Skocz do zawartości
Gość aikon

[silnik] Bagnet ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aikon

Witam mam problem. Jak kupiłem VW sprzedawca powiedział że plastik od bagnetu jest poklejony żeby sobię wymienić. No i poszłem do sklepu okazało się że 2 nie pasowały ale kupiłem, pojechałem do innej hurtowni też kupiłem okazało się że jest do Passata ale przy montowaniu tez coś mi nie pasowało. Po porównaniu tych trzech zamontowałem jeden z nich ale nie jestem na 100% pewnien czy to ten. Więc proszę Was napiszcie jaki Wy macie. Mój model 1.9 TDi 90KM 1Z rok 1994. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc proszę Was napiszcie jaki Wy macie. Mój model 1.9 TDi 90KM 1Z rok 1994. Dzięki

 

Mamy do .... passata :D Skąd mamy wiedziec jaki Ty masz?Zrób zdjęcie.

Podjedź do ASo i kupisz a jak nie to na allegro jest sprzedawca co handluje oryginałami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedz na szrot, znajdz taki model silnika jak Ty masz i problem z glowy, bedziesz miec pewnosc :) taka moja rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wcisnales to porzadnie czy tylko tak se nalozyles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zb.gniew

Korek "plastik" bagnetu może się różnić np. kolorem natomiast odległość powieżchni podparcia na silniku a powieżchnią oparcia bagnetu musi być identyczna bo będziesz miał przekłamania na wskazaniu .poza tym w jednym i drugim miejscu powinno być szczelnie i bez wycieków.to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aikon, plastik jest czerwony, ale najczesciej pomaranczowy i nalezy dobrze go wcisnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomaranczowy :P zlamal mi sie kiedys koszt to 2,5 zl proponuje zmierzyc dokladnie stara czesc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aikon

Ja nie mam za bradzo jak zmierzyć bo stary był w częściach. Nowy wcisnołem jak najmocniej się da mam nadzieje że jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomaranczowy :P zlamal mi sie kiedys koszt to 2,5 zl proponuje zmierzyc dokladnie stara czesc ...

 

A Ja dzisiaj ułamałem ten plastik co wchodzi na rurke czy jakoś tak :) na razie profilaktycznie umyłem w benzynie, skleiłem super glutem i dodatkowo tasma izolacyjną obkręciłem, ale lipy nie może być.

Zipek, gdzie kupiłeś ten plastik :?:

Bo Ja to chyba musze cały bagnet kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem w intercarsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowalem w intercarsie.

 

oooo...dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności