Skocz do zawartości
Luq@sz

nowy pomysł na światła przednie w B35I

Rekomendowane odpowiedzi

Gość G_roob_Y

Karolus powiem Ci że mamy podobne pomysły co do świateł od polo ;))):zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolus
Karolus powiem Ci że mamy podobne pomysły co do świateł od polo ;))):zdrowko:

Tylko szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy :/

Zawsze to razem, tylko czy by prosto byly zamontowane po tylu piwach.........:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_roob_Y
Tylko szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy :/

Zawsze to razem, tylko czy by prosto byly zamontowane po tylu piwach.........:):)

 

 

 

hehe , mogło by być ciężko ...a co do szczepu to u mnie mógłby być większy problem z dopasowaniem przedniego grilla do nowych lamp niż sam montaż ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolus

jak narzaie felgi poleruje i kurde mam dosc, towarzystwo zdaloby sie nie tylko do piwa, ale i pomocy....a ja mam taki maly warsztacik ze duzo skrzynek piwa czy tam puszek by weszlo.... :D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_roob_Y

ostanio tez sie bardziej przypatrzałem światełkom od t4 i może by podpasiły tylko mógłby by być problem chyba z ich ustawieniem żeby jakos to świeciło....bot4 a chyba wyzej swiatła od passków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego akurat ot T4. Jak jeździłem na Ukrainę to widziałem wiele passatów i szczerze mówiąc to najbardziej mi się spodobał z światłami od golfa 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol że tak powiem. Od Mk IV :?: lol jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_roob_Y

kompletnie nie wyobrażam sobie jak to może wyglądać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ jeździ takowy z lampami przednimi od golfa mk4 ...ma przerobioną na okrągło atrape przednią... i powiem szczerze...fuuuuj:zalamany:... mnie się nie podoba taka przeróbka... swiatełka swiatełkami już fajniej z xenonem by swieciły..ale troche przeróbki z atrapą pasowania jest ;)

 

Aleee polak potrafi hihi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E noo... fotki tych lampionów są spoko...

Pasio sie w nich z*** prezentuje...

Tylko wielo to taka przeróbka kosztuje ... niby są znaczki- homologacje z org. szkla, tylko co na to niebieski...

 

Pomysł ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisałem maila do gościa... dał mi namiar: telefon do swojego szefa który tym sie zajmuje.

Kiedyś przy czasie cza by sie zorientować jakie koszty no i jak z przepisami.... no i jak to świeci naprawde.

Lamipony mi sie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam się nie podobaja te lampki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i
a mi tam się nie podobaja te lampki

wiesz co kolego ja to niewiem ludzie czesto gesto pokazuja tu super gadzety do naszych paskow i furki (nie mowie o jakis kiczowatych tandetach)a tobie zawsze sie cos nie podoba. czesto gesto gasisz zapal kolegow do dobrych pomyslow. o co tobie chodzi i co chcesz tym osiagnac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaro 35i czy ja mówie czy ma Ci sie coś podobać czy nie ? Czytaj ze zrozumieniem i pamietaj o kulturze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

czytam ze zrozumieniem, mowie tylko co zauwazylem z twoich wypowiedzi w licznych tematach. zreszta jak uwazasz,ja nie wnikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że rozmowa tyczy się passata B3 ale chodzi mi tylko o pomysł i troche własnej inwencji. Ja zrobiłem sobie coś takiego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61623d48ef964539.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b9944f76315c5b2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8189cdb00cca929b.html

Fotki z linka którego dał The_Saint były też troche inspiracją dla moich prac. Do tego mam założone pseudo ksenony i świeci rewelacyjnie.

Od razu dla tych którzy podniosą larum że napewno oślepiam itp. często w nocy pytam na CB mobilków z przeciwka i tych którzy jadą przedemną czy ich oślepiają moje śwatła i wszyscy zgodnie twierdzą że jest ok.

W każdym razie do żeczy. Chodzi o to że zrobienie sobie samemu takich lamp napewno sprawia troche trudu, trzeba troche pokombinować ale po pierwsze na koniec jest radośc z tego co się zrobiło samemu a nie poprostu kupiło no i oczywiście radość z $$ które zostały w kieszeni.

A co do niebieskich to ja już byłem zatrzymywany do rutynowej kontroli i nic no i raz dostałem mandat oczywiście za prękośc ale co do lamp to ani słowa. No ale fatk jest faktem że moge kiedyś trafić na mądrego policjanta który zabierze mi dowód.

Jeśli foty się nie otwierają to są też w temacie o moim aucie str.3. Link w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw linki bo nie chulaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności