Skocz do zawartości
jedrus

lista rzeczy do zrobienia

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zamieszczajcie tutaj listę rzeczy do zrobienia. Niech to będą rzeczy, które nie działają tak jak powinny, brakuje ich itp.

 

Błędy w tłumaczeniu i opcje nie przetłumaczone proszę zgłaszać w oddzielnym temacie, który znajdziecie tutaj

 

Jeśli możecie kopiować poniższą listę i dodawać na jej końcu swoje braki byłoby świetnie. Niech lista to będzie zbiór słów-kluczy a pod spodem wyjaśnienie.

 

Ułatwi to obu stronom - my będziemy wiedzieć co jeszcze nas czeka, Wy będziecie wiedzieć, na co czekać.

 

- wydłużenie shoutboxa ZROBIONE

- gg w profilu i przy postach ZROBIONE

-widok danych samochodu w postach ZROBIONE

  • reputacja i "pomógł" ZROBIONE
  • powiadamianie e-mail ZROBIONE
  • cytowanie selektywne ZROBIONE
  • galeria

- zmiana jezyka na PL oczywiście ile się da ZROBIONE

  • nazwa tematu postu/działu na dole strony (pod ostatnim postem) ZROBIONE
  • belki w avatarze ZROBIONE

- moderatorzy regionalni ZROBIONE

  • wizytówka forum(da się wstawić losowy?)\

- Powiększenie ikonki przy temacie " Przejdź do nowego pierwszego postu" , ciężko w nią trafić a tylko tego używam. Czytam wszystkie posty na forum i wole zaczynać od ostatniego od mojej wizyty nieprzeczytanego. ZROBIONE

- naprawa linków z FAQ passata B3/B4 oraz B5 ZROBIONE

  • - opcja "ignoruj" przy czytaniu listy tematów z nowymi postami

-podobne tematy na górze NIE BEDZIE ZROBIONE - ŹLE WYGLĄDAŁO

  • statystyki - kontynuować licznik odwiedzin ze starego forum - codziennie teraz wejścia uciekają nam ZROBIONE
  • RSS - jak już będą zrobione najważniejsze rzeczy ZROBIONE

- bardziej czytelna ikonka ( stary/nowy post ) na belce gdzie jest data wysłania posta. ZROBIONE

  • oznaczanie for jako przeczytanych w liście nowych postów

- shoutbox w osobnym oknie (wydłużony ) ZROBIONE

  • Po najechaniu myszką na temat, nie widać skrótu ostatniej odpowiedzi, jest tylko pierwszy post NIE BĘDZIE ZROBIONE
  • nie wyświetla się liczba postów nieprzeczytanych w działach
  • czy da się opcję "zobacz swoje posty" przenieść do "szybkiego menu"
  • - wstawić oprócz autora wątku jeszcze datę utworzenia, aby to było widoczne przed kliknięciem na wątek,
  • zrobić możliwość dodania 'podtytułu' czy jak to się tam nazywa, przy tworzeniu nowego wątku BĘDZIE ZROBIONE - PRZYGOTOWANIA
  • - nadawanie czasu wygaśnięcia tematu
  • płeć ZROBIONE
  • dodanie sprawdzania pisowni NIE BĘDZIE ZROBIONE
  • żeby załączniki pojawiały się w danym miejscu w poście, a nie zawsze na samym dole ZROBIONE (forumowy upload)

- odświeżanie zegarka razem z shoutem ZROBIONE

  • ingorowanie danego działu
  • większy (bardziej czytelny) podpis "forum miłośników vw passat" pod znaczkiem Passat Forum

- przywrócenie grup regionalnych i możliwość ich moderowania przez modów regionalnych ZROBIONE

  • zablokowanie pokazywania tematów/postów ze śmietnika w wynikach wyszukiwania

- zablokowanie edycji postów w dziale Gadżety ZROBIONE

  • skrócenie min.ilości znaków w wyszukiwarce do 2 ZROBIONE

Bardzo proszę o konsekwentne dodawanie propozycji i nie śmiecenie w temacie.

To dla ogólnego dobra najlepsze wyjście, jeśli będziemy mieć wszystko czarno na białym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyściłem ten temat dodając wszelkie Wasze propozycje do pierwszego posta. Przed dodaniem nowych propozycji do listy "do zrobienia" zobaczcie wyżej, czy ktoś juz tego nie zaproponował. Prosze o podawanie zwięzłych i zrozumiałych informacji oraz o nie dyskutowanie w tym wątku.

 

Moderatorzy - jeśli wywiąże się dyskusja przy jakimś poście, proszę o dodanie do listy i wydzielenie nowego tematu do dyskusji z tym postem.

 

edit i uwaga

poraz kolejny wyczyściłem Wasze dyskusje w tym temacie. Sugestie zostały dodane do listy.

 

Jeśli jeszcze raz znajdziemy tutaj dyskusję związane z opcjami forum temat zostanie zamknięty w trybie moderacji - każdy nowy post będzie musiał być akceptowany przez moderatora. Nie umiecie dodawać zwięzłego opisu do listy do zrobienia?

 

Na dyskusje, że macie z czymś problem macie cały dział i możecie zakładać oddzielne tematy, w których dyskusja zostanie zachowana "dla potomnych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za powrót "grup użytkowników" :hura: i mam tylko pytanko: czy będzie info w tabeli skąd pochodzi dany użytkownik (tak jak było na starym skrypcie), bo chyba -tak mi się wydaje- jest to ważniejsza info niż np. zdjęcie "awatar"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens z powiek zszedł chyba wszystkim, a najbardziej Nam...walka była żmudna-nikt nie ucierpiał, a było blisko, ale znów cieszmy się z działających linków w FAQ B3/B4 jak i B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu i ...

BRAWO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się napisać skrypty przepisujące adresy starego forum na postać akceptowalną przez nowe. Linki przez automat zostały również zweryfikowane - teraz FAQ nie zawiera żadnych nieaktywnych linków :) Jeśli wszystko pójdzie dobrze, uda się podmienić stare linki globalnie w bazie danych - to jednak po ostatecznych testach.

 

Jedna bardzo istotna rzecz rozgryziona - FAQ działa :) Powrócił również warsztat z fotkami - zgłaszajcie dalsze nieprawidłowości a my zajmiemy sie listą rzeczy do zrobienia... Powoli do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy podoba się Wam wyświetlanie podobnych tematów NAD widokiem postów w wątku? Mnie to denerwuje - zrobiłem taj jak chcieliście (pierwszy post w tym temacie) ale nie jest to chyba dobre wyjście..... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mnie osobiście u góry to denerwuje, może na dole strony by się sprawdziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było na dole strony to chcieliście na górze ;) ale ok - zmieniam to i zapomnijmy o tym... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie najlepiej.

 

I dzięki za dodanie pod avatarem wyświetlania posiadanego auta :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak będzie najlepiej.

I dzięki za dodanie pod avatarem wyświetlania posiadanego auta :ok:

 

Piknie :super: jeszcze tylko imię by się przydało :D.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

 

P.S. Nie działa mi fotka w podpisie coś grzebiecie czy mam coś pozmieniać ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest na dole "skocz do"? Powróci...? Pomocne to było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem to celowo - generuje bardzo dużo kodu a niewiele osób tego używa... dasz radę bez tej opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie działa mi fotka w podpisie coś grzebiecie czy mam coś pozmieniać ???????

 

No właśnie. Też miałem o to zapytac. Bo nie działa :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie działac - chwila cierpliwosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione :)

 

Dodatkowo została wprowadzona zmianka w regulaminie-właśnie pod tym kątem!!

 

1.1 Uzupełnij profil - pozwala on zorientować się skąd pochodzisz oraz czym jeździsz. Możesz również podać namiary do siebie, np. numer gadu gadu lub e-mail, ułatwi to komunikację pomiędzy użytkownikami. Dzięki prawidłowemu adresowi e-mail będziecie otrzymywać informacje o śledzonych wątkach, prywatnych wiadomościach jak również mailingów o życiu społecznym i towarzyskim forum. Wskazane jest wpisanie do stopki informacji o samochodzie (rocznik, model, silnik), pomaga to innym forumowiczom zorientować się o jakim modelu passata mowa.

Podpis może zawierać 4 wiersze tekstu pisanego jednym rodzajem czcionki (dopuszczalne pogrubienia,linki i dowolne kolory) oraz grafikę o maksymalnych wymiarach 500x100 pikseli(max.rozmiar to 15KB) lub 6 wierszy tekstu pisanego jednym rodzajem czcionki (dopuszczalne pogrubienia,linki i dowolne kolory).

Podpis może być moderowany przez administratora lub moderatora!!!

WAŻNE: W przypadku znacznego przekroczenia rozmiarów fotografii umieszczonej w podpisie, dany użytkownik forum zostanie zbanowany na 2dni kalendarzowe!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dzięki za dodanie pod avatarem wyświetlania posiadanego auta :ok:

A mógłby być czarny kolor czcionki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czarnym kolorze słabo było widoczne, ale granatowy moze byc ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mógłby być czarny kolor czcionki?

 

Czarny będzie się zlewał z resztą danych w avatarze wg mnie, teraz sie korzystnie odróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarny będzie się zlewał z resztą danych w avatarze wg mnie, teraz sie korzystnie odróżnia.

Ale oczywiście pogrubioną czcionką! Bimbol - ustaw na próbę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności