Skocz do zawartości
Gość jareksiarek

wyświetlacz komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze raczej gdzieś bark kontaktu , bo są momenty że pokazuje wszystkie "segmenty" , rozbierałem licznik i co zauważyłem : pod gumkami są czarne pola ( czy takie mają być?? czy to jest rodzaj warstwy przewodzącej?? ) , gumki powinny być przyklejone do ekranu np.zegarka?? czy jest to część niezależna ?? ... Z góry dzięki za wszelkie sugestie , bo zastanawiam się nad zakupem zegarów w których ekrany działają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze raczej gdzieś bark kontaktu , bo są momenty że pokazuje wszystkie "segmenty" , rozbierałem licznik i co zauważyłem : pod gumkami są czarne pola ( czy takie mają być?? czy to jest rodzaj warstwy przewodzącej?? ) , gumki powinny być przyklejone do ekranu np.zegarka?? czy jest to część niezależna ?? ... Z góry dzięki za wszelkie sugestie , bo zastanawiam się nad zakupem zegarów w których ekrany działają .

A masz może HIDy? Jeżeli chodzi o te czarne pola to tak ma być, a gumki są częścią oddzielną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej fabryka VW , nie widzę żeby była jakaś dłubanina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy to forum to jedyna kopalnia wiedzy mam mały albo duży problem z zakodowaniem 2 kluczyka po wyciągnięciu pinu i logowaniu vcds lite kod niby przyjmuje ale w adaptacji kanał 21 read w polu pokazuje 2 klucze ale nie mogę wykasować ich a nawet nie przyjmuje żadnej wartości oprucz 2 czym to może być spowodowane licznik immo 3 1J0 920 806 E KOMBI+WEGFAHRSP VDO V11 rok 2002 próbowałem dodać klucz vag+k can comander 1.4 pin odczytałem nim wsad licznika wyciągnołem i sprawdziłem vag eeprom programer zgadza sie pin zgadza sie z ecu ale comanderem 1.4 też nie poszło wogule nie zapala się kontrolka immo choć na chwilę przy programowaniu za pomoc będę wdzieczny i prosze o odpowiedz bo wiem że tu są fachowcy i z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto zegarów dokładnie widać o co chodzi.

IMAG0350.jpg

Edytowane przez tomascor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poratuje mnie z tym moim wyświetlaczem , bo nie wiem czy jest sens kupowania nowego zestawu tylko dla ekranów , bo jeśli nie to będę szukał 1/2fis lub full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj. Podepnę się tutaj, bo nie mogę założyć nowego tematu. Otóż, mam problem. Po wyjęciu kluczyka powinno wyłączyć się radio i zniknąć przebieg, a dzisiaj, po 2h przejażdżce, tak nie jest. Radio gra dalej, przebieg dalej jest wyświetlony. W dodatku, oś kluczyka tak jakby się przesunęła. Kiedy wkładam kluczyk do stacyjki, sam przekręca się trochę do przodu, o jakieś 40 stopni. A kiedy chcę go wyjąć, muszę o te 40 stopni do siebie przekręcić kluczyk, inaczej go nie wyjmę. W dodatku przestał działać pilocik od centralnego (ma tak co jakiś czas na dzień-dwa). Co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś poratuje mnie z tym moim wyświetlaczem , bo nie wiem czy jest sens kupowania nowego zestawu tylko dla ekranów , bo jeśli nie to będę szukał 1/2fis lub full
ja to bym szukał od razu full fis na twoim miejscu bo jak na mnie to raczej zabawa z tymi wyświetlaczami to może być naprawdę nieopłacalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co robić ?

 

Na początek wymienić kostkę stacyjki :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę. Teraz wszystko jest OK. Stara kostka się popsuła i nie przepuszczała prądu, dlatego pewne elektryczne elementy nie działały. A kluczyk teraz pięknie się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności