Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

 

Jak pewnie wszyscy zauważyli forum stoi na zupełnie nowym skrypcie.

 

Wydaje mi się, że podstawowa funkcjonalność nie odbiega od przyjętych norm. Jest jeszcze jednak mnóstwo rzeczy do zrobienia i do nadgonienia.

 

Te, których brakuje na obecną chwilę:

- shoutbox

- galeria

- załączniki

- update FAQ

- moderatorzy regionalni

- update jakichkolwiek plików

- tłumaczenie skryptu

 

Wiemy o tych brakach i w najbliższych dniach/tygodniach będziemy pracować nad ich nadgonieniem.

 

Jeśli zauważycie jakiekolwiek niepoprawne funkcjonowanie forum prosimy o jak najszybszy kontakt!

 

Jeśli brakuje Wam jakiejś funkcji, na spokojnie spróbujcie jej poszukać. Polecam wszystkim zwłaszcza zapoznanie się z menu górnym i jego opcją "Szybkie Menu", która daje Wam dostęp do Waszego panelu z ogromną ilością opcji do ustawienia.

 

 

Bardzo istotna rzecz dotycząca Waszego profilu:

nie zostały zaimportowane informacje o Waszych samochodach oraz dacie urodzenia. Część avatarów również nie została zaimportowana. Przejrzyjcie proszę i poustawiajcie swoje profile od nowa!

 

Mam nadzieję, że nowy skrypt przypadnie Wam do gustu. Widać, że jest o wiele szybszy, bardziej konfigurowalny i przystępniejszy.

 

Musimy wspólnie dokończyć "dzieła" przenosin. Proszę raz jeszcze o wyrozumiałość i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości (jednak bez robienia tragedii jeśli sprawa tego nie wymaga).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ale zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniło się praktycznie wszystko. myślę jednak, że gdy wszystko poustawiamy forum naprawdę na tym zyska!

 

Dodałem shoutbox. jest oparty na AJAX - sam się odświeża i nie przeładowuje treści strony tylko oczekuje nowych komunikatów. Działa prawie jak chat. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu póki co. Jeśli nie, gdy nadejdzie czas będę szukał innego rozwiązania ;)

 

 

PS: widzicie różnicę w prędkości działania forum, ładowania się podstron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to na shoucie bedzie teraz widac caly czas ze na w jednej chwili 50osob napisalo posta???

 

P.S. jedrus nie balowałeś nigdzie tylko siedziałeś nad forum ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to na shoucie bedzie teraz widac caly czas ze na w jednej chwili 50osob napisalo posta???

 

P.S. jedrus nie balowałeś nigdzie tylko siedziałeś nad forum ?? :P

 

 

właśnie zauważyłem tę nieudolność shouta :eek:

 

ja od 5 walcze ;) miałem przerwe gdy baza się konwertowała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie vbb :)

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pozmenialo. trzba sie przyzwyczaic. Wszytskiego dobregow Nowym roku.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość jak na starym forum że jak wchodzę na temat to przenosi do nieczytanego postu? Na razie zauważyłem że zaczyna się od pierwszego postu...

 

 

Błądzę jak Steve Wonder... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zobacze na innym forum, gdzie mam adminke czy tak się da... Generalnie masz od tego sekcję w linku

showthread.php?t=XXXXX[b]&goto=newpost[/b]

 

//edit

W silniku 3.5.2 nie widzę takiej opcji - pewnie są jakieś pluginy od tego. BTW czy ktoś z odpowiednimi uprawnieniami może zmienić opcję w cpanelu odpowiedzialnym za wyświetlanie wątków (showthread) parametr User-Settable Maximum Displayed Posts tak, aby można było ustawić 50? Np. 10,20,30,40,50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie mi sie nie podoba :) zobaczymy co dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie informacja o tym, ze moje konto potrafi chodzić i właśnie przekroczyło?

Nie mam w podpisie marki samochodu itp, chociaż ustawiłem to w profilu. Trzeba to jakoś włączyć? (oczywiście dałem zapisz po wpisaniu danych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdziwko :D No to trzeba poczytać, popatrzeć co to forum umie :) Miejmy nadzieję że końcowy efekt będzie więcej niż zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest taka możliwość jak na starym forum że jak wchodzę na temat to przenosi do nieczytanego postu? Na razie zauważyłem że zaczyna się od pierwszego postu...

 

 

Błądzę jak Steve Wonder... :D

 

Dobra, znalazłem :D Jak klikniemy na górze "nowe posty" to przy nowym poście jest strzałeczka "idz do nowego postu" czy jakoś tak :)

 

 

//edit-no z automatu było by wygodniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, znalazłem :D Jak klikniemy na górze "nowe posty" to przy nowym poście jest strzałeczka "idz do nowego postu" czy jakoś tak :)

 

A ja myślałem, że Ty to chcesz mieć z automatu (jak klikasz w wątek) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, aby można było ustawić 50? Np. 10,20,30,40,50?

 

Ustawienia>edycja opcji

 

Jest tam jeszcze więcej ciekawych opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja mówię o tym, aby zrobić tak, żeby dało się w tych ustawieniach wprowadzić liczbę 50. Takie rzeczy robi admin w swoim panelu (podałem nawet dokładnie gdzie) - znam dobrze ten silnik forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja mówię o tym, aby zrobić tak, żeby dało się w tych ustawieniach wprowadzić liczbę 50.

 

Aaaa :D

 

 

Mi brakuje jeszcze na dole forum/podforum przejścia do strony głównej(passat forum) tak jak jest na górze, czcionka "passat forum"powinna być większa i brakuje mi selektywnego cytowania...

Brak też jest opcji "samochód" choć w ustawieniach wybrałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lwb

Witam forumowiczów w 2008 roku!!!!! Miło zaczynać rok od zmian na forum. Na pewno dopracujemy się dużo sprawniejszego i wygodniejszego w obsłudze forum.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wszelkiej pomyślności!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

A ja zauważyłem, że nie wyświetla mi się ikonka "dystrybutora" ze stronki spritmonitor.de. Domyślnie jest wyłączonyy BB Code w podpisie, czy można by go włączyć? Na starym forum działało i chyba nie przysparzało kłopotów :D

 

Aha, no i na liście komunikatorów nie ma naszego rodzimego gg (co by nie mówić o nim, jednak chyba najpopularniejszy) :) Można by ikonkę AIM-a zastąpić "naszą" rodzimą gg-dową, bo tej egzotyki to u nas chyba mało kto używa. Lub po prostu dorzucić dodatkową opcję z gg :P

 

Poza tym na razie odkrywam funkcje nowego forum.

 

Wszystkiego najlepszego w 2008 r. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa :D

 

 

Mi brakuje jeszcze na dole forum/podforum przejścia do strony głównej(passat forum) tak jak jest na górze, czcionka "passat forum"powinna być większa i brakuje mi selektywnego cytowania...

Brak też jest opcji "samochód" choć w ustawieniach wybrałem....

 

Jest więcej takich rzeczy do zrobienia. Niektóre zmiany (kosmetyka) można wprowadzać w stylach, ale pozostałe (np. zaawansowany edytor wiadomości z wyborem czcionek, emot itp) są do włączenia przez admina.

 

Jeśli chodzi o style, to będzie trochę zabawy (sam kiedyś swój robiłem), ale efekt na pewno będzie zadowalający. Wkurzające jest niestety to, że wszelkie dodatki do kodu we własnym stylu są kłopotliwe przy dokonywaniu aktualizacji forum.

 

Jeśli chodzi o pozostałe opcje, to jędrus ma już je pewnie obczajone i da sobie z tym szybko rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności