Skocz do zawartości
Gulu

Passat PD 130 by DYnoSoft Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a_r_t_i
ja tam dalej poczekam na odpowiedz odnosnie co lepsze na jakiejs sensownej podstawie

 

Zadzwoń i zapytaj się jak będzie dokładnie wyglądała operacja...jeżeli w obu przypadkach tak samo to jedź tam gdzie taniej - obie firmy mają doświadczenie i potrafią robić TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

no teoretycznie tak, ale rozne opinie sie slyszy :) ze mniej sie przykaldaja ze cos nie tam itd,dlatego wole zapytac zanim poltora kola utopie i nie bede do konca zadowolony albo silnik mi sie rozpadnie przez zle zestrojenie :) aha i czy awx jakos diametralnie sie rozni od avf i czy ktorys jest "gorszy" czy tam mniej wytrzymaly ? ja mam avf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a_r_t_i

W obu przypadkach będziesz miał do czynienia z profesjonalistami więc nie powinni Ci zrobić fuszerki aż takiej że silnik ulegnie awarii.

 

Bardzo dużo zależy jakie masz pompowtryskiwacze...te z oznaczeniem AL są najbardziej wydajne a co za tym idzie większe możliwości tuningowania autka. Mi się przyfarciło i dostałem AL-ki od fabryki VW :cool:

 

Dalsze różnice między AWX i AVF są z pewnością wymienione na forum...trza poszukać :585:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

wiekszosc widzialem to awx , moze z racji rocznika , z moca nie chce szalec ale narazie zrobic taki stage ktory zakonczy sie taka maca jaka masz w podpisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo tylko nie C-tronic czy jak to sie tam pisze...poszukaj na forum bo juz byl tune forum we Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo we wrocku masz dynosoft. uzytkownik Gulu udziela sie w dziale tuning to zagadaj do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orientuje się ktoś może kto we Wrocku dobrze zna się na Tuningu Paska???

Zapraszam do nas,auto opisane w poscie było robione przez nas i jest identyczne jak Twoje więc mniejwiecej wiesz co możesz uzyskac , w razie czego dzwoń napewno pomożemy 513399363

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a_t_r_i a gdzie Ty chipowałeś swojego Paska?? Bo Też nosze się z takim zamiarem tylko nie wiem do kogo i gdzie mam się udać, żeby nie odwalił mi kaszany, a żebym był zadowolony.:D Polecisz mi coś?? Z góry dzekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a_r_t_i

Polecam Rogalottiego (Rogala) z Warszawy - wypowiada się też czasami na naszym forum...jeżeli chodzi o kontakt to jest pod wykresem który wkleiłem na pierwszej stronie topicu.

 

A tutaj masz więcej na temat tego jak to u mnie wyglądało:

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=12957

 

Pozdrawiam,

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sleza

Kolega wczoraj robił chiptuning w Dynosoft-jest bardzo zadowolony,ze 101KM ma teraz 143KM silnik byl w idealnym stanie.Efekt przeszedl nasze najśmielsze oczekiwania,dzisiaj moja kolej,ciekawe co można wyciągnąc ze starego trupa AFN 110KM z 99r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program robiłem w listopadzie 2006 ... zrobiłem 45 tys km i jestem cały czas zadowlony :)

 

polecam TUNE-UP.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

do tune up zamierzam sie kopnac jakos niedlugo ...a pytanko , maxymalka ci sie podniosla jakos ? kulalem sie narazie 205 i to z wielkim zdziwieniem ze ciezko to szlo,malo jak na taki silnik 130 konny , bujalem sie tam gdzie astra gsi 150 ps walilem 230 takze zadna autostrada , aha i jak spalanko ci wychodzi, ile wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalanie takie samo ... jakbym jeździł spokojnie tak jak przed programem to nawet byłoby mniejsze ... pali mi w mieście obecnie 9-10L przy butowaniu z każdych świateł ... jeżdże jak pirat ... ludzie na CB mnie wyzywają od szaleńców ;) a tak na serio to jest o wiele lepiej niż przed programem. Może trochę wiecej palic na początku puki nie przyzwyczaisz się do nowych parametrów - nie trzeba go tak cisnąć żeby jechał. Mi budzik pokazał wczoraj 215 na prostej, na zimówkach 225/45 i ciężkich alu felach. Ale TDI nie służy do bicia rekordów prędkości i unikam takich prędkości ... całkiem sprawnie i szybko rozpędza się do 170-200km/h później już trochę wolniej ale u mnie automat przy tej prędkości już trochę ujmuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

wiem ze nie do bicia rekordow predkosci ... ale co do przyspieszenia to ostatnio bija wiele benzyn :) chodzilo mi ogolnie o predkosc bo myslalem ze moze cos nie tak z moim, a smigalem na balonach 195 65 r15 , pewnie sie odmuli po odwiedzinach w 3miescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności