Skocz do zawartości
Weso

Czy potraficie swojego tak wyczyścić??:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądam właśnie sobie allegro i natrafiłem na ciekawe ogłoszenie. Passacik B4 w stanie jak z fabryki, co o nim sądzicie, bo ja osobiście tak czystego auta chyba nie widziałem:) http://allegro.pl/item262566548_passat_1_8_90ps_family_z_niemiec_niesamowity_stan.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby fabryka go właśnie wystawiła na plac ;)

Tylko skąd te 152k km ??

I parę szczegółów jak przednia lewa lampa - chyba ciut krzywo zamontowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebieg moze być jak toś nim jeździł emeryt raz w tygodniu ... ale ten lakier aż za świeży, komora silnika za czysta. Moim zdaniem lakier nowy. Ale to by trzeba było sprawdzić na miejscu po fotkach ciężko będzie to stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyszczony ladnie. ale trzeba pamietac ze nie wszytsko zloto co sie swieci. a ta lewa lampa na moje oko tez jakos dzziwnie lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jakiś za ładny się wydaje. Samochód nie ma klimy ani thermotronica a przy radiu jest ten pierdolnik z kratką gdzie zwykle montują jeżeli dobrze pamietam to czujnik temperatury wew. Każdy B4 nawet jak nie ma klimy to ma ten plastik z kratką :?:

Dziwny mieszek i gałka zmiany biegów, pierwszy raz takie widze i to jeżeli nawet oryginalny to w takim stanie na pewno nie powinien byc. Na zdjęciu z wnętrza widać, że samochód jest odpalony, co to za kontrolka się pali :?: wie może ktoś :?:

No i to spalanie, troche przesadził.

 

Ciekawe za ile PLN mój silnik by tak umyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu z wnętrza widać, że samochód jest odpalony, co to za kontrolka się pali

ręczny ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu z wnętrza widać, że samochód jest odpalony, co to za kontrolka się pali

ręczny ????

 

heh :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochód nie ma klimy ani thermotronica a przy radiu jest ten pierdolnik z kratką gdzie zwykle montują jeżeli dobrze pamietam to czujnik temperatury wew. Każdy B4 nawet jak nie ma klimy to ma ten plastik z kratką

 

 

Ja mam klimęi nie mam tego plastiku z kratkąani temp. wew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewa lampa krzywo jak juz koledzy wspomnieli - albo byl obtarty leciutko albo cos powazniejszego - na zderzaku pod lampa na czarnym plastiku widac zapastowane obtarcie a lakier po polerce - na listwach jeszcze widac paste niedomyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko dokładnie tak, auto jest całe po polerce (widać po listwach), tylko maska była chyba malowana, reszta to kwas, koncentrat, karcher i plak i autko wygląda jak wygląda. Mam taka picernie aut koło swojego domu i już nie raz widziałem jakie auta przyjeżdżają z zachodu, a jakie wyjeżdżają do klienta :D

 

Ciekawe za ile PLN mój silnik by tak umyli :D

 

U mnie biorą 20-30PLN za silnik, mój tata swojego nie poznał jak mu umyli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochód nie ma klimy ani thermotronica a przy radiu jest ten pierdolnik z kratką gdzie zwykle montują jeżeli dobrze pamietam to czujnik temperatury wew. Każdy B4 nawet jak nie ma klimy to ma ten plastik z kratką

 

 

Ja mam klimę i nie mam tego plastiku z kratkąani temp. wew

 

Aż takim znawcą nie jestem, ale zakładam, że masz klime manulaną. W tej nie potrzeba takiego czujnika, bo nie masz możliwości ustawiania temperatury(stopni) jak to jest np. w climatronicu i thermotronicu. A ten Passat nie ma ani klimy manulanej ani climatronica jak i również thermotronica. No ale w sumie mogło być tak, że ktoś wyciągał radio, połamał ten plastik a na szrocie znalazł tylko taki z kratką.

 

U mnie biorą 20-30PLN za silnik, mój tata swojego nie poznał jak mu umyli

troche za daleko do Ciebie, bo jak patrze Łask ELA to gdzies chyba koło Łodzi co :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki kwas ? co to za siuwaks i gdzie go mogę dostać żeby sobie tak wymyć silnik i komorę ? . Bo mam straszny syf a boję sie jechać na myjnię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldii
:vw: W 100% Składak takich samochodow z taka blacha poprostu NIEMA! :zalamany: Ale zdjecia samochodziku prezentuja sie mmmm coool. Panowie zeczywistosc jest calkiem inna i bardziej brutalniejsza... :] <Chce adres tej myjni recznej> :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie reszte jego rodzynkow Allegro

Z takim fachem rekach marnuje sie przy sprzedazy samochodów :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morobert, K2 do mycia silników starcza na dwa razy + karszer i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee no bez przesady, każdy auto po pascie tempo bedzie sie tak swiecic ja jak swojego wyczyszcze pasta to tez swieci ale ile max 1 dzien, widac ze gosciu zmienial nakladki na pedaly bo sa nei zdarte itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się zrobić. Ostatnio byłem na giełdzie w łodzi to silniki byłu takie ze mozna było z nich jeść. A no i jeszcze sprzedawca plakował plastiki. Wystarczy troche kasy i wolna sobota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
morobert, K2 do mycia silników starcza na dwa razy + karszer i jazda

 

szukałem myjki w B-B żeby umyli mi silnik po założeniu nowej płyty i nikt się tego nie chce podjąć :kwasny: i szybkie pytanko myć karscherem silnik 1.8T? ktoś już ma to za sobą no i na co zwrócić uwagę - co zabezpieczyć żebym nie było tak " operacja się udała pacjent zmarł.." :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta dlaczego robicie gosciowi reklame, cholera wie w jakim stanie sa te auta, moze to tylko umyte szrtoty,a ajak silnik umyty to nie widaac zadnych wyciekow itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności