Skocz do zawartości
Vpuchaty

Schemat podgrzewanych foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule... poszukuje opisu/schematu podlaczenia ogrzewania przednich foteli (skora) w passacie B3 VR6. Bede wdzieczny za pomoc..!!!

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo kolego.

Jeden schemat:

clipboard01br5.th.jpg

Drugi schemat:

clipboard02yo6.th.jpg

clipboard03ep3.th.jpg

 

Też będę robił instalacje na dniach, jeżeli chcesz to podjedz i połączymy siły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bardzo...!!!!

Zapoznam sie z tym schematem i na dniach sprobuje sie zabrac za to jesli czas bedzie.....

Ewentualnie mozemy wlasnie razem cos zmontowac..!!!

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi1998

Cześć

Gdzie można kupić osprzęt do podgrzewanych foteli?

Pozdro

zibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po raz pierwszy:)

jestem z vwgolf.pl :)

mam problem z podgrzewaniem foteli w sesie nie grzeją co moze byc nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z podgrzewaniem foteli w sesie nie grzeją co moze byc nie tak??

Bezpieczniki pewnie sprawdzone. Przekaźniki, albo maty popalone (przerwane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak bezpiecznik zmieniłem tamtrn był przypalony:) przekaznik pod fotelem cyka jak ruszam pokrętłem od podgrzewania. toznaczy jak z 0 przeskakuje na 1. a fotel nadal nie grzeje:(

i co moze byc grane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź maty grzewcze w fotelach, na pewno są uszkodzone (przepalone, przerwane) kable w matach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź maty grzewcze w fotelach, na pewno są uszkodzone (przepalone, przerwane) kable w matach.

 

a mozesz mi dokładnie powiedziec jak je sprawdzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do siedzenia (do maty) powinne iść 4 kable, 2 z nich są do grzania, a 2 następne do czujnika temperatury maty. Sprawdź czy maja przejście. Niestety nie pamiętam kolorów, i nie mam tez schematu, ale powinieneś dać sobie rade. Więcej chyba nie pomogę w tym temacie niestety. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem którą kostkę sprawdzić bo nie chciałbym by mi przez przypadek wywaliło poduchę z boku

 

Zieloną

 

Poduchy mają zółtą, regulacja fotela (elektryka) brązową - pamięć fotela - czerwoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie grzeje u mnie prawy i lewy fotel. Bezpiecznik OK. Potencjometry mechanik sprawdził i niby ok, prąd z nich wychodzi lecz na kostkach pod siedzeniem go juz nie ma..

czy po drodze są jeszcze jakieś przekaźniki...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. nie grzeje u mnie prawy i lewy fotel. Bezpiecznik OK. Potencjometry mechanik sprawdził i niby ok, prąd z nich wychodzi lecz na kostkach pod siedzeniem go juz nie ma..

czy po drodze są jeszcze jakieś przekaźniki...???

 

 

U mnie to samo , nikt nie wie ? Tylko u mnie jestem pewny że prąd dochodzi do włączników , samych włączników nie jestem pewny czy działają ....( są podświetlone ) ale nie wiem czy wychodzi z nich prąd do siedzeń ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkop niezły ale nic innego nie znalazłem - czy może ktoś podesłać na PW lub tu w temacie schemat podgrzewanych foteli do B5 przed liftem (chyba że od FL jest taki sam) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkop niezły ale nic innego nie znalazłem - czy może ktoś podesłać na PW lub tu w temacie schemat podgrzewanych foteli do B5 przed liftem (chyba że od FL jest taki sam)

W poprzedniku dodałem podgrzewanie foteli :) , i dobrze że w moim temacie wszystko opisałem : http://forum.vw-passat.pl/threads/24462-B6-Mocca-al-a-johny-x-na-19-quot-i-PDC-OPS?p=710623&viewfull=1#post710623

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności