Skocz do zawartości
Gość aginan

po nocy ciężko odpala

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast odrazu zabierac sie za pompe .. sprawdzcie to o czym bylo pisane wczesniej .. świece , filtr paliwa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa najczęściej jest do wymiany jak nie chce palić na ciepłym silniku. podobnie jak mój przedmówca podejrzewałbym raczej słabe świece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robdol

auto jest po przeglądzie a świece i filtr paliwa wymieniałem OSOBIśCIE miesiąc temu więc nie tędy droga.

U mnie zapowietrza się pompa na 1000% . Na razie uszczeliniłem i czekam na rezultaty, jak nie to poszukam innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie doczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy moge otrzymać namiary na sklep w którym mogę otrzymać uszczelkę do tej pompy. W moim aucie są takie same objawy jak opisujecie, wymiana świec nic nie pomogła> proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ze mialem ten sam problem to sie tez wypowiem, wiec u mnie problem wystąpił po wymianie filtra paliwa, okazało sie ze zasysał powietrze przez taka malutka uszczelke nie wiem jak ona sie dokladnie nazywa,jest na samej górze filtra. kosztowała mnie 20 gr w aso;) od wymiany tej ze własnie uszczelki czyli ok roku wszystko jest ok. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę silikonu i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Don-Damiano:Witam, a ze mialem ten sam problem to sie tez wypowiem, wiec u mnie problem wystąpił po wymianie filtra paliwa, okazało sie ze zasysał powietrze przez taka malutka uszczelke nie wiem jak ona sie dokladnie nazywa,jest na samej górze filtra. kosztowała mnie 20 gr w aso;) od wymiany tej ze własnie uszczelki czyli ok roku wszystko jest ok. pozdrawiam"

20 gr jeśli się kupi w sklepie z armaturą łązienkową. Wiem bo kupowałem, założyłem i chodzi :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi powiedzieli w aso ze ona kosztuje grosze i nawet za nią kasy ode mnie nie wzięli. podejrzewam ze jak by kosztowała więcej to nie zrobili by mi takiego gratisu.pozdrawaim

 

p.s. uporałeś się z usterką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po założeniu uszczelki na pompie przykręconej z tyłu silnika problem ustąpił. Dzięki za dobrą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość berys

mam pytanko. jakis czas temu zmienilem czujnik temperatury paliwa poniewaz pokazywal ciagle -27st.C, i od tamtego momentu gdy jest zimno, pierwsze odpalenie mojego paska jest dziwne -mianowicie. krece rozrusznikiem i nagle lapie i od razu przechodzi w wyzsze obroty przy tym dymi na niebiesko sporo dyma puszcza i pracuje nierowno jakby cos cykalo.pukalo slychac,tak jakby sie ustawialo wszystko ,gdzie po chwili obnizaja sie obroty i wszystko jest ok. jezeli jest cieplo pali normalnie bez dymienia i pracuje rowno . mam zaslepionego egr'a. czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Bławat

miałem to samo z paskiem i przy pompowtryskach jest pompa paliwa wymieniłem uszczelki silikonowe za 40 zł i wszytko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może do wymiany jest zaworek zwrotny przy filtrze paliwa (takie małe białe cudeńko). Ja dokładnie tak samo miałem po wymianie filtru paliwa.Jak postał kilka minut (nawet rozgrzany) to był problem z odpaleniem,natomiast raz po razie było ok. 15 zł. i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_passat

WItam ja ztym walcze od 2 tyg, zrobilem rozrusznik, i dalehj tak mam dzisia aku wymieniam, i zobaczymy, moze mam za slaby prad rozruchowy,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ze mialem ten sam problem to sie tez wypowiem, wiec u mnie problem wystąpił po wymianie filtra paliwa, okazało sie ze zasysał powietrze przez taka malutka uszczelke nie wiem jak ona sie dokladnie nazywa,jest na samej górze filtra. kosztowała mnie 20 gr w aso;) od wymiany tej ze własnie uszczelki czyli ok roku wszystko jest ok. pozdrawiam

Chodzi tutaj o tą małą miedzianą uszczelkę od odpowietrzania filtra paliwa ( pod śrubką szustką)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.wymienilem swieczki na nowe i nic.mechanik sprawdzal i ponoc nie ma na świeczkach pradu. jaka moze byc przyczyna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik świec.Polecam Bosch service na moniuszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sobieraj10
Witam, a ze mialem ten sam problem to sie tez wypowiem, wiec u mnie problem wystąpił po wymianie filtra paliwa, okazało sie ze zasysał powietrze przez taka malutka uszczelke nie wiem jak ona sie dokladnie nazywa,jest na samej górze filtra. kosztowała mnie 20 gr w aso;) od wymiany tej ze własnie uszczelki czyli ok roku wszystko jest ok. pozdrawiam

 

Witam! Kolego ja mam tez taki problem, mianowicie po wymianie filtra paliwa zaczal mi ciezko palic moglbys mi przyblizyc co i jak z ta uszczelka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności