Skocz do zawartości
Gość adriankolek@poc

Irytujace pasy bezpieczenstwa!!

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę troszkę temat.

Próba wyłączenia pipczyka udana.

Moduł 17 - kodowanie u mnie było 0007105

po dodaniu +2 {0009105} wyłączyły mi się wszystkie komunikaty tzn.płyn,chamulec i pasy.

Natomiast po odjęciu -2 "0005105" odpadł tylko pipczyk i kontrolka pasów czyli to o co mi chodziło.

Kolejny sukces :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja rowniez odswieże .. :) otoz podczas jazdy zapala sie kontolka od pasow , dodam ze pasy sa zapiete, nieraz piszczy na zakrecie jak podnosi lewy posladek do gory a nieraz na prostym odcinku drogi, jest to naprawde wkurzajace, co moze byc przyczyna..?? ( passat b6 2.0 TDI Kombi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co moze byc przyczyna..??

schowek01x.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wymiany zamek..??? ja na poczatku myslalem ze cos z fotelem jest nie tak, bo patrzalem nawet podczas jazdy jak podnioslem lewy posladek to zaczelo piszczec a jak prawy to nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w golfach seri 6 piszczy co jakis czas piszczy potem nic i znów piszczy ja kupiłem z pas ów zapinki i mam spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem z pas ów zapinki i mam spokój

tez chyba bede musial tak zrobic...

Edytowane przez piotr0488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas tamu widziałem instrukcję krok po kroku rozbiórki klamry pasów kierowcy. Czy może ktoś wie gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

Mój problem polega na tym, że mimo zapięcia pasów pojakimś czasie zapala się kontrolka i słychać dzwięk gongu, po poruszeniu pasami / zapięciem/ ustaje alarm by po kilku minutach włączyć się ponownie . Gorąco proszę o radę . Zgóry dziękuję!!! Esox48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorąco proszę o radę . Zgóry dziękuję!!! Esox48

 

A nie łaska się cofnąc o 5 postów i przeczytać? :wmorde:idiota:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto podpowie jak jak zdeaktywować powiadomienie o niezapiętych pasach w passacie z 2010r.

Mam tylko długie kodowanie a pomocnik kodowania nic nie podpowiada.

Co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto podpowie jak jak zdeaktywować powiadomienie o niezapiętych pasach w passacie z 2010r.

Mam tylko długie kodowanie a pomocnik kodowania nic nie podpowiada.

Co wtedy?

 

 

Próba wyłączenia pipczyka udana.

Moduł 17 - kodowanie u mnie było 0007105

po dodaniu +2 {0009105} wyłączyły mi się wszystkie komunikaty tzn.płyn,chamulec i pasy.

Natomiast po odjęciu -2 "0005105" odpadł tylko pipczyk i kontrolka pasów czyli to o co mi chodziło.

Kolejny sukces

Pozdrawiam

 

Czyli odejmi 2 z przodu, od tego co masz i sprawdź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli odejmi 2 z przodu, od tego co masz i sprawdź ;)

 

Blop ja mam tylko długie kodowanie i pomocnik kodowania nic nie podpowiada ,jakby było krótkie i jeszcze podpowiedz z VCDS toby nie było tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj kumpla np. z VCDS 908 bo na moich gratach w Koziołku z 2011/2012r VCDS 11.11.4 też połowy podpowiedzi nie pokazuje, a 908 tak ;) (możesz też podmienić sam plik labels z 908, w katalogu z vcds na kompie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To poszukaj kumpla np. z VCDS 908 bo na moich gratach w Koziołku z 2011/2012r VCDS 11.11.4 też połowy podpowiedzi nie pokazuje, a 908 tak ;) (możesz też podmienić sam plik labels z 908, w katalogu z vcds na kompie) ;)

 

No właśnie mam VCDS 908 pl i jestem zaskoczony że nie podpowiada nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może znajdzie się ktoś mający podpowiedzi w VCDS w sterowniku białych zegarów i napisze który bajt trzeba odhaczyć żeby wyłączyć sygnalizację niezapiętych pasów. Mój obecny Coding: 161F00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z jeszcze innej beczki: czy ktoś wie gdzie znajduje się głośniczek od tego sygnału przypominającego o zapięciu pasów? Jest do niego dostęp? Nie chciałbym odłączać kostki, sygnał może zostać tylko chciałbym go jakoś go wytłumić (niech piszczy tylko ciszej do diabła:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniczek znajduje się w zegarach. Aby go 'wytłumić' należy wyjąć zegary i zakleić otworki w obudowie zegarów (znajdują się na tylnej ścianie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wymadrzac, a nie lepiej zapiac pasy?- tak dla bezpieczenstwa!! A jezeli Ciebie to denerwuje "zapnij" pas i miej go za plecami lub dokup sobie zapinke pasa i wepnij "na stale"!!

Edytowane przez hrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odkodować sygnalizację niezapiętych pasów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności