Skocz do zawartości
Gość biedrona

CompSport Edition 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed chwilą wróciłem z Gliwic, i tu na wstępie chciałbym bardzo podziękować chłopakom za bardzo miły gest - naprawdę nie trzeba było .

trzeba trzeba :) , za załatwienie całej sprawy od początku do końca , pewnie też dużo nerwów straciłeś , jednakże jest na forum parę fajnych ludków i to się liczy ;) . Ja już się piszę na 100 % , na następna edycję lecz tylko na hamownię , to co teraz mam mi wystarczy i z tego jestem bardzo zadowolony . Biedrona , ładny diabełek siedzi w twoim silniku 150,4 PS i 319,2 Nm .

P.s. Najważniejsze jest to że wszyscy są zadowoleni , że o bananie na twarzy to już nie wspomnę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
P.s. Najważniejsze jest to że wszyscy są zadowoleni , że o bananie na twarzy to już nie wspomnę

i tylko się liczy ;)

jest na forum parę fajnych ludków i to się liczy

dlatego właśnie coś tu jeszcze zorganizuję, np CompSport Edition 3 i kolejne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie coś tu jeszcze zorganizuję, np CompSport Edition 3 i kolejne

 

Hmmm, a podobno po zakończeniu edition2 chciałeś żeby zlikwidować Ci konto......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Hmmm, a podobno po zakończeniu edition2 chciałeś żeby zlikwidować Ci konto......

tylko krowa nie zmienia zdania :)

Niekoniecznie formalnie i nie koniecznie jako ja ;). Czas pokaże co z tego wyjdzie - jeśli zniknę forum to na pewno ktoś podłapie temat za mnie, jeśli jednak zostanę to na pewno coś dla tych paru normalnych osób jeszcze zorganizuję. Ale nie róbmy zbędnego zamieszania wokół rzeczy niepewnych.

 

A tak żeby coś było w temacie:

Spooni w środę przyjedź samochodem zatankowanym paliwem 98 oktanowym i jeśli nie wymieniałeś ostatnio świec zapłonowych to dokonaj tej czynności. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak żeby coś było w temacie:

Spooni w środę przyjedź samochodem zatankowanym paliwem 98 oktanowym i jeśli nie wymieniałeś ostatnio świec zapłonowych to dokonaj tej czynności. Pozdrawiam

 

to się wie ale dzięki i tak za przypomnienie ;).Ciekawe co rozumiesz przez słowo "ostatnio" hehe?

Czyli wszystko tak jak jest ustalone rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a podobno po zakończeniu edition2 chciałeś żeby zlikwidować Ci konto......

 

No wiesz ja mu sie wcale nie dziwie bo jak ja bym sie staral dla innych a i nikt by nie docenil a inni pyskowali to poslac pare ******* i koniec.

 

Nie kasuj tego co pisze bo jesli to kogos obraza to bardzo robrze! Bo ci ludzie wiedza o co kaman ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Nie kasuj tego co pisze bo jesli to kogos obraza to bardzo robrze! Bo ci ludzie wiedza o co kaman

uważaj Damian bo zaraz ci duży dołoży kreseczkę - wiesz, mnie można obrażać ale innych już nie ;)

Z resztą i tak nie warto sobie zużywać klawiatury.

 

Dobra, na środę zostały jeszcze trzy autka:

10:00 tomek1811

12:00 spooni

14:00 szwagier kopii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok powiadomie chlopa i powiem mu o filtrze powietrza lub jak spasi to muj dostanie na prube. ale u niego to zajmie sporo czasu zeby te kuce ogarnac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Z takimi problemami na pewno trochę Patrykowi zejdzie, żeby to jakoś normalnie zrobić. Rozmawiałem z nim wczoraj na ten temat i powiedział, że się przygotuje na środę i zabierze ze sobą trochę więcej sprzętu do Gliwic.

IMHO o wynik można być raczej spokojnym, chłopaki dadzą sobie radę ;)

 

 

a to obiecany wykresik,

hamowniagf2.th.jpg

 

co wy na to :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Ja teraz znikam na trzy dni z forum - jadę na wieś (czyt. Warszafka). Wszelkie kwestie zgłaszajcie na telefon - dajcie znać jak wam wyszły modyfikacje ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona ty masz seryjne graty w tym swoim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10:00 tomek1811

12:00 spooni

14:00 szwagier kopii

pochwalcie się , jak poszło a modyfikacją :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
biedrona ty masz seryjne graty w tym swoim?

w 100% seryjne serce ;)

 

Chłopaki jak tam wrażenia po modach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie wyszlo 163KM ale zlacze diagnostyczne mi nie dzialalo i zrobil slaby program bo nie widzial co sie dzieje z autem mam zrobic to gniazdo i podjechac do niego to mi dzwignie. autko ladnie smiga :) spalanie przy ostrej jezdzie skoczylo gdzies o 1,5 litra a przy spokojnej spadlo o 1L :) jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

To i tak niezły wynik ;)

A jak tam reszta :?: Spooni jak u ciebie wyszło :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zadowolony jestem. dzieki bardzo ze upchnoles mnie na srode jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i tak niezły wynik ;)

A jak tam reszta :?: Spooni jak u ciebie wyszło :?:

 

 

No to ja też jestem po i piszę co nastąpiło.

1. Po diagnostyce okazało się że wszystko jest ok i mogliśmy zaczynać.

2. Seria - hamownia wypluła 166,1 KM i 228,2 Nm :D co było dla mnie sporym zaskoczeniem bo wydawało mi się że pare KM gdziesz odłączyło się od stada i nie chce już wrócić(wrażenie jak się jeżdzi długo w jednym setup`ie:)).Cieszy natomiast stan silnika gdyż trafił mi się zdrowy egzemplarz (potwierdzone przez CS).

3. Po modzie - hamownia tym razem pokazała 193,8 KM oraz 269,8 Nm.

4. Wrażenia po jeździe - teraz to mogę powiedzieć że "trochę" lepiej się tym jeździ :D:D:D. A tak na poważnie to fajnie ciągnie w całym zakresie obrotów i tak miało być.Jedynka całkowicie odpada-brak trakcji,nie można go utrzymać, dwójka też ciężko ale już powolo się rozkręca i wskaźnik wędruje do góry.Podoba mi się piątka bo fajnie teraz idzie gdyż dużo jeźdzę na dłuższych trasach.Wyprzedzanie to teraz miód malina.Samochód się nie męczy i kierownik też :D.Najgorsze ;) natomiast jest to że prawy pedał ciągle prowokuje;) i to bez ustanku :D.

Szkoda tylko że nie udało się zrobić więcej Nm ... ale ten temat został wyjaśniony przez Panów z CS.Poprostu za mały IC i nie dawał rady nawet po polaniu wodą:(.

Wykresy wkleje w przyszłym tygodniu. Wszelkie komentrze b.mile widziane.

 

Podziękowanie dla CompSport za wyjaśnienia,komentarze i porady.Profi podejście.

 

PS.Pozdrowienia dla Tomka i jego laski;).

Szkoda że nie miał diagnostyki bo myślę że byłby bardziej zadowolony:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszyscy w 100 % zadowoleni :) , a furka nie ta sama trzeba koledzy przyznać ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to u was na śląsku to są same egzemplarze co podostawały bonusy od fabryki? bo w innych częściach kraju nie jest tak różowo :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to malo sie dostalo ale ile dostal johny x to jest dopiero niespodzinaka :521:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności