Skocz do zawartości
Kimo

Który VAG z allegro polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupuj z allegro bo zachwilę napiszesz ,że nie działa mi to i tamto i takie tam.....

napisz na PW od kolegi yassek , on coś ciekawego znajdzie dla Ciebie ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość T/J

Jak się chcesz tym bawić to kup sobie najtańszy bo do prawdziwej diagnostyki wszystkie są do kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wincent

T/J mi chodzi o szczytanie błędów, orginalnego przebiegu czy zakodowanie kluczyka to takie rzeczy chyba da się zdziałać, a te do prawdziwej diagnostyki są zdecydowanie dla mnie za drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebiegu nie odczytasz, a z kluczykiem to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Kluczyk zakodujesz a bledy zczytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj najtanszego bo kupisz na maxie 232 to jest najprostszy i najtanszy, ja mialem problemy zeby polaczyc sie z silnikiem w niektorych autach, z czym nie mialy problemu fejsy na opto, a teraz kupilem wg opisu sprzedajacego taki

"Interfejs jest wykonany na specjalizowanych układach scalonych (drivery ISO) typowych dla diagnostyki samochodowej zgodnych ze starnadardem ISO. Do komputera jest podłączany poprzez port USB, idelany do komputerów które nie posidają portów COM. Posiada 2 linie K automatycznie przełączane z linią L, (nie jest to interfejs na maxie ze zwartą linią K i L jak na niektórych aukcjach tylko autentyczny interfejs KKL- automatyczne przełączanie między K i L realizowane przez elektronikę w interfejsie) co zapewnia pełną kompatybiloność zarówno ze samachadami starszymi, jak i tymi po 2002r"

 

te na maxie maja 1 linie

na opto 2 linie

na driverach ISO 2 linie K i 1 L czyli jakby polaczenie obu poprzednich

ja kupilem na allegro u viaken_pl bo mial najtanszy wsumie jesli chodzi o KKL na USB z przesylka 97zl i dziala pod vista!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.viaken.pl/ polecam sobie poczytac

zwlaszcza to http://www.viaken.pl/artykuly.php?strona=5&lang=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marewel, co do tych kluczyków to jesteś pewien na 100%? Którą wersję masz na myśli 311-2 czy może 409? Czy również adaptacje sterowników np. podczas przekładki zegarów będą możliwe?

Kimo, jak pisał jjacekkx, pogadaj z yassek'iem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności