Skocz do zawartości
Gość patryyyk

Fotele, Kanapa, Skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie podbijam ten temat w kontekście b6 kombi.

Po pierwsze czytając ten i inne posty na forum nie mogę jednoznacznie określić, czy swap foteli skórzanych z b6 sedan do b6 kombi jest możliwy, czy jednak w ogóle się nie da? Pytam, bo mogę w dobrej cenie kupić komplet z sedana b7 do mojego b6 variant.

 

Druga kwestia dotyczy kupna foteli z allegro, chodzi mi to, co jeśli fotele są z angola. Po pierwsze to czy faktycznie da się to łatwo wykryć po metkach airbag (w angolu po zamianie foteli poduszki z foteli znajdą się przecież w środku!!!). Czy ew. można jakoś te poduszki przełożyć?

pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylna kanapa 4motion/syncro a ośka się różnią? Wiem że z sedana do kombi bez rzeźby nie da rady. Mam okazję kupić skórkę, może ktoś się wypowie czy brać skórę czy lepiej poszukać z alcantara (czy jak się to pisze).

Chodzi mi o komfort latem żeby d..y i pleców za bardzo nie spocić.

Czy sedan miał także składaną kanapę?, dzielona?

 

Chodzi o B5

Edytowane przez eNcoM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam, czy nikt naprawdę nie wie czy ta tylna kanapa od 3B podejdzie od kombi do sedana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na forum opisany wątek, różnią się miedzy soba odrobine, trzeba mocowania przerobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmuszony jestem odgrzać kotleta.

Mam zamiar zmienić swoje fotele skóra alcantara (Q4H) na pełną skórę. Passat oczywiście z 97 roku

Czy ktoś się orientuje z jakich modeli aut (skoda, audi, itp...) będą pasowały fotele przednie plus tylna kanapa bez żadnego przerabiania?

na wydanie mam 2-3k zł a na alledrogo ciężko znaleźć coś z paszczaka b5 (3b 3bg) do paszczaka b5 (3b) a jak już cos jest to w podobnym stanie do moich obecnych foteli.

Albo może ktoś wie ile kosztuje obszycie foteli skórą i czy to ładnie wygląda?

Mowa oczywiście o sedanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie fotele pasuja na pewno od A4 B5 i A6 C5, tylna kanapa nie wiem, ale podejrzewam że bez (małej lub większej) rzeźby się nie obejdzie. Jeśli chcesz żeby wszystko było P&P to zostaje chyba tylko Passat 3B i 3BG (pamiętaj że kanapa z kombi też nie jest P&P do sedana), ale jeśli na wydanie masz 2000-3000zł to nie wiem w czym jest problem? Za taką cene można dostać kompletne wnętrze w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym, że na portalach aukcyjnych ciężko znaleźć jasne wnętrze z passata b5 w dobrym stanie. choć nie mówię że nie ma, bo jest kilka skór. stąd było moje pytanie czy z innych modeli aut podpasują fotele i tylne kanapy (najlepiej sedan=sedan) a wtedy wybór automatycznie się zwiększa.

a co do kompletów z kombi do sedana to przejrzałem tematy z tym związane i wiem że bez przeróbek nie wejdą.

dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy fotele kubly od audi a4 b5 s3 s4 rs4 będą pasować do Passata b5? chodzi mi tylko o przednie poszukuje foteli ale konkretne kubelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Pozwolę sobie odgrzać temat ponieważ nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi, otóż czy tylna kanapa z 4Motion pasuje do zwykłego passata, jak nie pasuje pod oryginalne uchwyty to czy da się to jakoś przerobić. pytam bo zakupiłem pół skórę, sprzedawca nie poinformował mnie że sąd od 4Motion dowiedziałem się później oglądająć jego inne aukcje, fotele już mam w domu kasa zapłacona a odwozić z powrotem to mija się z celem bo za paliwo nie odda a paliwko to 1/3 ceny kanapy. wiec została przeróbka (jak się da oczywiście) a fajnie by było. dzięki poratujcie :)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie i podpinam sie pod temat z pytaniem czy ktos cos wie na temat wsadzenia takich fotelei do pastucha ??

http://www.ebay.de/itm/Seat-Leon-2-0-Bj-2007-FR-Sportsitze-komplett-/301005698757?pt=DE_Autoteile&hash=item46155676c5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności