Skocz do zawartości
Gość menfisco

Zmiana języka w nawigacji PASSAT 2007 B6 MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne;)

 

Na moim serwerku zamieszczam plik do ściągnięcia. nagrywasz na płyte i wrzucasz do nawigacji. i akceptujesz;) wgrywa się około 30 min. U mnie działa;)

 

 

LINK

 

Witam,

Troche czasu minęlo od tego posta ale móglbys dac jeszcze raz linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MFD DVD ,brak polskiego menu i brak nawigacji - chętnie przyjmę pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.soft v30 + spolszczenie + plus mapy (jezyk polski pod angielskim metrycznym)

2.soft v30 ze spolszczeniem + mapy (jezyk polski pod angielskim metrycznym)

3.soft (z jezykiem polskim na liscie wyborow jezykow) + mapy

 

2 pierwsze wersje szeroko dostepne w sieci, wersja 3 nieosiagalna za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam w moim pasku RNS 310. Ma ktoś może do niej mapki na Polskę w miere świeże?? Czy da się w niej zmienić język na polski?? Mam oryginalną płytkę blaupunkta z mapami ale niestety nie mogę tam wpisać nazwy ulicy. Mogę wybrać punkty specjalne jak stacje benzynowe lub lotniska, niestety dokładnego adresu nie... pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam MFD2 CD i menu po niemiecku pomoże ktoś mi to spolszczyć i mapke polską wgrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem mój tato ma navi MFD2 CD nagrałem mu płytkę z mapą wszystko ładnie chodzi trochę mnie drażni że nawigacja nie pokazuje nazw ulic ale na szczęście u siebie mam RNS510 i jest wszystko:) ale moje pytanie jest następujące.

W tej navi MFD2 CD zmieniam język na angielski po włożeniu płyty z navi wszystko jest ok język jakiś czas jest ale po jakimś czasie z powrotem wskakuje niemiecki wiecie może czemu? Polskie menu będę wgrywał dopiero za 2 tyg ale nie chciałbym żeby z polskim menu było to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy posiadam passata cc 2008 r mam nawigacje mfd3 czy jest mozliwosc wgrania jezyka polskiego do tej nawigacji i zeby komunikaty na fis tez byly po polsku prosze o pomoc bo nic nie moge znajsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nawigacje mfd3 czy jest mozliwosc wgrania jezyka polskiego do tej nawigacji i zeby komunikaty na fis tez byly po polsku prosze o pomoc bo nic nie moge znajsc

 

czyli inaczej RNS510,

kolego wszystko masz opisane na forum, czytaj.... dużo czytaj.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz mnie troche naprowadzic bo jak rozumiem to rns510 to mapa a nie soft mi glownie chodzi o zmiane jezyka na pl w nawigacji jak i menu na fis

Edytowane przez rakud29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rns510 to rodzaj radia, wejdź w dział b6 w temat navigacje i znajdziesz temat o 510-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok a mfd3 to co to za oznaczenie i czy jest mozliwosc wgrania polskiego menu do fis tak zeby tez komunikaty na fis byly po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ok a mfd3 to co to za oznaczenie i czy jest mozliwosc wgrania polskiego menu do fis tak zeby tez komunikaty na fis byly po polsku

 

Pewnie że jest

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co musze wgrac prosze kjolegow o rade czego szukac jaka wersje

tak zeby miec nawi po polsku i fis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jest

 

Żeby nie było wątpliwości da się zmienić język tylko w navi, całego menu fiz nie ma możliwości zmiany na PL bez zmiany zegarów.

 

---------- Dodano o 19:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:02 ----------

 

czyli co musze wgrac prosze kjolegow o rade czego szukac jaka wersje

tak zeby miec nawi po polsku i fis

 

Jak masz wersję min. B to możesz wgrywać najnowszą wersję softu 5269+mapa V10, jest o tym wątek.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zmieniłem język w nawigacji z francuskiego na angielski w RNS300, niezbędna do tego była ori płyta CD NAVIGATION

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy jest mozliwos zmiany jezyka bo mi samochod mowi rozne komunikaty podaje glosowo mam taka opcje

nie wiem jak to sie dokladnie nazywa ale jak sa jakies bledy w samochodzie kiedy mam zapalic samochod to to mi mowi samochod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a czy jest mozliwos zmiany jezyka bo mi samochod mowi rozne komunikaty podaje glosowo mam taka opcje

nie wiem jak to sie dokladnie nazywa ale jak sa jakies bledy w samochodzie kiedy mam zapalic samochod to to mi mowi samochod

Ooo... to ja nie słyszałem żeby samochód mówił o jakimś błędzie itp. Jakiś filmik daj lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to opcja dodatkowa mowi ile jest paliwa kiedy mozna zaplalic

moze ktos wie jak to sie nazywa i czy da rade wgrac pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest to opcja dodatkowa mowi ile jest paliwa kiedy mozna zaplalic

moze ktos wie jak to sie nazywa i czy da rade wgrac pl

Daj film jak to Ci "mówi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności