Skocz do zawartości
Shewush

Tuning Shewush's Pasior STAGE I

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałem się wreszcie za mały tuning mojego paska :) Na pierwszy ogień poszedł chip. Pochwały niech lecą do usra Rogalotti.Oto mój wykresik: :568:

70dcbe3301b9ad02m.jpg

 

W FAZIE II zamierzam wymienić turbinkę, tak myślę nad Garrettą GT17, ic i szersze węże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś słabą miałeś serię, 107KM i 272NM to coś mało :/ ale po chipie to nawet znośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie byly powody braku kucy w serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie brak chipa był powodem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś słabą miałeś serię, 107KM i 272NM to coś mało :/ ale po chipie to nawet znośnie :)

 

To moim zdaniem lepiej bo nie był tak wyżyłowany :P podobno fabryka zmniejszyła, ale byłem zadowolony bo przebieg z licznika jest identyczny jak na komputerze ;) to znaczy że nie był cofany...uff^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby fabryka wypuszczała jednostki które nie spełniały określonych parametrów :/ ale może...

 

moim zdaniem przyczyną zaniżonych wartości mógł być jakiś problem z osprzętem silnika lub samym silnikiem...

 

Ważne że po chipie są ładne cyferki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym passacie sa problemy z "flow" w górnym zakresie obrotów. Wiele korekt wymagał żeby uzyskac takie parametry. Jak zauważyliści moc max jest przed 4000obr ale żeby było lepiej nie obędzie sie bez korekt mechaniki o czym poinformowałem Usera ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej a on nie idzie za bardzo momentem od poczatku??nie bedzie w tylek sprzeglo dostawalo za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to silnik? AJM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki to silnik? AJM?

ATJ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tej a on nie idzie za bardzo momentem od poczatku??nie bedzie w tylek sprzeglo dostawalo za bardzo?

 

Przy 2000obr masz około 315Nm, max moment przesunięty później niż fabrycznie - hmmm :confused:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności