Skocz do zawartości
Misio

Mała zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!! Naszedł mnie taki pomysł żeby zmianić sobie leflektory na soczewkowe takie

http://moto.allegro.pl/item303058915_lampy_nowe_vw_passat_b3_soczewki_chrom_od_abm_.html

lub takie

http://moto.allegro.pl/item302985712_lampy_nowe_vw_passat_b3_soczewki_black_od_abm_.html

Nie wiem które będą ładniej wyglądały. Mój passat to biały GT z czarnymi listwami to moze czarne beda pasowały??Może ktoś zakładał takie lampy??? Jak one się sprawują??

Drugim mój pomysł to żeby zmienić lusterka na takie od B5 po liftingu (z kierunkami), ale nie wiem czy to bedzie pasować. Sprubuje pomieżyć lusterka czy chociaż na wielkośc będą pasowały. Najlepiej to jakby w sklepie mieli lusterko od B3 i od B5FL to mozna by było porównac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Naszedł mnie taki pomysł żeby zmianić sobie leflektory na soczewkowe takie

http://moto.allegro.pl/item303058915_lampy_nowe_vw_passat_b3_soczewki_chrom_od_abm_.html

lub takie

http://moto.allegro.pl/item302985712_lampy_nowe_vw_passat_b3_soczewki_black_od_abm_.html

Nie wiem które będą ładniej wyglądały. Mój passat to biały GT z czarnymi listwami to moze czarne beda pasowały??Może ktoś zakładał takie lampy??? Jak one się sprawują??

Drugim mój pomysł to żeby zmienić lusterka na takie od B5 po liftingu (z kierunkami), ale nie wiem czy to bedzie pasować. Sprubuje pomieżyć lusterka czy chociaż na wielkośc będą pasowały. Najlepiej to jakby w sklepie mieli lusterko od B3 i od B5FL to mozna by było porównac.

 

 

moim zdaniem paskudne te lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lusterka zostaw w spokoju. lampy czarne kozackie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lusterek też bym nie ruszał a lampy jeżeli chcesz takie soczewki, to tylko czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie tak przyglądałem i doszedłem do wniosku ze faktycznie troche dziwnie by to wyglądało z tymi lusterkami od b5FL. A lampki czarne.. Dzieki za pomoc zamówie sobie czarne,Ale do tego chyba jakis inny grill powinien być. Mam nadzieje ze wykonanie tych lamp jest solidne i ze beda swiecic lepiej od standardowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubiAlan

Kolego ja tam jestem zdania że ze światłami lepiej nie kombinować, a jak już to w jakimś specjalistycznym zakładzie, no ale to już tylko kwestia gustu.

 

A co do lampek to jedne i drugie wioską deczko jadą, ale jak już miałbym wybierać to czarne.

 

Pozdrawiam.

 

Szukam chętnych na wakacje

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=19398

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ich wygląd podoba, a głównie to mi na świeceniu zależy. Zeby swieciło lepiej jak standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się ich wygląd podoba, a głównie to mi na świeceniu zależy. Zeby swieciło lepiej jak standard

 

 

to wszystko jest made in korea - wykonanie - lipa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka firma IN PRO,a co do wykonania to nie wiem, ale w korei produkcja taniej wychodzi. Wolałbym wypowiedz kogoś kto ma takie lampy zamontowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubiAlan

Kolego wydatek rzędu 600 do nawet 900 PLN na lampy to strata pieniędzy, dorzuć się lepiej na serwer aby forum nie zniknęło.

 

A co do lampek to żeby świeciły lepiej można kupić nowe klosze, lustra i wystarczy zmienić żarówki na mocniejsze 100/90W, zwykłe białe,(u mnie świeci jak trzeba) nie kupuj przypadkiem tych pseudo ksenonów z niebieskim szkłem - za te zabierają dowód rejestracyjny (nie posiadają homologacji)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wiekszosc wypowiada sie na temat tych lamp, nie majac z nimi stycznosci.....sam zakupie na wiosne takie - wtedy napisze cos wiecej, lecz na razie zakupie je "tylko" z 2 powodow:

 

1) czytalem same dobre opinie na zagranicznych forach wlasnie o tych lampach - jedyny mankament to inne zarowki niestety. Wedlug wypowiedzi wlascicieli swieca bardzo dobrze.

 

2) Ladnie sie prezentuja w passaciku, choc tu tez nie do konca - zalezy na jakim niestety, bo jak wiadomo czemus co sie ledwo kupy trzyma nawet takowe cuda nie pomoga;)

 

14f54fb130c197e6m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arth, a masz gdzies fotke robioną w dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

849cd9c23518c12dm.jpg

 

804ba3221a0dc432m.jpg

 

e28ae1e006a6f4f4m.jpg

 

a58ea0639b4e2552m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiekszosc wypowiada sie na temat tych lamp, nie majac z nimi stycznosci.....sam zakupie na wiosne takie - wtedy napisze cos wiecej, lecz na razie zakupie je "tylko" z 2 powodow:

 

1) czytalem same dobre opinie na zagranicznych forach wlasnie o tych lampach - jedyny mankament to inne zarowki niestety. Wedlug wypowiedzi wlascicieli swieca bardzo dobrze.

 

2) Ladnie sie prezentuja w passaciku, choc tu tez nie do konca - zalezy na jakim niestety, bo jak wiadomo czemus co sie ledwo kupy trzyma nawet takowe cuda nie pomoga;)

 

14f54fb130c197e6m.jpg

I na taką właśnie odpowiedź czekałem. Ja tez szukałem opini na niemieckich stronach. Tam wszyscy polecają te lampy. Do mojego białego GT z czarnymi listwami najlepiej beda czarne pasowały czy srebrne wkomponować. Srebrne łdnie wyglądają a czarnych nie moge sobie wyobrazić.

 

A co do kolegi hubiAlan Wiesz co sie dzieje jak założysz zarówki 100/90W?? Poprostu wypalą leflektory. Ja mam założone zarówki Philipsa Bluevision o mocniejszym promieniu swiatła i o standardowej mocy. Nic mocniejszego nie zakładam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co do kolegi hubiAlan Wiesz co sie dzieje jak założysz zarówki 100/90W?? Poprostu wypalą leflektory. Ja mam założone zarówki Philipsa Bluevision o mocniejszym promieniu swiatła i o standardowej mocy. Nic mocniejszego nie zakładam.

Oprócz tego że czernieje wnętrze lampy, wypalają się również kostki, nie wspomne o oślepianiu.

misio kup czarne, do białego będzie najlepiej pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zafunduje sobie czarne lampki. Jakis grill do tego musze jeszcze wyszukać, zeby efekt był. Poczekam do przyszłego miesiąca bo mam inny wydatek. DZIĘKI ZA POMOC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolus

A nie myslales o oryginalnych do passka soczewkowych Hella???

Bo ja wlasnie takie zakladam, ale wykombinowalem troche roz.... i musze z nimi porzadek zrobic...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie myslales o oryginalnych do passka soczewkowych Hella???

Bo ja wlasnie takie zakladam, ale wykombinowalem troche roz.... i musze z nimi porzadek zrobic...

Pozdrawiam

 

A jak swiecą takie lampki?? Ciężko je zdobyć musiałby dobrze poszukać, a te IN PRO zamawiam i są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z czy podejdą lusterka z b6 do b5 zewnętrzne z kierunkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHyba nie w tym temacie kolego napisałeś;)

Ale chodzi Ci o kierunki z 3C czy z 3BG ?

Bo jeśli z 3BG czyli B5 FL do B5 3B to podejdą, jest nawet opis jak to założyć, tzn trzeba podpiąć jeden kabelek od kierunków, a reszta pasuje bez problemów, tzn tak czytałem na forum :D

a jesli chodzi o lustra z B6 3C to myśle że nie, ale moge sie mylić...

Pozdro.

 

---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

 

A tutaj przy okazji skoro trafiłem, jak wygląda i świeci IN.PRO chrom

e8c9744de032e7c6m.jpg c49e6939a2b88e87m.jpg 2c1f0ac54da3d9f6m.jpg f880245698ce029am.jpg 2133a154b78d67f7m.jpg 57011a4eadde8535m.jpg 277aabee95e3e066m.jpg a9b461ba946c9196m.jpg 93b007ebab7e23fbm.jpg 3b13b5d5cf613528m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności