Skocz do zawartości
Gość redtom

dorabianie kluczyków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość redtom

Słuchajcie

mam problem

kupiłem furę i użytkuję ją od 10 tysięcy i jestem bardzo zadowolony jednak mam pewien problem...

z samochodem nie dostałem plakietki z numerem kodowania kluczyka a czuję że jeden z zestawów niebawem może mi się rozpaść...

jak mam dorobić kluczyki bo samej obudowy nie wymienię...

 

well??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

albo dobry elektronik albo aso. tu i tu zczytaja kodzik z imo. sam kluczyk dorobic to koszt chyba 30 zeta. pogrzeb po forum bylo :) Na forum sa osoby ktore oferuja rownierz scyzoryki po przystepnej cenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np SHADE......reklama,ups :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skontaktować się z kimś, kto potrafi wyciągnąć PIN z immo a już nie będziesz miał takich problemów. W ASO nie musisz mieć PINu, bo łączą się online z Wolfsburgiem podając numer VIN. Jednak okazać się może, że numer VIN ten z dowodu różnić się może od tych zapisanych w różnych sterownikach auta, a wtedy.........to dopiero ups.

 

Koszt w ASO ok. 160 PLN, ale napewno nie dostaniesz od nich PINu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grot mam dorobiony - ale immo ...ups........ kto pomoże - może jakiś link do fachowca? PROSZE!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np SHADE......reklama,ups :611:

ja tylko alarmy do scyzorykow sprzedaje ;)

 

Immo zakoduje Ci kazdy lepszy slusarz. Nie ma z tym najmniejszego problemu, maja odpowiednie urzadzenia do odczytu i kopiowania immo, tylko nie wiem jakie sa tego koszta.

 

we wroclawiu znam dwa zaklady ktore robia to od reki, wychodzisz po 5 minutach z nowym immo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , ale troche za daleko dla mnie...... :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , ale troche za daleko dla mnie...... :641:

ja Ci chcialem tylko uswiadomic, ze w wiekszym miescie bedzie kilku takich fachowcow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co ci chodziło. Poprostu faktycznie dla mnie to za dalego , ale przecież informacja przyda się innym użytkownikom forum. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności