Skocz do zawartości
Jacekp14_2005

Cofane liczniki w 99% naszych pasków

Rekomendowane odpowiedzi

Dżuli sprawa prorsta, spisz VIN i wal do Aso i sprawdź historie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dżuli sprawa prorsta, spisz VIN i wal do Aso i sprawdź historie ;)

A tak a'propos ASO i sprawdzania przebiegu po VINie. Ile chcą w innych ASO, bo u Gładysza w Tarnowie-Zgłobicach za sprawdzenie 75 zł brutto.

A inni???

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójmieście w żadnym ASO VW nie sprawdzisz nawet jak byś chciał za to zapłacić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek jak go kupowałem w niemczech w komisie u jakiegoś turasa miał 4,5 roku i 156tys przebiegu, książka serwisowa, naklejki itd ale nie wierzyłem w to do końca. Postanowiłem sprawdzić w ASO. We wrocku mnie ściemniali że nie mogą bo nie działa system ;) postanowiłem podzwonić i sprawdzili mi za free przez tel. gdzieś na wschodzie już nie pamiętam w Suwałkach albo w Rzeszowie. Przebieg oryginalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gorzowie sprawdzili bez zadnego problemu i za darmo. ale kolo pytal sie 3 razy czy aby na pewno tego chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się chwalił że u Plichty na Morskiej można sprawdzić.

 

zgadza się nawet rozmawiałem z kolegą który mi o tym mówił na zlociku trójmiejskim ale troche wcześniej znajomy serwisuje skode u grobla i ma znajomego w serwisie i tam mi sprawdził. auto po 6 latach miało w październiku 2006 204.000 ja go kupiłem 1 luty 2008 z przebiegiem 230.000 więc raczej oryginalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja już nie mam swojego paska, ale kupiłem go z przebiegiem 209000km w 2006r. a rok produkcji był 1997, sprowadzony z Beneluksu.. Co jeszcze dziwniejsze książek nie dostałem, ale sprawdzony po VIN i wyszło na moje :D Tak więc można trafić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś jakieś namiary albo chociaż nazwe jakiegoś VW gdzieś, gdzie by mi podali przez telefon tą jakże ważną informację ;) ?? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nie jest cofany a chetnych brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ma ktoś jakieś namiary albo chociaż nazwe jakiegoś VW gdzieś, gdzie by mi podali przez telefon tą jakże ważną informację ;) ?? Pozdrawiam ;)

 

tel. serwis 074 856 33 71-73 pod tym numerem podano mi ostatni przebieg i datę ale niektórzy już potem próbowali i nie udało się. Może podają te dane jednej osobie na dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj nie jest cofany a chetnych brak :(

 

Naklej Tdi na klape bedzie zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak a'propos ASO i sprawdzania przebiegu po VINie. Ile chcą w innych ASO, bo u Gładysza w Tarnowie-Zgłobicach za sprawdzenie 75 zł brutto.

A inni???

Pozdrawiam.

 

Róznie jest, jedni za darmo, drudzy za kase inni wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tel. serwis 074 856 33 71-73 pod tym numerem podano mi ostatni przebieg i datę ale niektórzy już potem próbowali i nie udało się. Może podają te dane jednej osobie na dzień :)

Dzwoniłem tam i miła Pani powiedziała mi, że jak jestem właścicielem to żebym przyjechał do nich z książką serwisową i bezpłatnie mi wszystko powiedzą. Ale niestety troche daleko to tam nie pojadem, ale to taka informacja dla WAS ;) Dzwoniłem też do Gorzowa Wlkp. tel. 095 7204300 i koleś powiedział że 50zł kosztują wszystkie informacje :D Ma ktos jeszcze jakiś namiar na jakiś VW co moga podac przez tel. z free ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem Paska to sprawdziłem w http://danelczyk.vw.pl/

i dostałem potwierdzenie telefonicznie, naszczęście stan licznika 165 tys się potwierdził a samochodzik z 2001 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
tel. serwis 074 856 33 71-73
Dzwoniłem tam i miła Pani powiedziała mi, że jak jestem właścicielem to żebym przyjechał do nich z książką serwisową i bezpłatnie mi wszystko powiedzą.

W Swidnicy trzeba poczekac, az bedzie niejaki Pan Kamil... On powie przez telefon, jesli sie grzecznie poprosi-przynajmniej rok temu tak robil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mario258

ja kupiłem w Austrii od pierwszego właściciela Passata kombi 1,9 TDI 110km 1998r z przebiegiem 285 000 auto servisowane do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem w Austrii od pierwszego właściciela Passata kombi 1,9 TDI 110km 1998r z przebiegiem 285 000 auto servisowane do końca

 

I to jest moim zdaniem mniej wiecej minimalny przebieg na TDI z tego rocznika jezdzacego w Niemczech czy Austrii.Niestety taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie j/w.Chodzi oczywiście o sprawdzenie faktycznego stanu licznika nawet jeżeli został przekręcony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIBI1

masz książkę servisową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności