Skocz do zawartości
damianko

lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ho

macie moze fotke takiego moda bo ja mysle ze to kwestia ladnie czyms obrobic i bedzie oki mam zamiar tak zrobic u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ho

moze by tam zrobic wykonczenie jakas uszczelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja sie tego nie tykam-uszczelką?? wieś tuning chcesz zrobić już po całości??Też chce mieć takie chromy(jak zrobię reszte), ale wole już wydać 500-600zł i mieć lustra pełnowymiarowe i z chromem od Audi S6, a nie taki szajs!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak sie sciaga obudowe lustra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jak sie sciaga obudowe lustra ?

 

tak jak sie zakłada...

 

Sorry, ale już mi sie nowe forum udziela od 15h:591:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak sie zakłada...

 

Sorry, ale już mi sie nowe forum udziela od 15h:591:

 

 

Wiesz jezeli masz takie odp udzielac to lepiej wogole nie udzielaj ...:592:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra na serio teraz...zdemontuj całe lusterko, wyjmij szkło, później instalacje od obudowy-jest na zatrzaskach z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a niechce zakładać nowego tematu więc podłanczam sie do tego. Kupiłem właśnie na alledrogo lusterka od modelu 3BG z kierunkiem. Czytałem już troche na ten temat ale może ktoś już to przerabiał i podpowie co nieco. Z tego co czytałem to lusterka pasują bez problemu do modelu 3b , tylko trzeba pociągnąć dwa przewody do kierunkowskazów, tylko nie wiem za bardzo gdzie się wpiąć tymi przewodami. Może pod kierunki w błotnikach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie te lusterka jada wiejskim tjuningiem B3 i B4 maja fajne orgi po co je zmieniać na coś tandetnego w chromie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ho

bo jak sie ma granatowy kolor to trzeba te krype trochę ożywić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie a niechce zakładać nowego tematu więc podłanczam sie do tego. Kupiłem właśnie na alledrogo lusterka od modelu 3BG z kierunkiem. Czytałem już troche na ten temat ale może ktoś już to przerabiał i podpowie co nieco. Z tego co czytałem to lusterka pasują bez problemu do modelu 3b , tylko trzeba pociągnąć dwa przewody do kierunkowskazów, tylko nie wiem za bardzo gdzie się wpiąć tymi przewodami. Może pod kierunki w błotnikach ?
no a do czego chciałeś się podpiąć?? tamt odcinasz dopływ prądu i ciągniesz bezpośrednio do lusterek!!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim lusterkami raczej tego nie zrobisz, ładna felga trocyhe niżej jakaś dyskretna końcówka wydechu i juz się ładniutko robi, takie lustra pasuja do democarów są to tak zwane "oczoje...y"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a do czego chciałeś się podpiąć?? tamt odcinasz dopływ prądu i ciągniesz bezpośrednio do lusterek!!...

 

 

Ale ja nie chce odcinać prądu od kierunkowskazów w błotniku, chce żeby też świeciły. A nie można by sie wpiąc przy bezpiecznikach ?

 

Właśnie przyszła dzisiaj paczka z lusterkami ale nie umiem ich rozebrać a potrzebuje obudowy pomalować na inny kolor. Może ktoś wie gdzie znajde jakąś instrukcje, niechce nic połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam pasuja lustra ktore mam w B3 są takie jak powinny ewentualnie załozył bym małe lustra jak w pucharówkach małe uszka delikatnie zaokrąglone i przyklejone do autka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję temat.

Z jakiego auta są te lusterka :

 

09a418daded87fa7m.jpg

 

Takie mniejsze niż fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z anglika np :) oni mają tak jak my tylko odwrotnie :) ale z tego co słyszałem to bardzo niewygodnie się tak jeździ i mało widać w lusterkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z anglika np oni mają tak jak my tylko odwrotnie

 

Przecież w angliku są dwa duże ;)

 

A małe lustro od str kierowcy jest z VW Lupo , prawe to ori passatowskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oni mają lepiej niż my :/ dobrze wiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież w angliku są dwa duże ;)

 

A małe lustro od str kierowcy jest z VW Lupo , prawe to ori passatowskie

 

Dzięki za info. Też myslałem,że to od angola,ale sprzedający wyprowadzili mnie z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności