Skocz do zawartości
marekg

Trzaski - akcja naprawcza ... prawie ustąpiły .....

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji naprawy blacharskiej kazałem na gwarancji usunąć irytujące trzaski i stuki.

Po rozbebeszeniu połowy auta (od pasa wgóre) ... zaklejeniem i zalaniem jakimiś piankami i klejami trzaski z okolicy słupków bocznych i tylnich praktycznie usunięte .... ale teraz trzeszczy w okolicy lusterka i szyberdachu ...no i oczywiście mam umorusaną podsufitkę .... jutro ciąg dalszy walki z serwisem .... :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tu chodzi ale miałem B4 i trzeszczało ale naprawde delikatnie ale to tylko dlatego że rozbierałem ze 3 razy tylne boczki w kombi. Teraz mam B3 i jest grobowa cisza, nic a nic nie trzeszczy....

 

Ach te Wasze B6 .... :D Coś im w germanii nie poszło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie kumam - o co chodzi z tymi trzaskami. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :D A nawet jeśli teraz wyeliminujesz wszelakie odgłosy, to po pół roku, gdy auto postoi w zmiennych temperaturach - objawy powrócą. Plastik zawsze będzie trzeszczał. No - z jednym wyjątkiem - przprowadzić sie do inngo LAND-u - gdzie są "prawdziwe" drogi a nie tylko te "z nazwy" :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie podłączę. Mam B3 '91 i żadnego stuku, trzeszczenia czy czegoś podobnego w nim nie usłyszysz (dodam, ze nie miał najdorbniejszej stłuczki, żeby nie zapeszyc). A w moim 3BG "świerszcze" jakieś słychać. Kiedyś to były auta :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filip0985
Ja też sie podłączę. Mam B3 '91 i żadnego stuku, trzeszczenia czy czegoś podobnego w nim nie usłyszysz (dodam, ze nie miał najdorbniejszej stłuczki, żeby nie zapeszyc). A w moim 3BG "świerszcze" jakieś słychać. Kiedyś to były auta :kwasny:

 

Racja, w moim Passacie też skrzypi, tyle, że deska rozdzielcza, plastyki są trochę słabej jakości. Dla porównania - mam też Vento GL z 94 roku i tam jest cisza, nic nie piszczy, nic nie skrzypi obojętnie po jakiej drodze bym nie jechał. Fakt, że kiedyś to się VW bardziej starał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Witam!

A co powiedziec jak auto ma 1800km przejechane i trzaski w zmieniarce CD i w drzwiach po stronie kierowcy doprowadzaja do szalu ? Za to jak sie auto rozgrzeje to ustaje i jest cisza, cokolwiek to dziwne jest ale tak jest i z tego co czytam na forum to sie trza przyzwyczaic lub do car audio jechac i wydac sporo kasy na wyciszenie wnetrza.

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Skrzypiące plastiki są chyb w każdym passaci ( bardziej lub mniej) - na szczęście u mnie mniej za to od pewnego czasu zaczoł gadać fotel kierowcy, a dokładniej skrzeczące sprężyny w oparciu. Aż miło usłyszeć jakiś inny dźwięk hee, hee:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to jak sie auto rozgrzeje to ustaje i jest cisza

 

Na to na noc trzeba wrzucac farelke do srodka i bedzie cisza :)

 

Jak sie naczytam o tych B6 to mimo iż są z wyglądu piekne to chyba jednak następna bedzie Awensis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

No chyba ze nowa wersja Avensis, bo ta która obecnie jest to dużo mniejsza i moim zdaniem gorzej wykonana (znajomy ma, tez trzeszczy), a także mniej zaawansowana technicznie. Brak automatu w dieslu u mnie wykluczył ja z wyboru.

 

Jutro moj B6 idzie do upgradu audio, może trzaski ustąpią. Żeby było śmieszniej to za wygłuszenie drzwi B6 trzeba płacić dużo więcej takie są plastikowe i tandetne :-).

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

mazda 6 nowa,,, w wersji kombi,,,, dla mnie MASIAKRA!!! super piękne auto i jelsi utrzymają jakośc jak u poprzednika, bedzie HIT!

 

 

napisz robson jak ci wyjdize po tej wizycie audio, jelsi ustapi, jestem nastepny w kolejce :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robinson

Piki, napisze nie ma sprawy odbiór w środę.

Pkiki ale czy ta Mazdziora ma 170KM w dieslu z DSG? No własnie , mi tez bardziej pasowal S-MAX bo ma 7 miejsc i jest wiekszy ale z diesla mieli w automacie tylko 130KM i to ze zwyklym automatem, do odbioru byc moze w lutym, sory ale z takim wyborem to nie bardzo jest wybor, zostaje opel i francuzy a co o nich myslec to wie wiekszosc z nas.

Dzisiaj wyprzedzil mnie A6 z 3.0 TDI Quatro pewnie w automacie , coż pomazyc mozna.

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że u mnie cisza, chociaż auto stoi na powietrzu. Kolega, który jeździ ze mną do pracy mówi, że mu naopowiadałem o trzaskach w Passatach a u nas w czasie jazdy nic !!! Przejechane 8 tyś km więc jest szansa, że się jeszcze odezwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108

W moim pasku nic nie trzeszczy, (no, z wyjątkiem, gdy paluchem naciskam na platiki na desce rozdzielczej - wtedy pięęęęknie trzeszczy) :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobra

Trzeszczało strasznie w konsoli środkowej przy ostrzejszym ruszaniu i hamowaniu.

 

Naprawiono przy trzecim podejściu w ASO Środa Wlkp. MROCZKOWSKI, Dzięki :)

 

Jak się chce to jednak można:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeszczy nie tylko w pasku. Kiedyś czytałem artykuł

ze koleś wydał 250tys,chyba nawet na audi i tez trzeszczało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukinho

Znajomy ktory pracował przez jakis czas w ASO VW powiedział tak naprawde o co chodzi z traszkami w passatach. W 90 % trzeszcza passaty które biły bite i ktoś kupił uzywanego po klepaniu lub były uszkodzone w transporcie i klepane na miejscu w polsce ( w przypadku nówek ) Był taki przypadek u znajomego w ASO ze serwisanci bawili sie Paskiem 2.0 TDI 170 który tyle co przyszedl z fabryki i szaleli nim na placu i wjechali w tył drugiego paska a że nie było częsci pod ręką a ten passat ktorym jechali na drugi dzien mial byc odebrany załozyli maske i błotnik od tego drugiego mimo ze byl w innym kolorze ( do koloru czarnego perłowego załozono maske i błotnik z mocci ) bo wiedzieli ze za tydzien ta osoba przyjdzie z obajwami trzaskow i w tym czasie częsci dotrą i załozą w własciwiym kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
Znajomy ktory pracował przez jakis czas w ASO VW powiedział tak naprawde o co chodzi z traszkami w passatach. W 90 % trzeszcza passaty które biły bite i ktoś kupił uzywanego po klepaniu lub były uszkodzone w transporcie i klepane na miejscu w polsce ( w przypadku nówek ) Był taki przypadek u znajomego w ASO ze serwisanci bawili sie Paskiem 2.0 TDI 170 który tyle co przyszedl z fabryki i szaleli nim na placu i wjechali w tył drugiego paska a że nie było częsci pod ręką a ten passat ktorym jechali na drugi dzien mial byc odebrany załozyli maske i błotnik od tego drugiego mimo ze byl w innym kolorze ( do koloru czarnego perłowego załozono maske i błotnik z mocci ) bo wiedzieli ze za tydzien ta osoba przyjdzie z obajwami trzaskow i w tym czasie częsci dotrą i załozą w własciwiym kolorze

 

 

buhahaha no serio, dawno sie tak nie usmialem :D u mnie trzeszczalo i chyba w kilkunastu tutaj passatach z salonu kupionych na forum zarejestrowanych wiec wszyskie byly rozwalone na placu? :D:D:D:D sory ale chyba 80% z nas poznalo by podczas odbioru ze auto bylo bite :P

 

aha no i ten koles co mu mocce zalozyli maske i zderzak do czarnego byl daltonistą tak? i jego cala rodzina też? bo wynika z tego co piszesz ze nie zauwazyl ze ma dwa kolory lakieru na samochodzie :D:D:D

 

czlowieku, kto ci takich glupot naopowiadał :D ty w to wierzysz? zanim nastepnym razem napiszesz jakies PIERDOLY to zastanow sie kilka razy ;) nie mowie ze ty to wymyslasz, ale jak ktos ci takie bzdury wklada to nie koniecznie to powtarzaj

 

co do trzasków, juz tak powaznie pisząc ;) podobno juz od prawie roku w wydawanych passatach ten problem prawie nie istnieje wiec jakos ten problem rozwiązali.

U mnie chyba po trzeciej czy czwartej poprawce ustąpilo.

 

Dodam, że u mnie cisza, chociaż auto stoi na powietrzu.

 

dobrze ci Vvalery, ja musialem sie nawalczyc z trzaskami :/

ale tylko jeszcze spytam, pisales w temacie o ogrzewanej przedniej szybie ze ogrzewanie ci nie potrzebne bo

Garaż jest więc rano - no problem
a teraz piszesz ze auto stoi na powietrzu, to w koncu stoi na powietrzu czy jest garaż? bo przedstawiasz tu na forum dwie sprzeczne wersje chyba? ktora jest prawdziwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piki wytęż umysł i naucz się czytać. O czym ja pisałem jak wspominałem o garażu !!! O Mondeo służbowym !!! Twoja intuicja i chęć złapania mnie na byle czym zawiodła. Ja nie analizuje tak szczególowo kto, gdzie, kiedy i co napisał. Ja w tych służbach nie pracuję.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
Piki wytęż umysł i naucz się czytać. O czym ja pisałem jak wspominałem o garażu !!! O Mondeo służbowym !!! Twoja intuicja i chęć złapania mnie na byle czym zawiodła. Ja nie analizuje tak szczególowo kto, gdzie, kiedy i co napisał. Ja w tych służbach nie pracuję.:cool:

 

czlowieku ja tylko spytalem, kto pyta nie błądzi, ochłoń trochę :P jaki ty nerwowy jestes, matko.

 

poza tym tez nie analizuje, po prostu mam dobrą pamięc :619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piki, to lepiej doczytać, niż polegać na pamięci i nie pisać tego co Ci serce dyktuje.;)

 

P.S. A kto pyta nie bładzi i w pełni się z tym zgadzam wyznając podobną zasadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności