wtedy, jesli seryjnie bylo wsadzone radio Gama lub nawigacaja MCD lub MFD... Niektore Paski mialy Delte tez powinny miec 8 glosnikow...

Co do tego, jak glosniki graja-sa gusta i gusteczki, a kazdy ma swoje wymagania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vivi, nie bluznij, nie trza byc maniakiem audio zeby stwierdzic ze fabryczne naglosnienie jest do niczego, natomist trza byc gluchoniemym zeby tego sluchac :)

Ladny basik? czyste wysokie tony? to wlasnie bluznierstwo, nie dosc ze graja totalnymi strzepami dwiekow, bas sie przeciaga jak makaron do sphagetti (zero dynamizmu) to twetery graja porownywalnie ze beperem w kompuerze, nie wydobywa sie z nich niz procz syczenia. BLEEEEEH

 

Tak jak powiedział Krawcol, są gusta i gustezka. Widać, że musiałeś trafić na jakąś gówniana partię bo u mnie naprawdę przyjemnie i czysto gra, a widziałem i słyszałem już rożnego rodzaju głośniki w samochodach. Na pewno nie grają tak dobrze, jak zestaw głośników za pare setek, no ale coś za coś. Jeśli nie ma się funduszy na władowanie paru, albo parunastu setek w nagłośnienie to spokojnie można zostawić to co jest. Zresztą kolo91 najlepiej złap kogoś kto ma B5 z takim nagłośnieniem i sam oceń, bo jak widzisz, tylu co ludzi żyje tyle opinii usłyszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Toba co do faktu ze sa gusta i gusteczki, poniewaz nie mialem felernej partii, tak sie sklada ze robie w car audiowiec mialem takze i okazje wymieniac fabrycznie montowany system dynaudio ktory i klientowi i mnie zupelnie nie odpowiadal. Ale coz jestem marudny i kiedy po raz pierwszy wymienialem oryginaly w pasku i zobaczylem fabryczne zwrotnice to po prostu mnie to rozbawilo.

 

Jesli odpowiada Tobie fabryczne naglosnienie to spoko, dla mnie jest to wielkie nieporozumienie, ale czego sie mozna spodziewac, nie dadza przeciez w salonie za darmo sprzetu za parenascie tysi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy po raz pierwszy wymienialem oryginaly w pasku i zobaczylem fabryczne zwrotnice to po prostu mnie to rozbawilo

 

a gdzie umiejscowione są fabryczne pseudozwrotnice???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

W twiterach masz wlutowany kondensator a w midbasach nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W twiterach masz wlutowany kondensator a w midbasach nie ma nic.

 

no to rzeczywiście pseudozwrotnice w pełnym tego słowa znaczeniu :)

a gdzie najlepiej schować zwrotnice podczas wymiany głośników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzesiu w niektorych modelach dali na wofer nawet cewke i kondesator rownolegle, hi end :D

 

zwrotnice najlepiej nie chowac w drzwi zeby zawsze byl do nich lepsiejszy dostep, ja mam u siebie pod konsola pod kierownica, a z prawej za schowkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności