Skocz do zawartości
Gość piotrek n

Wtyczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrek n

Witam do czego mogą być te wtyczki gdzie można je podłączyć?Mam silnik 2e z 1991 r.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6108ee38d01c9ac.htmlta wtyczka jest koło lewarka.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22bf5bf7fbcb6d8f.htmlta koło przekaźników .http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f725224bfe5bcf63.htmli ta jest koło zbiorniczka płynu chłodzącegoProszę o pomocdziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie

To są wtyczki od wyposażenia które nie występuje w Twoim aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta trzecia wtyczka nie jest czasami od kierunkowskazów na błotnikach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli nie ma kierunków w błotnikach, to jest to "wyposażenie które nie występuje w Twoim aucie"

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia wtyczka jest od układu dogrzewania silnika (TDI), albo wyłącznika otwartej klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli nie ma kierunków w błotnikach, to jest to "wyposażenie które nie występuje w Twoim aucie"

:D

 

dokładnie tak :D

 

yyy, sprzedam dwa kierunki na blotniki L i R, cena za komplet 20 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kolo lewarka ta zolta jest to zlacze OBD, a raczej czesc tego zlacza, powinienes miec jeszcze gdzies pod ta oslona druga taka wtyczke, niebieska lub biala, niepamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzecia wtyczka jest od układu dogrzewania silnika (TDI), albo wyłącznika otwartej klapy.

 

Ta wtyczka jest od kierunków, osobiście niedawno podłączałem.

 

Druga nie wiem od czego jest ale chętnie się dowiem bo u mienia też taka dynda w bezpiecznikach.

Pierwsza jest od OBD ale prawdopodobnie nie żyje, bo z tego co wyczytałem na tym forum, możliwość diagnozy 2E była od sierpnia '92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza koło lewarka to napewno do podłączenia komputera powinieneś mieć tam drugą (mi tam podłanczali komp.)

Druga koło bezpiecznikó tak powinien być stały plus do podłączenia czegokolwiek u mnie on jest

Trzecia niestety nie wiem ale sprawdze u mnie to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może przy okazji będziecie wiedzieli od czego może być taka wtyczka , jest ona pod boczkiem drzwi kierowcy wygląda ona tak ;jest koloru czarnego dłuższa i wąska na 2 piny , lusterka i szyby ma el. ale wszystko podpięte, może ktoś sie spotkał z taką wtyczką w b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może przy okazji będziecie wiedzieli od czego może być taka wtyczka , jest ona pod boczkiem drzwi kierowcy wygląda ona tak ;jest koloru czarnego dłuższa i wąska na 2 piny , lusterka i szyby ma el. ale wszystko podpięte, może ktoś sie spotkał z taką wtyczką w b4?

 

fabryczna instalacja pod głośniki może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głośniki mam podłączone fabryczne,jak kiedyś znowuż zdejmę boczek a to pewnie będzie niedługo to cyknę fotkę tej wtyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta co masz w bezpiecznikach to nie wiem czy nie taka sama siedziu u mnie w drzwiach.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam do czego mogą być te wtyczki gdzie można je podłączyć?Mam silnik 2e z 1991 r.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6108ee38d01c9ac.htmlta wtyczka jest koło lewarka.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22bf5bf7fbcb6d8f.htmlta koło przekaźników .http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f725224bfe5bcf63.htmli ta jest koło zbiorniczka płynu chłodzącegoProszę o pomocdziekuje

Pierwsza wtyczka jest +,- np. możesz sobie tam podłączyć podświetlana gałkę, po kilku miesiącach dorzucili tam druga wtyczkę gdzie można było już diagnozować silnik

Druga wtyczka nie wiem do czego może być postaram sie zerknąć u siebie

Trzecia jest to od kierunkowskazów bocznych ja tez nie mam tam tych kierunków tylko ładne dwie literki GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek n

to teraz mam takie pytanie gdzie szukać wtyczki do diagnostyki silnika za pomocą kodów błyskowych. Bo do tej pory myslałem ze to może ta wtyczka koło lewarka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz mam takie pytanie gdzie szukać wtyczki do diagnostyki silnika za pomocą kodów błyskowych. Bo do tej pory myslałem ze to może ta wtyczka koło lewarka.

I dobrze myślałeś tylko z tym że twoje auto nie da się zdiagnozować z powodu braku drugiej wtyczki (obok tej jednej co masz) Ja mam to samo dopiero chyba pod koniec 1991 roku lub na początku 1992 dodano to udogodnienie do naszego silnika 2E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalito

zdun_VW te kierunki to oryginały gotowe do montażu, z oprawami żarówek i tymi gumami uszczelniającymi oprawę żarówki? Masz do tego te przewody do kostki pokazanej na zdjęciu 3 do tych kierunków??? Jeśli tak to jestem zainteresowany. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek n

to skoro żadna z tych kostek nie jest do diagnostyki to jest jakiś inny sposób na diagnostyke czy tylko dobry mechanik?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to musisz liczyć na siebie lub mechanika umiejętności. Gdzieś czytałem że podobno można podłączyć samego kompa z auta ale czy to prawda i co to da to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek n

Martyn dzięki za pompc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności