Skocz do zawartości
mumin

Brak świateł mijania. 3b

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze tam sa,ale nie ma przekaźnika odpowiedzialnego za światła mijania, chyba ze o czymś nie wiem!.mozesz mi powiedzieć który.Patrze na ten rozpis przekaźników na forum i żadnego takowego nie widzę.

Jest tylko ten 5-- Do IV 2002 rzekażnik wyłąączania świateł do jazdy codziennej

Od V 2002 rzekażnik świateł drogowych. Ale to nie mijania

Edytowane przez lysy_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4-- Od V 2002: przekaźnik układu zabezpieczenia przed kradzieżą, przekaźnik wyłączania świateł do jazdy codziennej

5-- Do IV 2002:Przekażnik wyłąączania świateł do jazdy codziennej

Od V 2002:Przekażnik świateł drogowych

__________________ :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych miejscach nie mam przekaźników, bo to są swiatła dzienne, mam tylko pod 3 i tam jeszcze gdzies.Nie ma przekaźnika do swiateł mijania tam.

 

Poddaje sie chyba.Wszysko jest tylko mijania nie ma. Czasami potrafią sie zapalic pod czas jazdy.!!!

Edytowane przez lysy_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest dopiero w FL-u. Czytaj ze zrozumieniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to cie nie rozumiem.Czytam dobrze.Tam gdzie ty mówisz to u mnie są puste pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck - nie skojarzyłem, ze ty masz pierwszy wypust z 2000 roku. No jak tam nic nie masz to nie wiem co ci doradzić. :(

A nawiew wewnętrzny i kierunkowskazy - działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic innego, jak tylko musisz poczekać na ten włącznik. Bo skoro kierunki działają i nawiew - to kostka stacyjki jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włącznik nowy dzisaj założyłem i nic nie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz nowy włącznik i dalej nie ma świateł mijania, bezpieczniki sprawdziłeś i są dobre, to ja pasuję. Aż tak bardzo w elektryce w FL-u to nie grzebałem :(

 

A takie retoryczne pytanie - żarówki na pewno masz dobre?

 

Przełącznik to który wymieniłeś? Ten przy drzwiach czy manetkę przy kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem.

Pewnego razu po długiej trasie w deszczowej pogodzie zaparkowałem przed domem na chwile by wypakować bagaże.Po 15 minutach wsiadlem odpaliłem auto i gdy włączyłem swiatła mijania mrugnely i zgasly(kierunki,pozycyjne,długie-w kazdym położeniu manetki działały prawidłowo). Myślałem że to żarówki ale to troche dziwne żeby przepaliły sie obudwie na raz (żarówki sprawdzone były ok). Więc pomyślałem ze to pewnie bezpiecznik się przepalił-moze od tej pogody deszczowej gdzies się dostała wilgoć i poszło zwarcie. Na nastepny dzień okozało sie ze bezpieczniki sa ok! Pózniej szukałem przyczyny w włączniku świateł lecz po rozebraniu go nie zauważyłem zaśniedziałych lub przepalonych styków. Juz wiem że w moim pasku nie ma żadnych przekazników odpowiadających za światła mijania. Więc gdzie szukac przyczyny??? Czy jest możliwość że wilgoć dostała się jakoś do komputera i to tam może tkwić problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu zauważyłem że w moim passacie (B5 kombi 98r.)wczoraj zauważyłem iż w moim passacie nie ma tylnego lewego światła mijania, oraz prawego przedniego światła. Kupiłem i wymieniłem tylną żarówkę i to nie pomogło. Okazało się jednak iż do płytki z żarówkami dostał się płyn do tylnej szyby. (tylny natrysk nie działa) Płytka jest zaśniedział właśnie w tym miejscu gdzie jest żarówka do świateł mijania i stopu. Rdza jest również w kostce. Koledzy co mi radzicie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscic i uszczelnic przeciek. Naturalnie sprawdz tez bezpieczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bezpieczniki wszystkie O.K. styki lekko przetarłem a nadal nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się do tematu bo tez dotyczy świateł mijanie. Przez przypadek zauważyłem wczoraj stanąłem Paskiem przed sklepem ściana była jasna i jak włączyłem silnik a potem oświetlanie to zauważyłem że lampy zapaliły się i barwa z obydwu reflektorów była taka sama a po chwili lewe światło zaczęło lekko przygasać i po chwili było dwukrotnie słabsze od prawego skąd ta zmiana czyżby jakiś opór niedawno wymieniałem żarówkę i styki w oprawce bez uwag gdzie pies pogrzebany i co sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam podepnę się do tematu bo tez dotyczy świateł mijanie. Przez przypadek zauważyłem wczoraj stanąłem Paskiem przed sklepem ściana była jasna i jak włączyłem silnik a potem oświetlanie to zauważyłem że lampy zapaliły się i barwa z obydwu reflektorów była taka sama a po chwili lewe światło zaczęło lekko przygasać i po chwili było dwukrotnie słabsze od prawego skąd ta zmiana czyżby jakiś opór niedawno wymieniałem żarówkę i styki w oprawce bez uwag gdzie pies pogrzebany i co sprawdzić

 

Włącznik świateł :hyhy

Wrzucałem dokładny opis na forum co i jak zrobić.

TU masz co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dotarłem do tego postu ale mi światło się zapala tylko po chwili przygasa i Pasek nie jest taki stary by styki włącznika zaśniedziały na tyle by zrobić taki opór i to tylko jedną stroną ale jak nie będzie innej rady to się dobiorę do włącznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod tym linkiem nic nie ma

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

 

Dotarłem do tego postu ale mi światło się zapala tylko po chwili przygasa i Pasek nie jest taki stary by styki włącznika zaśniedziały na tyle by zrobić taki opór i to tylko jedną stroną ale jak nie będzie innej rady to się dobiorę do włącznika

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=73467&highlight=%B6wiat%B3a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm dotarłem do tego postu ale mi światło się zapala tylko po chwili przygasa i Pasek nie jest taki stary by styki włącznika zaśniedziały na tyle by zrobić taki opór i to tylko jedną stroną ale jak nie będzie innej rady to się dobiorę do włącznika

 

Nie,ma dopiero 9 lat ;) a to wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności