Skocz do zawartości
passat2.8v6

FILMY tzn"Jak nasze VW przyspieszaja od 0 do 100-tki

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne 1.8T nie ma szans z 2.8 v6 4x4 a wiem co mówie ponieważ nie jeden już kierowca się przekonał inna sprawa jeśli taki pasek 1,8T jest po czipsie 190KM no tu sprawa sie zmienia... do 100 minimalnie 2.8 v6 jest lepsze pewnie dlatego bo start ma na 4 koła potem gorzej.... ale nie są to ogromne różnice. Mój passek nie ma czipa bo po co za duży koszt za mały przyrost mocy..polecam jedynie wywalić katalizatory inne tłumiki filtry i jest troszke lepiej pozdrawiam

 

ale kto sie sciga do 100km/h :D jak juz to na 400m proponuje. Ja nie mam 1.8T ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego PAKAROD nie obraż sie ale ty tym twoim dizelkiem to dużo nie zdziałasz heheheheh 2.5 Tdi przerabiałem już dawno 150Km przy 1500kg pozamiatane hehehe nie mówiąc już o seryjnych 1.9 heheh co wy macie manie niższości heheh przepraszam za szczerość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

kolego, skoro jesteś ze śląska to wpadnij na naszego spota - jest tu parę mocnych dieselków, któryś z kolegów z chęcią nauczy cię pokory....

 

A tak w ogóle to spuść trochę z tonu - prowokujesz innych a to nie jest mile widziane :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za szczerość:P:D ale tak serio nie chodzi tu o kto szybciej przyspiesza...przecież jeżdzimy passkami i to jest najważniejsze:D:D:D

 

Kolego TOMEK1811 wrzuć ten filmik ja też sie przymieżam:):) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego PAKAROD nie obraż sie ale ty tym twoim dizelkiem to dużo nie zdziałasz heheheheh 2.5 Tdi przerabiałem już dawno 150Km przy 1500kg pozamiatane hehehe nie mówiąc już o seryjnych 1.9 heheh co wy macie manie niższości heheh przepraszam za szczerość

 

widzisz, przerabiales 2.5Tdi a objedzie Cie zalosne 1.9. Nie wierzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 1.9 TDI to jedzie, jedzie, jedzie, jedzie hmmmmm o jest jest 100:). Ale tak to już jest jak się kupuje autko za 105KM to nie polata, nie polata! Mimo to jest całkiem przyjemnie, nie jeden mistrz prostej niestety mógł już przyjrzeć się widokowi mich tylnych lamp.

Bo nie tylko moc się liczy ale jak driver pi... to mu nawet 300 kucy pod maską nie pomoże co najwyżej dęba staną!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chodi
Kolego PAKAROD nie obraż sie ale ty tym twoim dizelkiem to dużo nie zdziałasz heheheheh 2.5 Tdi przerabiałem już dawno 150Km przy 1500kg pozamiatane hehehe nie mówiąc już o seryjnych 1.9 heheh co wy macie manie niższości heheh przepraszam za szczerość

 

Przyjedź na spota , zleje Ci dupe i nawet czwórki nie zapne 1,9 TDI

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze o silnikach w serii.....wiec prosze nie denerwowac sie.......pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

1.9tdi zloi 2.8 nagrajcie to musze zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIECZNIE TO NAGRAJCIE

Chetnie popatrze jak 2.8 dostaje w dupe :D od 1.9 :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage takie same moce dla 2.8 i 1.9 moze wyjsc bardzo ciekawy pojedynek.

 

imo po kolejnej ustawce kolegow, moze bede wiedzial jak wyglada starcie zdrowego 2.8 syncro ze zdrowym ajm 163 kuce, ale w budzie golfa 2 [masa ponad tona]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie coś pokręcić z nocnych wypadów w trójmieście i wrzucić na forum :) Ja ciągle szukam na mieście kierownika w passacie w jakiejś większej benzynce który by pociskał ... tarfił się jeden w nowym pasku z benzynką 3.2 FSI z DSG ale to już "prawie" 2 razy większa pojemność i o niebo szybsza skrzynia ... dostałem masakryczne lanie :) Prawda jest taka że kierowniki w passatach nie ścigają się ... najczęściej można wychaczyć jakiegoś dresowego golfa albo hondzine :P gdzie żadko pod maską jest cos lepszego lub kierownik jakoś ogarnia autko i nie robi błędów przy zmianie biegów :P Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakiegos 2.8 i nagram jak go złoi 1.8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziS miałem pojedynek z 1.9 130Km i kolega dostał lanie... A tak wogóle kto z was miał przyjemność sprawdzenia się z 2.8 v6?? A jak wiadomo 2.8 v6 jeżdzi bardzo mało po naszych drogach... więc jeśli nie ścigaliście sie z 2.8 to nie piszcie głupoty Pozdrawiam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój taki zwykły filmik... ale chyba coś za słabo go kręciłem bo licząc sekundy wyszło ponad 20s !! hehe wiec coś nie tak hehehe jutro pobawie sie bardziej.Nie wiem czy jest sens ciągnać TDI wyżej niz te 3tys obrotów??

 

http://pl.youtube.com/watch?v=w4AAnEJ8svM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wicher przeciagnij go czasem do 4-4.5k obr, ale tylko na cieplym silnik. to mu pomoze, bo z kazdym dniem go zamulasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowa o silnikach, przyspieszeniach i sciganiach, to wie ktos moze dlaczego w Passacie nie kladli 150 konnego 1.9 TDI ? ARL przeciez by pieknie dawal rade i z latwoscia chipowal sie na 180 koni samym programem. Tylko Golfy mogly dostapic tego zaszczytu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności