Skocz do zawartości
zdun_VW

Alkoholowy Kącik Passata

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio testuję różne wynalazki, w związku z czym dzisiaj padło na piwo Fasberg z Biedry za cała 1,99pln i powiem, że wcale nie jest totalnym szajsem:lol Natomiast do V.I.P.'a jeszcze nie dojrzałem:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwa z Biedry są często o niebo lepsze niż flagowe wytwory piwopodobne naszych "browarników" typu Żywiec, Tyskie czy Żubr. Bardzo dobre w ostatnim czasie w Biedrze było Cechowe i Żniwne. Polecam zwłaszcza to pierwsze, jeśli komuś uda się je upolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piwa z Biedry są często o niebo lepsze niż flagowe wytwory piwopodobne naszych "browarników" typu Żywiec, Tyskie czy Żubr. Bardzo dobre w ostatnim czasie w Biedrze było Cechowe i Żniwne. Polecam zwłaszcza to pierwsze, jeśli komuś uda się je upolować.

 

Aaaa jak najbardziej, jeszcze takie sezonówki mają Chmielowe, Rześkie, Pszeniczne i coś tam jeszcze tez mi bardzo podeszły;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio testuję różne wynalazki, w związku z czym dzisiaj padło na piwo Fasberg z Biedry za cała 1,99pln i powiem, że wcale nie jest totalnym szajsem:lol

 

No to jadziem z tematem :-D

Fasberg :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jadziem z tematem :-D

Fasberg :piwo:

 

ŁOKEJ:D:D:D:drinks:

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Perełka EXPORT dla "kurażu":lol

 

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłączam :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heineken w dłoń i wasze zdrowie :D

Pozdrawiam wszystkich z okolic Kartuz i Gdańska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam:-D Rumik z colką poszedł:-D a teraz Fasberg butelkowy leci:piwo: Za IKONY:drinks:

I oczywiście na jakimś koncercie jestem:lol

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rumik z colką poszedł :-D

 

Kiedyś pamiętam, że byłem mega niedopity i - jak raz - znalazłem w szafce w kuchni ćwiartkę rumu :ocochodzi Uradowany jak sam skurwysyn :-D nie wiele myśląc polałem sobie od serca tego dziwnego trunku. Nie smakował mi za bardzo, ale nie wybrzydzałem bo w końcu najważniejsze, żeby sponiewierało :fajny Nie byłem jednak świadomy, że wkrótce miałem pożałować tego niecnego występku bo rum był przygotowany do ciasta :dupablada Co to za pomysł, żeby pełnowartościowe, wysokoprocentowe trunki przeznaczać do ciasta - nawet jeśli nie są zbyt smaczne :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pamiętam, że byłem mega niedopity i - jak raz - znalazłem w szafce w kuchni ćwiartkę rumu :ocochodzi Uradowany jak sam skurwysyn :-D nie wiele myśląc polałem sobie od serca tego dziwnego trunku. Nie smakował mi za bardzo, ale nie wybrzydzałem bo w końcu najważniejsze, żeby sponiewierało :fajny Nie byłem jednak świadomy, że wkrótce miałem pożałować tego niecnego występku bo rum był przygotowany do ciasta :dupablada Co to za pomysł, żeby pełnowartościowe, wysokoprocentowe trunki przeznaczać do ciasta - nawet jeśli nie są zbyt smaczne :hmm

 

:lol Zależy co masz na myśli, pisząc "przygotowany":lol A spójrz na to ze strony ciasta...:lolOno czuje się dowartościowane, wyróżnione:lo Z resztą, co znaczy cisto bez alkoholu:lol Rum, taki sam solo, to nie specjalnie, ale z colą czy herbatką...:mlask:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności