Skocz do zawartości
Gość wieo

fabryczna syrena alarmowa

Rekomendowane odpowiedzi

Alarmu tego nie można wyłączyć programowo (Vagiem). Jak nie chcesz, aby wył to odłącz syrenę. Tylko tyle mogę poradzić :) Kierunki jednak nadal będą mrygały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jak odepnę syrenę z kostki lub odetnę przewód zasilający syreny przestanie wyć w razie próby kradzieży ale czy moduł komfortu lub alarm zacznie "głupieć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co się stanie jak odepnę syrenę z kostki lub odetnę przewód zasilający syreny przestanie wyć w razie próby kradzieży ale czy moduł komfortu lub alarm zacznie "głupieć"
Nic nie będzie "głupieć" .Najwyżej wyjdzie błąd(na vag-u), mówiacy o niespraności syreny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do fabrycznego alarmu będzie pasowała syrena np z Passata b6 ponieważ w mojej skończył się już żywot. Z tego co widzę po wtyczce powinna pasować ale nie wiem czy oznaczenie o innym numerze jakoś nie wpłynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zima18

nie wprowadzaj w bladz kolegow poniewaz mozna wylaczyc w module komfortu ten alarm odpowniednio kodujac ten modul. Sam osobiscie ostatnio zaraz po zakupie aktywowalem ten alarm bo byl nie aktywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@zima18

nie wprowadzaj w bladz kolegow poniewaz mozna wylaczyc w module komfortu ten alarm odpowniednio kodujac ten modul. Sam osobiscie ostatnio zaraz po zakupie aktywowalem ten alarm bo byl nie aktywny

Kolego żeś odgrzał kotleta z przed 3 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@zima18

nie wprowadzaj w bladz kolegow poniewaz mozna wylaczyc w module komfortu ten alarm odpowniednio kodujac ten modul. Sam osobiscie ostatnio zaraz po zakupie aktywowalem ten alarm bo byl nie aktywny

 

Podaj kodowanie, lub co trzeba odjąć w kodowaniu żeby wyłączyć alarm. W sumie to ciekawe co piszesz bo wcześniej nie słyszałem o możliwości deaktywacji alarmu w module.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego żeś odgrzał kotleta z przed 3 lat

 

I co w związku z tym, że odpowiedział na posta sprzed trzech lat? Dodał istotną informacje do wątku i o to tutaj chodzi. Jak ja szukam informacji na dany temat i czytam wątek od początku do końca to nie interesuje mnie w jakich odstępach czasowych posty zostały napisane. Interesują mnie adekwatne do tematu informacje zawarte w nich. Gdyby każdy wychodził z założenia, że wątek jest stary to nic nie będzie pisał to za wiele informacji by tu nie było co?

Za to dzięki Tobie mamy teraz w tym wątku dwa posty nie na temat - Twój i mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy można zakodować Polskim VAGiem moduł komfortu aby uaktywnił syrenę alarmu? Po wymianie na inny moduł ta funkcja mi nie działa, a na VAGu wywala mi błąd, również test końcowy tym programem nie uaktywnia syreny, jedynie kierunki działają. Sam klakson jest sprawny, tylko na pinie wychodzącym z modułu nie ma napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u siebie zakladalem fabryczny alarm cale okablowanie czujniki i syrena plus programowanie. Zeby wlaczyc opcje w vag-com alarmu musisz zmienic niestety kodowanie w samym sterownoku ccm a to mozna tylko zrobic przez kabel na rs232 pod dosem.

Poszukam to wstawie procedure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności