Skocz do zawartości
ollek3

błąd 17544

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak podjade do ASO VW i tam podlacze pod ich kompa to dowiem sie konkretnie co jest do wymiany ?
Im pokaze ten sam blad i wskazowki odnosnie dalszego postepowania, ale nie ma pewnosci czy dojda o co chodzi. Lepiej poszukac magika w okolicy od grupy VAG.

 

---------- Dodano o 20:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:16 ----------

 

wyalzalo ten blad 17544 Mieszanka za bogata strona
sprawdz jaki to bład bo 17544 oznacza za uboga miesznake na wolnych obr.
;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super , myslalem ze jak juz ASO sie tym zajmie to znajda przyczyne.

Za ten blad odpowiada kilka rzeczy z tego co wyczytalem w sieci. Bedzie trzeba strzelac w ciemno z wyminami :(

Jedna juz wymienilem , przeplywke i dalej cyrki.

Czy na tym forum nikt nie ma silnika benz. 2.0 130KM :) bo prawie wszyscy maja w podpisach 1.8T :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi statyczny na postoju na rozgrzanym silniku bloki 002+033 tak samo dynamicznie na trójce z gazem w podłodze te same bloki, odczytaj jakie wartości sa w grupie 032, potem skasuj błedy nawet jesli nic nie ma i zrób te logi co pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi jak zrobie dam znac o wynikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja posiadam ten sam silnik sprawdz dokładnie wysztkie przewody czy nie łapie nigdzie lewego powietrza mam tak samo tylko narazie nic nie robię bo czekam na lepsza pogodę hee. zauważyłem ze mam pęknięty przewód od odmy i od trójnika te 2 przewody tez mam do wymiany to jest zazwyczaj przyczyną tego ze nie ma mocy i ze na vag pokazuje ze jest za uboga mieszanka. Jak uda mis sie to zrobic to dam tobie info co było jeszcze do wymiany i czy wszystko jest juz ok. jak coś to pisz do mnie na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem. Silnik 2.0 ALT. Zauwazyłem też że gdzieś mi olej lekko kapie. Podejżewam że z odmy. Ciężki tam dostęp czy może tam wywalać?? Czytałem na forum że może łapać lewe powietrze. Syczenie słychać na przewodzie co idzie do serwa hamulca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności