Skocz do zawartości
matys

co to za lampy???!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem co za marka, ale angel-eyes na białym wyglądają przednio... :ok: :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie są jakieś angell eyes i tak wyglądają z tego konta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno ne angel eyesy, spójżcie na klosz ma takie fajne paski poziome, wogole kozacki zderzak ma ten passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem kiedyś takiego i to ten sam chyba

jak mailem B4 to mialem fobie zeby lampy zmienic a wtedy to naprawde nie bylo zadnych ale to zadnych tjuningowych

a te co sa na fotach to sa prawdopodobnie od BMW 3 compakta ale nie pamietam E.. ile? latalem po gieldzie w poznaniu i porownywalem od paska i bmki wlasnie i nawet mocowanie w tym samym miejscu wypadalo tyle ze od paska byla bardziej szklo w lekkim łuku a od bmw proste.. na aucie juz tego niestety nie zdazylem sprawdzic.

bmw ma wlasnie te fajne poziome paseczki :hyhy:

 

passatmv6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lampy to angel-eyesy widzialem kiedys byly do kupienia na allegro.pl

A na ebayu chyba nadal są. Widziaałem takiego Passka w realu u mnie pod blokiem tylko ten passek byl brzydki, obdarty i w dodatku na kołpakach wiec te światła wcale nie dodawały mu uroku. Ale do takich ladnych zadbanych wersji jak najbardziej OK. Można tam wsadzić w soczewki xenony to juz w ogóle będzie wypas. i zrobić spryskiwacze ale to juz wiadomo KOSZTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te lampy to angel-eyesy widzialem kiedys byly do kupienia na allegro.pl

A na ebayu chyba nadal są. Widziaałem takiego Passka w realu u mnie pod blokiem tylko ten passek byl brzydki, obdarty i w dodatku na kołpakach wiec te światła wcale nie dodawały mu uroku. Ale do takich ladnych zadbanych wersji jak najbardziej OK. Można tam wsadzić w soczewki xenony to juz w ogóle będzie wypas. i zrobić spryskiwacze ale to juz wiadomo KOSZTY.

 

xenon ok 470 z przesyłką

spryskiwacze 300 zl komplet z wysyłka

no i drugi zbiorniczek na płyn - można podłączyć się pod ten na szyby

w tysiącu można się spokojnie zmieścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie są to żadne angel eyes!! ringi w lampach wymyśliło bmw a reszta zaczęła to podrabiać - i tak powstały aniołki. To są oczywiście fabryczne oczka z bejcy e-36. Widziałem identyczną przeróbkę we Francji na srebrnym b4 sedan. Owszem, wygląda to przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :ok: tak jak wczesniej pisalem tylko nie pamietalem ze E 36 ale Compact musi byc bo od zwyklej E36 sa ciuta wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super są

ciekawe jak z montażem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cervandes, mylisz sie. tez tak kiedys myslalem, ze to pomysl BMW jednak ktos to juz wczesniej wymyslil ringi. Wtajemniczeni wiedza jaka to marka :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie wyglana na ringi - bo przecierz sie nie swieca a powinny, to chyba chrom, ale efekt i tak niezly

co do tych z bmw'e to chyba do gory nogami mocowania sie zgodza (na pierwszy rzut oka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności