Skocz do zawartości
robertcio

ABS a przygasanie swiateł??

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się bonk, dobrze kombinujesz. ESP nigdy nie wyłącza się całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przyczepie się do tematu, mam taki problem ze jak wciskam hamulec to wydaje mi się ze coś brzeczy tak jak by abs działały i tak delikatnie czuje cos na pedale hamulca a jestem prawi pewien ze kołą nie wpadają w poślizg próbowałem to na drodze nie pokrytej śniegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ze coś brzeczy tak jak by abs działały

brzęczy ci ABS?

tak delikatnie czuje cos na pedale hamulca

jak wciśniesz gwałtownie hamulec do końca to poczujesz wyraźnie kiedy zadziała ABS, wybijać ci będzie pedał do góry jak z karabinu ;)

kołą nie wpadają w poślizg próbowałem to na drodze nie pokrytej śniegiem

Chcesz sprawdzić ABS to najlepiejna śniegu, jak koła nie zaczną wpadać w poślizg ABS się nie włączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi chodzi o to że przy każdym nacisnieciu na hamulec coś jest nie tak wiem jak działają poprawnie ABS a u mnie jest normalnie jak bardzo delikatnie nacisnę pedał hamulca a jak tak przy normalnej jeżdżę po miescie naciskam hamulec to słysze cos jak by mi cos brzeczało ,wczesniej miałem golfa 3 i mi wyskoczył błąd od ABSów i jak naciskałem pedał hamulca to było słychac cos podobnego jak teraz w passacie ale pozniej sie uspokoiło i kontrolka swieciła od ABS cały czas a tu nic zapalam samochód i gasnie według mnie to jest tak ze system abs mysli ze cały czas samochód jest w poslizgu i przy kazdym nacisniecu pedała hamulca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:DMoże to dlatego, że przy hamowaniu przód auta idzie w dół?:D

 

To wtedy to nie jest żadne przygaszanie:634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez swiatła przygasaja , w seacie mialem tak tez , czesto jak dwie naraz szyby otwierałem w ibizce to tez lekko przygasło, same bite auta kupuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kolego Vagiem go... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byry, robiłeś ostatnio coś przy zawieszeniu lub przegubie? Najprawdopodobniej masz źle osadzony czujnik abs przy którymś kole. Czasami luzuje się sam, jest na wcisk. Nie zawsze kończy się błędem, czasami przekłamania są małe.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z passatem b5. Jak nacisnę stop to światło w wewnątrz samochodu przygasa :/ Co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności