Skocz do zawartości
Grześko

(inne)Prośba o ocenę/poradę - jaką nawigację kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dały, jeden poleca TT inny MIo a ja dalej ma rebus?!:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to weź MIO takie jak mam w podpisie choć musiałbyś dołożyć koło 200 zł bo chyba 1200 kosztuje i gwarantuje ci że będziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez skłaniałem sie ku Mio.

Dzięks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też polecam MIO choć sam używam IGO ale to to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam naviflash 1020t i nigdy mnie nie zawiodla, przejrzysty ekran, widok 3d, dokladne mapy i co najwazniejsze cena :) koszt okolo 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam Mio C 720, gdyby nie słaba bateria to jest bardzo dobry, jak dla mnie to za dużo dodatkowych bajerów, ale nie zawiódł mnie nigdzie na trasie do Portugali. Odtwarzacze video i audio działają bardzo dobrze. Aktualizacje przez stronę belgijską po zarejestrowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja sie podlacze do tematu :)

Osobiscie sie nie znam na nawi ale wlasnie zakupilem sobie http://www.allegro.pl/search.php?string=tomtom stym ze nie za ta cene wlasnie wczoraj w Vobis zaplacilem 666 zeta i smiga bez problemu sprawdzilem po dobrze mi znanych zakamarkach w miescie Poznaniu tak ze polecam ten model ale nie za ta cene co na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiob

Ja posiadam Clariona MAP770 z wgraną MapąMap i jestem naprawdę z niej zadowolony. Póki co nie wyprowadziła mnie w pole, aczkolwiek czasem zdarzają się błędy programu (np. karze zawracać, gdy nie ma takiej potrzeby). Sam sprzęt naprawdę wart polecenia - urządzenie szybko przelicza trasę, antena GPS czuła. Wykonanie - dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość meechoo

Polecam Akire 517 lub 512 jest rewelacyjna dobra cena (max 400zł z mapami itd) i chodza wszystkie mapy po co wydawac kase lub tom tom-a tez jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1fm

tak jak Panowie na poprzedniej stronie, ja polecam Mio, słyszałam bardzo dobre opinie o niej i tez mam zamiar taką mieć. Narazie nie mam takiej kaski, ale biorę udział w konkursie mobil 1, w którym jest ona do wygrania. Czasem wrto spróbować, a nóż widelec się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze to mieć dobry sprzęt bo programy i mapki można sobie ściągnąć. Osobiście mam MIO169 i nie jest to zbyt dobry sprzęt. Był na reklamacji ale po naprawie nadal sobie jaja robi. czasami się zawieszał i kasował wszystko co ma w amięci razem z instalką mapy (wtedy jeszcze Automapa 3.coś tam). Od 2 miesięcy mam wgraną Automape 4 z całą Europą i powiem że mapy niezłe (trasa Poznań - Manchester - Poznań bez problemów, jechałem jak po sznurku). To zawieszanie się chyba było spowodowane Automapą 3 ale nie jestem pewien czy napewno.

Jeżeli o mnie chodzi to Mio nie kupie drugi raz ale jeżeli mapa to tylko Automapa.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to mieć dobry sprzęt bo programy i mapki można sobie ściągnąć. Osobiście mam MIO169 i nie jest to zbyt dobry sprzęt. Był na reklamacji ale po naprawie nadal sobie jaja robi. czasami się zawieszał i kasował wszystko co ma w amięci razem z instalką mapy (wtedy jeszcze Automapa 3.coś tam). Od 2 miesięcy mam wgraną Automape 4 z całą Europą i powiem że mapy niezłe (trasa Poznań - Manchester - Poznań bez problemów, jechałem jak po sznurku). To zawieszanie się chyba było spowodowane Automapą 3 ale nie jestem pewien czy napewno.

Jeżeli o mnie chodzi to Mio nie kupie drugi raz ale jeżeli mapa to tylko Automapa.

 

P.S.

Mogę udostępnić Automape 4, która działa na wszystkich PDA (potrzebna jest pamięć 2GB)

 

Pozdro

#################################################################

 

Kupiłem wczoraj na allegro GAGMIN 250 z wgraną fabrycznie mapą City Nawigator NT 2008 (EUROPA + POLSKA)

GARMIN posiada czytnik kart pamięci i chciałbym przetestować Automapę 4 jeżeli możesz ją udostępnić

misc.php?do=email_dev&email=Z3J6ZXM2OUB0bGVuLnBs

 

Co sądzicie o nawigacji GARMIN 250 - jaka mapa będzie fajnie chodzić na GARMINIE (oprócz WGRANEJ FABRYCZNIE)

 

2 posty scalone. Edytuj, edytuj, pls!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o tanich nawigacjach np

MANTA MapaMap 5.08:

http://www.allegro.pl/item346317620__nawigacja_gps_manta_mapamap_5_08_odblokowana_pda.html

 

MEDION md 96040:

http://www.allegro.pl/item344579913_nowy_gps_medion_navigator_pna_510t_sirf_iii_okazja.html

 

MAXCOM

http://www.allegro.pl/item344669020_nawigacja_gps_maxcom_mapamap_polska_99_.html

 

http://www.allegro.pl/item350219025_nawigacja_gps_pl_eu_mp4_divx_2gb_gwar_win.html

 

oplaca sie kupowac te tanie glowienka czy lepiej wydac wiecej $ i kupic cos porzadnego.

z drugiej strony nie oplaca mi sie kupowac czegos drogiego bo poruszam sie praktycznie po sosnowcu i okolicach. rzadko jade gdzies w nieznane:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem wczoraj na allegro GAGMIN 250 z wgraną fabrycznie mapą City Nawigator NT 2008 (EUROPA + POLSKA)

GARMIN posiada czytnik kart pamięci i chciałbym przetestować Automapę 4 jeżeli możesz ją udostępnić

misc.php?do=email_dev&email=Z3J6ZXM2OUB0bGVuLnBs

 

Co sądzicie o nawigacji GARMIN 250 - jaka mapa będzie fajnie chodzić na GARMINIE (oprócz WGRANEJ FABRYCZNIE)

Gratuluję zakupu Garmina. Ale Garmin to jest zupełnie inny system niż PocketPC - masz do wyboru GPMapę, ump_PL no i tego City Navigatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Automapa 4 nie będzie chodziła w Garminie????:confused:

Jak ocenisz Garmina na tle przedstawionych wyżej nawigacji? Czy gratulujesz zakupu bo to dobre urządzenie czy raczej gratulacje z podtekstem?

Ja osobiście uważam , że najważniejsza jest mapa wgrana do urządzenia . Co warta jest moja - przetestuję i podzielę się wiedzą (za tydzień planuję dłuższy wyjazd )

Jak oceniasz mapy przeznaczone do Garmina która z nich jest wg. Ciebie najlepsza ?

Czy możesz którąś z posiadanych udostępnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych map do Garmina.

Z tego co zdążyłem się zorientować, to na Polskę GPMapa (płatna) i zaraz za nią ump_PL (to jest projekt tworzony przez zapaleńców): http://ump.waw.pl/

 

Jeśli chodzi o samego Garmina, to jest bardzo chwalony za jakość wykonania, jasność wyświetlacza. Nuvi 250 ma ograniczenia - najważniejsze 2:

- trasa planowana jest zawsze z aktualnego położenia

- tylko 1 punkt pośredni na trasie

 

Jest to urządzenie dedykowane - ma na stałe wgrane oprogramowanie, możesz co najwyżej mapę inna wgrać. Dzięki temu jest proste w obsłudze, ale tracisz uniwersalność, jaką dale palmtop :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pmuch za oświecenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj na allegro GAGMIN 250 z wgraną fabrycznie mapą City Nawigator NT 2008 (EUROPA + POLSKA)

x-ray ja mam tomtoma na noki n73 oraz garmina

tomtom - super w obsludze, mozna obslugiwac bez patrzenia na ekran przy jakis zmianach,intuicyjnie

garmin - duper dokladnosc map,gorzej z obsluga,na tej ktora masz ostatnio sie zszokowalem jak u mojej babci na wsi byla nawet droga ze tak powiem drozka.

Ostatnio wgralem nowa mape "gpmapa 5.0 a4" mniejsza dokladnosc ale w duzych miastach zaznaczone sa budynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, kockodo że masz GPmapa 5.0 a4 - do Garmina napisz gdzie kupiłeś ([email protected]) ja posiadam Automape 4 (otrzymałem od kolegi z forum) i mogę udostępnić .

Automapa nie współpracuje z Garminem (jak dowiedziałem się z forum) - ale może będzie chodziła na Nokii n73

ODPISZ NA E-MAIL

POZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automapa nie chodzi na komorkach :/ wiedza pewnie ile by im szlo na lewizne ;) napisze ci wieczorem na pw co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności