Skocz do zawartości
Gość hha

Volkswagen Passat w programie "Sparing" TVN-TURBO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hha

Witam,

 

Miałem okazję woczraj wieczorkiem oglądać program Sparing redaktorów: Adam Kornacki z Marcinem Klimkowskim nt. Volkswagena Passata w wersji 3C2. Oczywiście jak zawsze kwieciście gadali nt samochodu jakim w danym odcinku jeżdżą. Redaktor Kornacki, którego znam osobiście z jednego z Autotestów (chyba 2005), na którym byłem pod Warszawą (Marek pwenie też go poznał), wypowiadał się rzeczowo i generalnie potwierdzał to co jest wiadome o modelach Passat od dobrych 10 lat. Ciekawym też było to, że kilkukrotnie powtarzał, że chętnie by się przesiadł do takiego auta.

 

Jednak najciekawszym tekstem jaki usłyszałem to był tekst Marcina Klimkowskiego, który stwierdził, że nigdzie nie ma i nie da się znaleźć forum dyskusyjnego nt. modelu Volkswagena jakim jest Passat. Czy jest jakaś możliwość aby ten szanowny redaktor się o nas dowiedział i zechaciał spojrzeć raz a dobrze w Internet i poguglać choć przez chwilę zanim błędnie się wypowie. Troszkę mnie żdżaźnił Klimkowski tym tekstem :zdegustowany:

 

Ogólnie odcinek OK :ok:

 

Acha mam pytanko czy ktoś może wie gdzie znajdę poprzedni odcinek Sparingu z VW Touaregiem w roli głównej. To był odcinek poprzedni, który mi przeszedł przed nosem :/

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Acha mam pytanko czy ktoś może wie gdzie znajdę poprzedni odcinek Sparingu z VW Touaregiem w roli głównej. To był odcinek poprzedni, który mi przeszedł przed nosem
napisz do TVN turbo oni napewno pomoga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Ja tylko uslyszalem ze nowe mondeo jest lepsze od passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten odcinek o Touaregu dwa razy - dobre :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez oglądałem, prawde mówiąc nie mieli do czego sie przyczepic w Passacie to przyjechali na "złodziejską dzielnice" i chcielic uderzyc w to że paski kradną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnet
(...)

Jednak najciekawszym tekstem jaki usłyszałem to był tekst Marcina Klimkowskiego, który stwierdził, że nigdzie nie ma i nie da się znaleźć forum dyskusyjnego nt. modelu Volkswagena jakim jest Passat. Czy jest jakaś możliwość aby ten szanowny redaktor się o nas dowiedział i zechaciał spojrzeć raz a dobrze w Internet i poguglać choć przez chwilę zanim błędnie się wypowie. Troszkę mnie żdżaźnił Klimkowski tym tekstem :zdegustowany: (...)

 

tez ogladalem z zaciekawieniem ten odcinek, i az mnie zatkało jak to uslyszalem, dlatego napisalem maila do M. Klimkowskiego wytykajac mu ta wpadke oraz zachecilem do odwiedzin naszego forum. :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! bardzo szanuje redaktora Kornackiego za charyzme i styl z jakim prowadzi testy ,ale niestety juz pare razy pokazał ,ze wiedze techniczna na temat motoryzacji to raczej ma srednia,z reszta te programy w TVN turbo sa mało fachowe (chociazby test w zakupie kontrolowanym skody octavii I z silnikiem TDI 90 KM ,według redaktora ten silnik ma pompowtryskiwacze!!!!!!!) na takie kwiatki ,a było ich wiecej, jestem strasznie wyczulony Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tekst Marcina Klimkowskiego, który stwierdził, że nigdzie nie ma i nie da się znaleźć forum dyskusyjnego nt. modelu Volkswagena jakim jest Passat

 

może po prostu nie ma reklamy naszego forum na czat.wp.pl albo pudelek.pl - tu pytanie do Admina, czy nie chce zamieścić płatnych reklam na w/w serwisach ;)

 

btw. gratuluje odwalonej roboty z pozycjonowaniem!

passat forum jest numero uno!

 

(już wyżej się nie da)

passatforumkk4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo 'passat' jest na trzecim miejscu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

btw. gratuluje odwalonej roboty z pozycjonowaniem!

passat forum jest numero uno!

 

(już wyżej się nie da)

Obrazek

 

 

Dzięki temu trafiłem na to forum za pierwszym razem, bez zbędnego bładzenia po czeluściach netu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zięki temu trafiłem na to forum za pierwszym razem, bez zbędnego bładzenia po czeluściach netu

 

ja podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24-09-07, 19:16
Dzisiaj, 21:27

 

Ale odgrzałeś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności