Skocz do zawartości
Grześko

(inne)Prośba o ocenę/poradę - jaką nawigację kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kovens

Ale ja też mam TomTom i śmiga. A z którego roku masz mapy, że gubi sie w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasatek

Witam.Mam w Passacie nawgacjęi fabryczną MCD.Uważam że nie warto inwestować w mapy do tej nawigacji.Zakupiłem GoClevera 4330 zainstalowałem AutoMapę 5.0.5 Nawi śmiga aż miło.Polecam ten zestaw za ok.400 zeta z 4,3" ekranem dotykowym.Naprawdę nawigacja super za tą cenę-dużo lepsza od MCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem automape i bylo ok, teraz mam oryginalna navi vw i mapy 2008/2009 polska/czechy i jest ok. A ze nie sa super dokladne to mi nie przeszkadza itak daje rade a navi uzywam z przyzwyczajenia zeby liczyla czas przybycia i ewentualnie mi pomagala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tydzień temu kupiłem sobie Mio Moov 200pl, w promocji za 349zł (Vobis), dokupiłem kartę pamięci 2gb, dałem koledze by mi porządnie odblokował (teraz zrobił się z tego mini komputer, dosłownie wszystko można odtwarzać), później sobie zrzuciłem na kartę najnowszą automapę i śmiga cudnie :) Procesor i podzespoły Moov 200 są same w sobie b. szybkie wiec śmiga pięknie. Polecam każdemu taką przeróbkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok tydzień temu kupiłem sobie Mio Moov 200pl, w promocji za 349zł (Vobis), dokupiłem kartę pamięci 2gb, dałem koledze by mi porządnie odblokował (teraz zrobił się z tego mini komputer, dosłownie wszystko można odtwarzać), później sobie zrzuciłem na kartę najnowszą automapę i śmiga cudnie :) Procesor i podzespoły Moov 200 są same w sobie b. szybkie wiec śmiga pięknie. Polecam każdemu taką przeróbkę :)

 

 

Najnowszą-- to jaką masz wersję Automapy napisz proszę .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem GoClevera 4330 zainstalowałem AutoMapę 5.0.5 Nawi śmiga aż miło.

 

potwierdzam, mam identycznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najnowszą-- to jaką masz wersję Automapy napisz proszę .......

 

Sorki wielkie, pomyłka wyrazowa/literowa hehe miało być "nowa":) 5.0.5 (do tego wszystkie suszarki, fotoradary i patrole które wyszły 13.09.08r.)

Edytowane przez Zmudzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - najnowsza wersja to Automapa 5.1.1 mam podobnie jak wy 5.0.5. naszukałem się po Necie i niestety nie ma do sciągnięcia tej najnowszej wersji...

Jest 5.1.1 ale tylko na Pecet-a no i jest 5.1.1 ale bez tzw. witaminki więc nie chodzi .

Dali powąchać kiełbasę i zamknęli kramik.........

Jesli ktoś ma 5.1.1 to niech się odezwie i nie będzie żyd

Jezus mówił co by się dzielić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem tylko to:

http://tu był link niezgodny z regulaminem forum.artmin

 

Ale szczerze mówiąc nie wiem czy to tylko na PC czy nie :P (jeśli to tylko na PC to proszę wykasować mojego posta by nie zaśmiecał forum)

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie Panowie mio c720. Bo urządzenie jest do dupy. Posiada mapę mio map v3(tylko na tej mapie chodzi to urządzenie) i od 1,5 roku nawet nie bylo aktualizacji do tego gówna. Europa jest elegancka ale nie polska. Najlepsza z map to auto mapa lub tom tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_Sieradz

Ja mam od ponad roku Nokię 330. Do tego Auto Mapę 5.1.1. Dla mnie rewelacja. Faktem jest, że kupiłem ten zestaw normalnie w sklepie i dzięki ważnej licencji na AM ściągam bez problemu aktualizacje jak tylko się pojawią. Samo urządzenie Nokii ma jak każde inne i wady i zalety, ale przecież głównie chodzi o to jak mapa prowadzi. Wg mnie Auto Mapa jest REWELACYJNA. Bardzo dokładna i profesjonalna. Poza tym AM współpracuje z serwisem Miplo, czyli potężną bazą danych stworzoną przez innych użytkowników GPS. Jest tam wszystko od fotoradarów, kontroli drogowych i radiowozów z video a na bankomatach, karczmach i innych rzeczach kończąc. Zasady działania i pobierania POI dostępne na http://www.miplo.pl. Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od ponad roku Nokię 330. Do tego Auto Mapę 5.1.1. Dla mnie rewelacja. Faktem jest, że kupiłem ten zestaw normalnie w sklepie i dzięki ważnej licencji na AM ściągam bez problemu aktualizacje jak tylko się pojawią. Samo urządzenie Nokii ma jak każde inne i wady i zalety, ale przecież głównie chodzi o to jak mapa prowadzi. Wg mnie Auto Mapa jest REWELACYJNA. Bardzo dokładna i profesjonalna. Poza tym AM współpracuje z serwisem Miplo, czyli potężną bazą danych stworzoną przez innych użytkowników GPS. Jest tam wszystko od fotoradarów, kontroli drogowych i radiowozów z video a na bankomatach, karczmach i innych rzeczach kończąc. Zasady działania i pobierania POI dostępne na www.miplo.pl. Naprawdę polecam.

Ja mam Nokie 500 z AutoMapą i w 100% zgadzam się z kolegą - zestaw ***.

Polecam i pozdrawiam.

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wątku zostały usunięte posty z linkami do programów chronionych prawami autorskimi.

Chciałbym przypomnieć o punkcie 4.8 Regulaminu.

O tym dlaczego takie posty są kasowane można poczytać tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mój tato dostał w prezencie nawigacje Sony NV-U93TC. w jaki sposób można zaktualizować mape ? może ktos dysponuje taka to chętnie odkupie. Bo chyba nie ma sposobu aby wgrać w to urządzenie auto mape?

Edytowane przez GCK01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem do mojego TT 710 mapkę Western&Central EU 810.1940. W najbliższych dniach sprawdzę jak się ma pokrycie PL w tej mapie (deklaracja niby 99%). Jak będzie nawet na pograniczu to moim zdaniem AM straciła argument w pokryciu PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Kupiłem sobie takie oto urządzonko Navigacja MEDION 4.3' i zastanawiam się czy to dobry zakup? Bo wahałem się jeszcze pomiędzy MIO MOOV 500 4.7 , które posiada blokadę przed wgrywaniem "różnych dziwnych rzeczy :) " . No i już byłem skłonny kupić MIO ale zbytnio nie chciało mi się "bawic" z odblokowywaniem. :-D Tak więc: kupiony został MEDION - bawił się ktoś takim wynalazkiem?

I jeszcze pytanko : skąd ściagnąc tą nową AUTO-mapę i czy ostrzeżenia w AUTO Mapie przed radarami są "w standardzie" czy trzeba to dograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.my-navia.pl/

 

Bardzo zacne forum, które rozwiąże wszystkie Twoje problemy włącznie z wersjami "testowymi" :)

 

Radary zawsze lepiej pobrać i doinstalować w miarę najnowsze, a i przy okazji komunikaty o nieoznakowanych radiowozach mogą się przydać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności