Skocz do zawartości
koksik997

Daszek / spojler B3/ B4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy macie jakieś dojscie do spojlerów/ daszków na tylną klape do passata B3/ B4...?

Chce sprawić coś takiego mojemu passacikowi ... mały prezent... na allegro coś takiego znajdę... nie wiem jak one wyglądają jakościowo... Jesli ktoś jest w tym temacie obeznany proszę o jakieś info.

 

Pozdr for all :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką lotkę http://moto.allegro.pl/item279818531_spojler_vw_passat_b4_kombi_spoiler_.html i wygląda :ok: Przynajmniej takie jest moje zdanie. Sam oceń, obejrzyj mojego pasia. Co do sposobu montażu nic Ci nie powiem, bo już była założona, jak kupiłem samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie rozglądam za tymi lotkami i są 2 rożne, takie z allegro i oryginalne vw. ta vw mi sie bardziej podoba :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakiś czas temu zdecydowałem sie na lotke głównie dlatego ze miała 3 światło stopu,

moim zdaniem lotka jest dobrej jakości /lakiernik nawet pozytywnie sie o niej wypowiedział/

fotka> http://img154.imagevenue.com/img.php?image=70117_20071207_122_797lo.jpg

aukcja ze spoilerem> http://allegro.pl/item287488065_vw_passat_combi_b3_b4_spoiler_daszek_tfb_tuning.html

więcej info >pytać chętnie odpowiem;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką jak na aukcji płaciłem na allegro za używkę coś koło70zł. No i koszt lakierowania był tańszy bo podkład nie potrzebny i lakiernik ma mniej roboty. Co do wyglądu to rewelacja POLECAMee47237fc29be3bcm.jpg687edf9b15278c79m.jpg

P.S. Na fotce niebieski pasiu ma chyba tą lotke z twojego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy dzięki niej mniej brudzi się tylna klapa, ma ona jakieś właściwości aerodynamiczne czy tylko wygląda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrr nie lubie takich lotek tył Variancików jest fajniejszy bez takich dodatków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy dzięki niej mniej brudzi się tylna klapa, ma ona jakieś właściwości aerodynamiczne czy tylko wygląda??

 

głównie extra wygląda , no i dobrze sie na nim browary stawia :zdrowko::piwo::zdrowko:

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość castart

Witam

Też zastanawiam się nad takim daszkiem

z racji tego że zajmuje sie produkcją elementów z laminatu

http://www.allegro.pl/item292896592_plastiki_przekladka_daf_cf_volvo_man_do_anglik.html

mógłbym wykonac forme i kilka sztuk dla klubowiczów (w przystępnej cenie ) o ile będą zainteresowani

i jeśli ktoś mógłby mi pozyczyc taki element na wzór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak podziękuje za lotke podzielam zdanie Luq@sza. Bez lotki to bez lotki. Mam wątpliwości czy VW dawał orginalnie taką lotkę. Szkoda mi wiercić dziury w klapie na kable do stopu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Szkoda mi wiercić dziury w klapie na kable do stopu:/

 

Mój ma takie rowki pod spodem po obu stronach. Można spokojnie puścić tamtędy kabel i nic nie będzie widać przy opcji przyklejania spojlera. Ja jednak przykręciłem go bo uważam że to bezpieczniej.

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy dzięki niej mniej brudzi się tylna klapa, ma ona jakieś właściwości aerodynamiczne czy tylko wygląda??

 

Ostatnio niezły numer mi koledzy wycięli. Ale mieli pompę. :592: Zawsze pod domem mam najczystszy samochód, pod szkołą tym bardziej, bo tam nikt nie myje... Wróciłem ze Stalowej i następnego dnia pojechałem brudasem do szkoły. Po przejechaniu 1000km w deszczową pogodę wyglądał gorzej, niż źle... Błoto, sól, zacieki, po prostu sina poracha. A koledzy zafundowali mi na szybie taki oto napis:

 

"brudas

ja chcę do niemiec, tam mnie umyją"

 

lol

 

Co do lotki... Od brudu nie chroni - jak ma być brudny, to i tak będzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to przypadkiem nie jest oryginalny daszek ?? taki troche jak w Golfach III

 

normalhpim1821cr4.jpg

 

 

mi sie osobiscie ten bardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Ta jest fajna bo malutka.

Nawet szyba jest bez wycieraczki tak jak u mnie, więc pełny wypas :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten mi się też podoba...:P tylko od czego on jest ? nie wie ktoś, możliwe ze od mk3 ale nie na pewniaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi wiercić dziury w klapie na kable do stopu:/

 

A po co ci dziury na kable? Przecież stopy masz nie na klapie tylko w lampach narożnych :D

A mi też sie ten skromniejszy spojlerek bardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ten mi się też podoba...:P tylko od czego on jest ? nie wie ktoś, możliwe ze od mk3 ale nie na pewniaka...

 

to nie jest ori od Passata ? w Etce widnieje cos takiego, i widzialem juz kilka samochodow z takimi wlasnie lotkami, wcale mi to na podrobe nie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co ci dziury na kable? Przecież stopy masz nie na klapie tylko w lampach narożnych :D

A mi też sie ten skromniejszy spojlerek bardziej podoba

 

jakto po co a jak zasilić trzecie światło stopu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakto po co a jak zasilić trzecie światło stopu??

 

No patrz. Jabyś nawiercił dziure u góry w klapie, to w jakim celu? Żeby wpuścić kabel do środka klapy nie?

Kablem od 3 stopu masz sie wpiąć do którejś lampy stop (lewej/prawej), więc musisz tym kablem nie wchodzić do środka klapy, tylko w podsufitke i na dół po tylnym słupku, prosto do lampy stop/kierunkowskaz. Jakbyś miał światła stop w klapie, to właśnie byś musiał dziurką wpuścić kabel u góry do środka klapy i podłączyć na dole klapy do lampy stop. No :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie koledzy czy ma ktoś jakąś wiadomość na temat tego daszka na klapę tylną od gościa castart na temat wykonania u niego takich spojlerków np jak w oryginale takie małe wychodziły w golfach III????

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności