Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie wciska się sprzęgła ?

jak kiedyś złapiesz ślizga i rozpi#$isz TATOWE auto to już nie będziesz się pytał "dlaczego"!

Daron jak tam 2mass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kiedyś złapiesz ślizga i rozpi#$isz TATOWE auto to już nie będziesz się pytał "dlaczego"!

 

Podziękował za info :) Na szczęście nigdy nie miałem takiej sytuacji i obym nie miał. Ale doświadczenia nigdy za wiele, dzieki jeszcze raz :kumple

 

Daron jak tam 2mass?

 

Niestety ostro tupie od 1.8 do 2.4tyś na 4tym i 5tym biegu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specyficznie to slychac? chyba jeszcze nie doswiadczylem tego u siebie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
specyficznie to slychac? chyba jeszcze nie doswiadczylem tego u siebie ;P
ślizganie sprzęgał nie słychać to czujesz jak masz wciśnięte a auto rusza samo wtedy to już czas najwyższy na wymianę i oby nie przytrafiło ci się to w trasie gdzie musisz zredukować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie autko?Slyszales cos o kole zamachowym z 2 masa??ja wlasnie sie pozbylem tego cudu bo strasznie tupalo ..i mialo prawo: pompa 12 wtryski 216 program dajacy max 51 mg ..no i turbinka z awx i cisnienie 2500,tylko brak wiekszego ic wiec o czym czlowieku piszesz nie posiadajac faszysty na 2 masie?

 

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

 

ślizganie sprzęgał nie słychać to czujesz jak masz wciśnięte a auto rusza samo wtedy to już czas najwyższy na wymianę i oby nie przytrafiło ci się to w trasie gdzie musisz zredukować
Tu rozmawiamy teraz o tupaniu 2masy a nie o spalonym sprzegle...sorry za przypomnienie..ale jak sie ma fabrycznie 150 kucykow to o czym rozmawiamy;):kumple Edytowane przez Gregoryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
specyficznie to slychac? chyba jeszcze nie doswiadczylem tego u siebie ;P

 

To jest takie uczucie jakbyś jechał po paskach zwalniających, które są na drodze np. przy szkołach - dokładnie takie samo odczucie masz gdy wciśniesz około 2tyś do końca na wysokim biegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie uczucie jakbyś jechał po paskach zwalniających, które są na drodze np. przy szkołach - dokładnie takie samo odczucie masz gdy wciśniesz około 2tyś do końca na wysokim biegu.

to samo chcialem napisac temu Panu:D...nie wyszlo nie potrafie kogos zacytowac:)Sorry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ostro tupie od 1.8 do 2.4tyś na 4tym i 5tym biegu

 

MAm taki sam objaw przy wyprzedzaniu tylko w trochę szerszym zakresie;)

Dlatego jednomas już czeka w garażu na montaż :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jednomas już czeka w garażu na montaż

 

Ja i tak nawet nie myślę o nim, bo jestem totalnie spłukany :/ Jedyne co to jeszcze kolektor z awx-a czeka w garażu, bo jeszcze zamiennik egr-u nie przyszedł.

 

Pozostało mi jakoś przetrzymać kryzys i nie deptać z dołu...cóż, coś za coś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak nawet nie myślę o nim, bo jestem totalnie spłukany :/

 

Daron odpuść sobie jeden wyjazd baletowy i będziesz miał kase :P

 

i przy okazji mi szybciej oddasz :690:

 

nie zastanawiaj się, tylko kupuj jednomassa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i przy okazji mi szybciej oddasz

 

cichooo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie : Zrobiłem chip na 109KM i 290NM chciałby dołozyć troszke koni i wiem że mozna to zrobić wymieniając wtryski tylko czy program może zostać czy będzie go trzeba przerabiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanie : Zrobiłem chip na 109KM i 290NM chciałby dołozyć troszke koni i wiem że mozna to zrobić wymieniając wtryski tylko czy program może zostać czy będzie go trzeba przerabiać?

 

Jak teraz dasz wtryski to będzie dym. Mogłeś na odwrót zrobić to nie było by problemu. A tak bez korekty będzie kopcił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem chip na 109KM i 290NM
Hmm 290 Nm :zeco, coś dobrze poszło :fajny. Gdzie tego CHIP-a robiłeś ??

 

Teraz to wtryski 216-tki najlepiej zapodaj , dostępne na forum i korektę softu zrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem chip na 109KM i 290NM chciałby dołozyć troszke koni i wiem że mozna to zrobić wymieniając wtryski tylko czy program może zostać czy będzie go trzeba przerabiać?

 

Może uda się obejść bez korekty softu poprzez ściągnięcie trochę paliwa z nastawnika żeby dymu nie było;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chip robiłem w kreatorze mocy tyle że jak ostrzej docisne to chmura za mną że hej, chyba za dużo tego momentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chip robiłem w kreatorze mocy tyle że jak ostrzej docisne to chmura za mną że hej, chyba za dużo tego momentu.

 

Więc odpowiedź już masz, co będzie jak dasz 216tki. Paliwa podlane na dole pewnie po bandzie ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki to dla znawców tematu . Wtryski od Olka dostane w tygodniu . Potem zakładanko i korekta .

 

Pytanie brzmi ile wycisnąć z tego aby sprzęgło polatało jeszcze trochę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi ile wycisnąć z tego aby sprzęgło polatało jeszcze trochę ??

Lec ma maxa :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie brzmi ile wycisnąć z tego aby sprzęgło polatało jeszcze trochę ??

 

u mnie przy 130KM i 300NM ori sprzęgło na dwumasie wytrzymywało i nic się nie działo, ale po zmianie gratów i przejechaniu się na jeszcze starym sprzęgle przed zmianą na jednomassa, było słabiutko.... oj słabiutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności